Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što mislite o ovome?

I sama sam imala sličnu situaciju cura je prodavala dva artikla gratis poštarina ja sam ju prije razmjene podataka upozorila da li može preporučeno i da ću dodati za slanje ako treba razliku ona je rekla ne treba pošalje .I onda navodno njena mama poslala obično nije znala ,malo sam ju isprepadala da ak ne dođe snosi cijelokupan trošak jel nije dogovor tako ,oprostila sam joj samo zato što je imala par suradnji,ali sam bila isto jako ljuta. Mislim ima i ona sreće da sam poštena i javila da je došlo i sve ,ali netko nebi. Za par kuna riskiraju nema smisla.
2022 06 21
Dana i to, netko može iskoristiti situaciju i reci da paket nije stigao i što onda, čija je krivnja? Moja jer nisam specifirala da želim preporučeno slanje i uplatila 15 kn ili njena jer nije ni ona rekla šaljem obično za 15 kn. Po meni, nije fer. 8 kn tu, 5 tamo..nakupi se. Još 2 kn i nešto svaku transakciju mi banka oduzme. Ajde da se za "višak" novaca kupi kuverta pa imaš kakvu takvu zaštitu a ne slati zamotano u vreci za smeće 🙄 Što sad, da tražim nazad svojih 8 kn 😒, uopće se ne osjećam ugodno.
2022 06 21
Mislim, nisam spala na 8 kn Al ovo više nije normalno
2022 06 21
> sanjaurban: > Ja sam stavila sve artikle 10 kn više da ne moram varat ,:) Upravo to sam ja napisala na drugoj temi 😃 "Bas mrzim to varanje na postarini. I meni je jedna trazila uplatu za L kutiju jer ona zna da nece stati u M a na kraju posalje u M kutiji i niti ne spomene. Da je stavila 10 kn skuplji artikl, a nije varala na postarini, to bi bila lijepa suradnja"
2022 06 21
> Kala09: > > sanjaurban: > > Ja sam stavila sve artikle 10 kn više da ne moram varat ,:) > Upravo to sam ja napisala na drugoj temi 😃 > "Bas mrzim to varanje na postarini. I meni je jedna trazila uplatu za L kutiju jer ona zna da nece stati u M a na kraju posalje u M kutiji i niti ne spomene. > Da je stavila 10 kn skuplji artikl, a nije varala na postarini, to bi bila lijepa suradnja" I, jeste joj rekli za tih par kuna što vas je prevarila?
2022 06 21
Da, nije stvar u par kuna i ne mislim da je prevara, jednostavno ima svakakvih osoba.Niti ćete vi propasti niti ona obogatiti za tih par kuna ali treba biti fer i korektan. Nije to svaki put lako jer neki svoje novce jako cijene a tuđe ne poštuju. A šta možemo, i slažem se da se tu nekad lakše proda neka skupa stvar nego nešto što je povoljno.
2022 06 21
Upravo se dogovaram za jedne sandale oglas glasi pt u cijeni 60 kn ,je jwftino je pošaljem upit,kolika bih bila cijena tiskom slanje ? Odgovor 30 kn ,e sad mi nije jasno zašto je poštarina u cijeni napisana ako sa ovim mojim upitom slanjem nisam dobila popust , bar na slanje tisak i koje bih bilo slanje ako je pt u cijeni😄 .E sad isto znači slanje u cijeni, ali ako je tisak onda predavanje da ih onda daje praktički đabe , na moj upit ako ide tiskom ,pa istina 😄 ali zašto piše pt, u cijeni i koje bih to bilo slanje čisto informativno. ..Meni sad ništa nijwe jasno više ,kaže da joj se tako ne isplati pa kako onda stoji u oglasu pt u cijeni,da li je to primopredaja ili autobusom slanje ,da se njoj isplati ..Dobro njoj se ne isplati jel si kao nove ali zašto piše ,možda je to ova vrećica i poštom ,u vašoj temi,😄
2022 06 21
