Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Apartmani i doplata za klimu

Pozdrav cure!! Dal ima tko iskustva sa doplatom za klimu 🙄🙄 . Rezervirala sam apartman i kasnije procitala da se klima doplacuje( iz recenzija)Dal imate iskustva sa time i kolko se otprilike doplacuje po danu? Hvala ❣️❣️
2022 07 10
Pozdrav, nekad se naplaćivalo 5eura po danu za klimu, ali se dugo već nisam susrela s tim tako da se možda nešto tu i promjenilo lp
2022 07 11
> Karmen980: > Pozdrav cure!! Dal ima tko iskustva sa doplatom za klimu 🙄🙄 . Rezervirala sam apartman i kasnije procitala da se klima doplacuje( iz recenzija)Dal imate iskustva sa time i kolko se otprilike doplacuje po danu? Hvala ❣️❣️ Pitajte iznajmljivače točnu cijenu, nemojte nagađati da se ne bi kasnije neugodno iznenadili.
2022 07 11
Pos, nekad je tako bilo, koliko dana ste rezz, app,a zelite klimu X 5 EU dnevno.Danas se podrazumjeva da ako app. ima klimu u tu cijenu ide i klima koristili je vi ili ne .(bar kod mene je tako).Pitajte iznajmljivaca jer vam je to dodatni izdatak .
2022 07 12