Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ljudi što je ovo?

> druga stvar je pitati da se nesto sacuva... > ja sam se tek pridruzila krpicama... taj dan nisam si mogla priustiti torbicu koju sam nasla... nisam znala kojom brzinom se prodaju stvari i koliko je stranica popularna. > pitala sam prodavacicu da li moze sacuvati torbicu 7 dana da cu ju uzeti. rekla je da ne cuva. > i to je ok. postujem. > nakon 7 dana, torbica nije bila prodana, ja sam se javila, u 3 minute uplatila, preuzela i svi sretni!! > suradnja za 10!! > bez muljanja...... samo istina! Slažem se, eto isto tako prije jedno godinu dana, žena je tražila rezervaciju jer kao čeka plaću, novce ili što već. Sjećam se da sam puno upita imala i odbijem sve potencijalne kupce, rezerviram na dogovoreni period i žena se javi nakon nekog vremena da je nažalost u situaciji da je morala na otok na neodređeno vrijeme zbog neke obiteljske situacije i tamo nema tiska i da ne može kupiti i da ne zna kad se vraća u mjesto gdje živi. Ugl. javila sam se sa isprikom korisnicama koje su bile zainteresirane nakon toliko vremena koliko je prošlo žene su si kupile već slično ili nisu više bile zainteresirane. Trebalo mi je još dobrih 5, 6 mjeseci da prodam. Naravno korisnica se više nikad nije javila (možda je još uvijek na otoku 😂😂).
2022 06 26
Moje su kupilice stvarno super,nikad nikakvih problema! A moglo bi se reći po ovim Vašim iskustvima da onda i ja imam pomalo sreće! 🙃
2022 06 26
Izgleda da i ja imam više sreće nego pameti :') i moje kupilice su super, no to su većinom žene koje se svaki mjesec ponovo navrate u moj ormar. Tako da ni ne gledam da li su uplatile. Naravno ponekad uleti i netko ne baš super, ali rijetko. Kod novih suradnji prvo pogledam profil i sa ženama koje imaju malo ocjena uvijek pitam Da li želite da stavim rezervaciju i podatke za uplatu? Tako izbjegnem one koje kliknu, a u biti im je bilo samo dosadno :D
2022 06 27
Ja sam prije 17 dana poslala upit za jednu torbicu. Cura mi je odgovorila tek prije 3 dana. Pitala sam podatke za uplatu i pitala sam da li je problem da uplatim danas. Međutim, u ova 2 dana su mi iskrsnuli neki neocekivani troskovi (pas mi se razbolio i imala sam dosta visoke troskove veterinara), te sam se jutros ispricala i odustala od kupnje. Ipak mi je pas vazniji nego torbica. Ja iskreno ne vidim problem kada se netko isprica i odustane. Nikad ne znamo u kakvoj je netko situaciji i sto se sve događa nekome u zivotu. Mene vise smeta kada se ne jave ili kada nikad ne dovrse komunikaciju. Inace ne odustajem od kupnje, ovo mi je drugo odustajanje u ovih 7-8 godina koliko sam na krpicama.
2022 06 27
> Vikica00: > Ljudi moji, znači do sad je uvijek sve uglavnom koliko toliko sa suradnjama prolazilo super. 🙂 Međutim zadnjih nekoliko suradnji, ne znam što bih rekla, šta je to sa ljudima?! 😧 Mogu ih nazvati "nedovršene suradnje". 🧐 > Zadnjih nekoliko upita su plač. Pročitajte i zabavite se. Prestrašno što se događa. Znači i ne mogu reći ovo su uglavnom sve žene koje iza sebe imaju dovoljan broj suradnji da bi mogle biti malo odgovornije. 🙄 MOram dat svoj glas podrške i u potpunosti sam također van sebe od silne neodgovornosti i nepristojnosti, pitaju, daš sve od sebe, uljudan si i na kraju dobiš pljusku, i još sam fina i ne ostavljam negativne jer si mislim uvijek može nešto iskrsnuti pa se ne možeš javiti tj odgovoriti, međutim sve više i više su nekulturne, i nemam tolerancije više. Moj slučaj, samo jedan od: -pozdrav, jel slobodna? -je je, recite, imate pitanja? -nastane muk 2 dana, pitam jel će uzimati ili puštam dalje u prodaju, nakon 2 dana napiše, pozdrav, nisam se još odlučila hahahahhaah, Vrh vrhova :') :')
2022 06 28
Mene gnjavila par dana s molbom da spustim cijenu za sandale. I ja konačno spustila cijenu, i to poprilično. Teška srca, ali sandale su već dvije godine bile tu oglašene. Ja spustim cijenu, kupilica uzela podatke za uplatu i višese ne javlja. U međuvremenu se javila druga osoba i kupila sandale po oglašenoj cijeni. Brz dogovor, brza uplata i brzo slanje.
2022 06 28
Prethodni 1 2