Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

fali pol paketa

> iClassy: > > sanjaurban: > > Neka pošaljiteljica paketa napiše di su lakovi. Jesu se razbili ili pali s prozora? > Evo objašnjenja, drugi put dok budete slali nešto naplatite i cijenu benzina do pošte ako ćemo ovako razmišljat.. > "Draga moja taj komentar ti nije trebao!S moje strane nije u redu al et tako je ispalo,u tom trenu kad sam pakirala sam smatrala da je to u redu! Jer je set punooo plaćen,ti kažeš da si platila 10 kuna skuplju poštarinu,ja sam ti za svaki taj artikl platila poštarinu,jer nisam bila te sreće da tako jeftino prođem i nađem sve kao Ti!" Objasnjenje joj je 0 bodova Ako nije htjela tako jeftino prodati set,onda napise da ga ne zeli tako jeftino prodati,a ne poslati dio paketa,a dio ne Ako mi ne odgovara niza cijena koju mi netko ponudi za nesto,ne pristanem na prodaju i tjt,a ne ovako
2022 06 21
Oglaseno za prodaju…na kraju ispada krivo prodavaču jer prodaje …aha vjerojatno želi dobiti punu cijenu …kupovnu ….kako da ne …za ne vjerovat
2022 06 21
Ne vjerujem koji bahati i bezobrazan odgovor , ako je netko zaslužio negativnu to je ona , a ne vi… Ako je lot i ako je bila slika sto je unutra onda ide sve , još se ona vama javila da proda , pa mislim i onda izvaditi nešto i vi bi trebali biti zahvalni sto vam je i to tako jeftino prodala … ma daj
2022 06 21
Kako je smješna pazi nju i fore ona skuplje platila. Da i? Onda si trebala naglasit da ćeš pola stvari manje poslat za tu cijenu i bok, pa ako joj odgovara ok, ako ne nikome ništa. I kakav paketomat 30 kn?? Paketomat košta 19.90 kn Fuj i dno dna, ta bahatost užas I treba biti negativna jer je cura oštećena i još pokradena na poštarini paketomata.
2022 06 21
Ovako glupav odgovor dugo nisam pročitala ovdje. I to od korisnice s 400+ povratnih info. iClassy, svaka čast na postupcima u ovoj suradnji i nakon nje. Sve si dobro napravila, uključujući temu i povratnu ocjenu. Možda još samo da dodaš u ocjenu link na ovu temu kako bi korisnice, prije suradnje s "draga moja" damom, vidjele o čemu se točno radi i kakvim se izgovorima pokušava opravdati. Smiješno.
2022 06 21
Hvala svima na razumnim komentarima i savjetima. Uputila sam Adminu zahtjev za uklanjanjem negativne ocjene na mojem profilu i netko ga je obrisao, tako da je s te strane riješeno. Ova suradnja je kao Top Shop reklama - ali to nije sve: korisnica traži da ja obrišem negativnu ocjenu jer je ona meni odgovorila na poruku 😅 Eto toliko od mene, nemam više snage ni volje se objašnjavati s takvima. Nadam se da se među svakojakim suradnjama koje se mogu naći ovih dana može pronaći i mrva pravednih i poštenih ljudi, želim vam svima takve suradnje.
2022 06 21
Zaslužena negativna , bar da se ispričala i ponudila neko objašnjenje , ako joj je bilo malo , zašto je prodala … bezveze
2022 06 22
Prethodni 1 2