U međuvremenu oglas je promjenjen poslala sam joj sliku stqrog ,na koji sam tražila odgovor ništa uglavnom sad ih nebi htjela ni gratis 😄.Eto još jedna tema je bila negdje prije o promjeni cijene nakon upita jel meni je ovo to,ili navlakuša ništa drugo ,
2022 06 21
> EMINNAD: > U međuvremenu oglas je promjenjen poslala sam joj sliku stqrog ,na koji sam tražila odgovor ništa uglavnom sad ih nebi htjela ni gratis 😄.Eto još jedna tema je bila negdje prije o promjeni cijene nakon upita jel meni je ovo to,ili navlakuša ništa drugo , 🤣🤣🤣 Pa nemos više, ja isto kad god pitam jel cijena fiksna, da je +pt a kad mene traže gratis slanje, odmah pristanem, snižavam cijenu a kamoli da je dižem. Zaista ne sjećam se kad mi je netko dao free pt uopće 😏 A to vam je, nije mogla prodati i uračunala pt i sad čim ima zainteresiranih odma gleda zaradit još koju kunu više. 🤭
2022 06 21
> SamoDalmatinka: > > Kala09: > > > sanjaurban: > > > Ja sam stavila sve artikle 10 kn više da ne moram varat ,:) > > Upravo to sam ja napisala na drugoj temi 😃 > > "Bas mrzim to varanje na postarini. I meni je jedna trazila uplatu za L kutiju jer ona zna da nece stati u M a na kraju posalje u M kutiji i niti ne spomene. > > Da je stavila 10 kn skuplji artikl, a nije varala na postarini, to bi bila lijepa suradnja" > I, jeste joj rekli za tih par kuna što vas je prevarila? Nisam, bila sam zadovoljna artiklom, bilo bi mi neugodno ici u takve rasprave, jednostavno nisam takva osoba. Nisam napisala nikakvu povratnu ocjenu.
2022 06 21
> SamoDalmatinka: > Priča ide ovako, prošli tjedan se javim za majicu koja košta 50 kn, tražim podatke I uplaćujem odmah, plaćam i 15 kn za poštarinu,kaže korisnica salje poštom, ok računam 15 kn za tanku majicu/bodi je sigurno dovoljno za preporuku. > Tjedan dana nakon nema paketa, javljam se korisnici koja kaže poslala je obično, na moj upit zar 15 kn nije bilo dosta za slanje preporučeno,kaže niste precizirali stići će vam ,stalno šaljem obično. > Evo jutros nakon tjedan dana iščekivanja ispred vrata ugledam paketić,zamotan u najlonsku vrecu(od smeća, tako nesto), pogledam gore 6.20 poštarina. Obična naravno. Uplaceno 15,koliko je i traženo. > Suradnja kakva? > Da se žalim na slanje običnom poštom, na čekanje paketa koji je mogao i ne doći. Da tražim nazad svojih 7 kuna ostatka, ispasti ću cjepidlaka. Ali dokle više varanje na poštarini,pa neće se niko obogatiti za tih par kuna,neću ni ja osiromašiti ali meni kao kupcu, nakupi se, 7 tamo,2 ovamo i tako...🙄 Kakav bezobrazluk, za takvo što bi trebala dobit negativnu, pokrala vas bez obzira radilo se o par kuna. Krađa je krađa, i stvar je principa, naročito ako je svijesno učinjeno. Nije joj se slučajno omaklo. Na Vašem mjestu bi joj negativnu ostavila.
2022 06 24
Kako je mogla poslati u vrećici, zar nisu donijeli neko pravilo da ambalaža u kojoj se šalje mora biti isključivo njihova tj. kupljena u Pošti? Nisam dugo slala poštom, ali se sjećam jedne teme na forumu gdje se spominjalo tako nešto.
2022 06 24
Rekla sam korisnici u kojem stanju i gdje me dočekao paketic, poslala sliku plaćene postarine i požalila se sa to nije bilo lijepo sa njene strane i pazite što, nisam dobila ni A ni B. Apsolutno nikakav odgovor a kamoli povrat ostatka postarine. Meni u mojoj pošti strogo traže da stavim u kutiju ili kuvertu sa mjehurićima tako da se iznova čudim kako ja dobijem stvari u vreci za smeće.😅
2022 06 24
1 2