Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Štapni usisavač

Drage curke, nadam se da ćete mi pomoći. U potrazi sam za štapnim usisavačem bez kabela, u mogućnosti sam izdvojiti do nekih 1000kn. Prije sam imala neki usisavač (ne sijećam se marke), plaćen 700kn, ali nije mogao izdržati usisavanje kuhinje i dnevnog, a kamoli cijelog stana, te i kad bi se namučila usisavati u 2-3 puta, nije usisavao ništa, sve dlake i mrvice bi ostajale i ispadale po podu. Sad bi htjela nešto što će "počupati" parket 😂😂 Sve u svemu, ako imate neki dobar štapni usisavač, da je do 1000kn, da stvarno usisava i da mu traje baterija, molim Vas preporuke. Hvala❤
2022 06 22
Kupila skuuupiiii Elektrolux animal od 3500 .Žali bože bačenog novca.Nakon par mj .mu se smanjila usisna snaga iako sam ga kompletno raskopala i očistila.Punjenje glupo i iza svakog usisavanja .Zadnjih par mj.imam obični Gorenje za 1000 kn i taj mi je sasvim ok.Nikad više štapni usisivač ne bih kupila,a s obzirom na nekvalitetu ovog skupog bojim se da se ni sa jeftinijim ne bi usrećili.
2022 06 23
Radije uložite u "obični" usisavač. Kod štapnog baterija i ovako nije neke izdržljivosti, a nakon što se potroši, ne možete zamjensku kupiti već usisavač ravno u smeće. Čisti marketinški trik i must see na instagramu. Nedavno smo nabavili novi: Philips FC9744/09 i odličan je. Uz četke na krajevima super usisa i kuteve.
2022 06 23
Hvala Vam ❤
2022 06 23
Ja imam Dyson animal stapni i zadovoljna sam s njim, jedini problem mi je sto ne mogu vrece za robu vise vakumirat jer cijev na njemu nema krug obzirom da na nju idu razni nastavci, pa ako tko ima kakvu ideju kako da s njim vakumiram. Moze radit sat vremena bez prestanka, a ako ocete dubinsko usisavanje onda je mislim nekih 10ak minuta(imam dva mala i jedan srednji tepih, al se i nisam nes bavila tim dubinskim). Meni je super i praktican, nema zice i bez problema usisam cijeli stan(100tinjak kvadrata) iskreno nemam pojma koliko ga cesto punim(onako kad se sjetim, a nekad i zaboravim pa bas kad trebam malo usisat on je prazan). Odlican mi je i za more. Krenula sam s njihovim fenom, pa sam onda presla i one prociscavace zraka od njih koji ujedno imaju i grijanje i hladenje i isto su mi super za more po ljeti zbog hladenja, a i po zimi zbog grijanja.
2022 06 23
Mi doma imamo štapni usisavač od Gorenja, mislim da je koštao oko 700 kn. Od 18V je i zasad sam zadovoljna. Baterija mu radi oko sat vremena, svaki dan s njim prođem po stanu 15/20 minuta. Ima led svjetlo tako da stvarno vidim koliko ima prašine koja se ne vidi golim okom. Imamo i mačke zbog čega sam ga i kupila, da svaki dan brzinski posisam stan da se ne moram natezati sa običnim usisavač. Za ove novce koliko sam ga platila mi je super
2022 06 23
I mi imamo štapni usisavač kupili ga u Kauflandu za nekih 600 kuna. Preodličan :D Svaki dan usisavamo, doslovno. Praktičan, ne umoriš se s njim, divota..... Odsad samo štapne kupujemo. 8-)
2022 06 24
Hvala svima na odgovoru <3
2022 06 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/21da7ededaf9d88556de3330c4993b2f.jpg) Ja imam ovaj od vivaxa i prezadovoljna sam. Svaki dio je odvojiv, tako ga da mozete i demontirati kada zavrsite usisavanje :') Ima led svijetlo, pa vidite bolje sta usisavate/gdje ste preskocili. Baterija traje cca 50ak min / 1h vremena. Cca 900kn je kostao, ali se po meni definitivno isplati. Nije tezak, lako sklopiv i rasklopiv. eto 😁 za sada nema nedostataka.
2022 06 24
Xiaomi G10, za 2200kn Predobar! Na tepisima prepoznaje dlaku i dobro je iščetka I usisa, možete po jednom punjenju usisavati dva sata sigurno ☺
2022 06 24
Imam Elektrolux, kupljen prije 2 godine, u Emezete, plaćen oko1300, na nekoj akciji , meni odličan, jaka mu je usisna snaga, lagan, i lipo izgleda🤣.... baterija drži nekih 25 min. Al ja ionako nemam namjeru usisavat više od 10 min.🤪 svaki dan. Tako da meni je taj usisavač jednostavno praktičan, umjesto metle, sekund ga uzmem, 5 do 10 min. svaki dan prođem dnevni i kuhinju. Odložim ga na stalak koji je ujedno i punjač i sutra opet spreman. Meni je ta "stvarčica" genijalna ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7b96627e83ea0459e2f14ca629746103.jpg)
2022 06 25