Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brisanje oglasa??

Bok, Pokusavam danima vec napraviti oglas za prodaju haljine I vec treci put za redom je oglas obrisan?? Zna netko zasto? Hvala! Lp
2022 06 21
Krivi tagovi,naslovna slika sa interneta?Prva fotografija obavezno mora biti vasa
2022 06 21
U pravu ste. Prva slika nije bila moja. Hvala! BTW Bilo bi super kad bi dobili obavijest da oglas nije dobar a ne da ga se samo obrise To nema nikakvog smisla... Ili uvedite AI na stranicu pa da se kod uploada slike to odmah skuzi i upozori korisnika.... Mogla sam mozda vec prodati artikl... vec 5 dana se igramo stavljala/brisanja... :/
2022 06 21
> LuZagreb: > U pravu ste. > Prva slika nije bila moja. > Hvala! > BTW > Bilo bi super kad bi dobili obavijest da oglas nije dobar > a ne da ga se samo obrise > To nema nikakvog smisla... > Ili uvedite AI na stranicu pa da se kod uploada slike to odmah skuzi i upozori korisnika.... > Mogla sam mozda vec prodati artikl... vec 5 dana se igramo stavljala/brisanja... :/ Tu sve piše: https://mojekrpice.hr/help A trebalo bi jedno 200tinjak administratora kad bi svakog upozoravali zašto oglas nije dobar, odnosno zašto je obrisan.
2022 06 21
> ninazeta: > Krivi tagovi,naslovna slika sa interneta?Prva fotografija obavezno mora biti vasa ja sam shvatila da sve moraju biti naše fotke..a ne samo prva?
2022 06 21
> sanjaurban: > > ninazeta: > > Krivi tagovi,naslovna slika sa interneta?Prva fotografija obavezno mora biti vasa > ja sam shvatila da sve moraju biti naše fotke..a ne samo prva? Ne, ja stavim 4 svoje i jednu sa neta i prolazi.
2022 06 22
A po pravilima bi trebale sve fotografije biti nase ali ima dosta oglasa medju kojima je slika sa neta.Iskreno,i ja volim vidjeti neki artikal na modelu,izgleda sasvim drugacije nego na vjesalici...
2022 06 22
> LuZagreb: > Mogla sam mozda vec prodati artikl... vec 5 dana se igramo stavljala/brisanja... :/ Mogli ste, da ste ih postavili prema pravilima stranice ;)
2022 06 22
Meni je također obrisan oglas sa parfemima, bili su svi parfemi na slici i cijena je bila 100 kn za jedan parfem, u opisu su bile militraze i cijene za ostale parfeme. Također ne razumijem baš zašto je točno obrisan jer nisam navela ni da se prodaje kao lot niti sam stavila cijenu 1 kn ili varala kao neke čiji su oglasi na naslovnici i ne brišu se a u njima stoji kao 30 kn i onda kad udes u sliku popust ali ništa nije zapravo tih 30 kn. Ili 1 kn pa ponudite cijenu. To uredno stoji danima na naslovnici. Eto
2022 06 22