Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Erste uplate na zagrebacku

Molim iskustva za uplate sa erste banke na zagrebacku, uplata je bila u petak u 20h, danas ujutro jos nije vidljivo. Posto nemam iskustava sa erste bankom molim vase,koliko traje da se proknjizi
2022 07 04
Trebalo bi biti vidljivo do 12h. Ne znam što je sa relacijom erste- zg i obrnuto. Meni upl idu na erste i sve uplate sa zagrebačke b. su vidljive tek sljedeći dan oko 11-12h, ako nije uplaćeno do 15h (pon-pet). Ostale banke proknjiže ranom zorom. ,:)
2022 07 04
Ja sam tako isto uplatila petak bio,pisalo je za ponedeljak da će biti vidljivo ,curq poslala već sms da uplata moja nije vidljiva oko9h, od drugih da je vidljivo ,poslije jedno sat je sjela do 10 h negdje
2022 07 04
Bude vidljivo tokom dana, sve ovisi kolika im je gužva
2022 07 04
Zagrebacka-nekad uplata sjedne i oko 14h,opcenito najsporije usluge transakcije
2022 07 04
> ninazeta: > Zagrebacka-nekad uplata sjedne i oko 14h,opcenito najsporije usluge transakcije Točno, suprug je imao račun u Zagrebačkoj banci i nikad mu se moja uplata sa Erste ne bi vidjela do popodneva (bilo da sam uplatila večer prije ili ujutro) a ista stvar je i kod plaća... Ja svoju već i potrošim :-))) dok kolegama u Zagrebačkoj nije vidliva sve do kasno popodne. Očito je politika banke u pitanju i stvar knjiženja na kraju dana kada se i službeno sve transakcije namire.
2022 07 04
Petkom dopodne ako se uplati još i prođe mislim da do 12 sati , sve poslije što se uplati neće biti vidljivo do ponedjeljka ujutro , negdje u noći poslije 12 nedjeljom prođe transakcija., govorim o Erste , inače plaćanje i radnim danima uglavnom dopodne., baš sam ih mislila pitati o tome jer da nekom trebaš hitno prebaciti novac on neprođe iako tamo zadaš odmah., što i ponude. A to su banke, svaka po svome????????????
2022 07 04
Hvala svima, sjelo tek danas navecer :D
2022 07 04