Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak mijenja cijene

A nisu nam sad i oni trebali povećat cijene, ali šta se može. Morat ćemo sad gledati je li jeftinije slati tiskom ili poštom, ovisno o težini artikla
2022 06 22
Baš nije dobra vijest ali ovih dana samo slušamo a i gledamo svud divljaju cijene, puno su veće bar što ja kupujem., negdje gdje mislim da i nema osnova za dizanje cijene ali mi smo takvi uvijek koristimo gužvu za profit, sve za novac, novac nizašto. :s
2022 06 23
za vece stvari je bolje koristiti paketomat jer je cijena 20 kn za sve ako se ne varam
2022 06 23
Nemaju svi paketom at u gradu/selu. Ja sad ljeti na otoku nemam ni tisak.
2022 06 23
isplatit ce se samo kupovanje skupljih stvarcica :) nema smisla po 30-40 kn i onda 25 tisak kako uopce fuknkcionira paketomat? :)
2022 06 23
hvala na obavijesti, dobro je da znamo.. al ovo je prestrasno..ja se sjecam da sam s paket placala 10kn, stvarno se sve manje isplati slanje tiskom 😭
2022 06 23
Nema razloga za zaustavljanje rasta cijene goriva i posljedično svega ostaloga jer raja šuti i plaća. Mislite da će rast cijena stati sam po sebi? Mene neće čudit ako do kraja godine mali paket bude 30kn. Zašto Orban može? Zato što se može. Proguglajte koliko se povećala dobit npr. Shella. Prave nas budalama i sve više imaju.
2022 06 24
> GinaGoga: > > Laninkutak: > > To se više neće isplatiti. > slazem se.... > za krpicu dati 40-50 kn i jos 21 na slanje tiskom.... > a kod mene su tako rigorozne niti jednu majcu vise ne zele u kovertu... kazu samo dokumenti!! > kao da njima ide... I meni isto tete na kiosku u kuverti samo šalju dokumente i to žele same ubaciti u kuvertu da su sigurne da su dokumenti. :-(
2022 06 24
Užas... znači samo primopredaje će praktički dolaziti u obzir budući da će poštarina biti 200- 300% skuplja od 1 artikla, a rijetko kome se svidi više stvari baš sa jednog profila :/
2022 06 24
Ufff😏
2022 06 25
> jelena693: > za vece stvari je bolje koristiti paketomat jer je cijena 20 kn za sve ako se ne varam Bojim se da ta promocija vrijedi samo do kraja mjeseca, a onda vraćaju redovne cijene usluge
2022 06 25
> kucni_bog: > > jelena693: > > za vece stvari je bolje koristiti paketomat jer je cijena 20 kn za sve ako se ne varam > Bojim se da ta promocija vrijedi samo do kraja mjeseca, a onda vraćaju redovne cijene usluge da da... tako su i meni rekli... promocija... 19.90 za sve pakete a onda od 1.7. druge cijene ...
2022 06 26
Čak mi i nebi smetale te 3 kn više kad bi se Tisak malo sredio...ono, da rade po radnom vremenu kako spada, da ima dovoljno kutija i koverti, i zašto je uvijek ona fora da pola sata prije zatvaranja ne šalju pakete...?
2022 06 27
Meni su u redu te nove cijene, Tisak me nije nikada iznevjerio, nikada se nijedan paket nije izgubio ili stigao oštećen, sve pohvale za Tisak.
2022 06 27
> jackrussel: > Nema razloga za zaustavljanje rasta cijene goriva i posljedično svega ostaloga jer raja šuti i plaća. > Mislite da će rast cijena stati sam po sebi? > Mene neće čudit ako do kraja godine mali paket bude 30kn. > Zašto Orban može? > Zato što se može. > Proguglajte koliko se povećala dobit npr. Shella. > Prave nas budalama i sve više imaju. Uvijek su mali bili nečije budale. To prije nije bilo toliko vidljivo jer se prava istina skrivala i zataškavala. Uvijek je netko feudalac, a netko kmet. I biti će tako do smaka svijeta. A smak će biti kad se ugasi Sunce. Imamo 2 opcije. Možemo se borit i stalno nešto čeprkat po svojoj glavi. Ili možemo uživati i većinu stvari preokrenuti u vlastitu korist. Kak da se ja borim sa Shellom? Koji mi je alat i oružje??? Da sam barem haker, možda bih nešto i mogla...
2022 06 28