Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Be thrifty event

Pozdrav curke...je li možda neka već bila na eventu Be Thrifty - Kilo Sale? Mislim da se već održao u Zg, a ubrzo će i u Rijeci pa me zanima isplati li se proći, nađe li se išta ili je to baš ona prestarinska odjeća? Nađe li se i štogod moderno ili samo vintage? Btw. Vidim da imaju i opciju da se kupi 1kg odjeće za 230 kn što mi se ovako i ne čini baš prepovoljnim...ali ako neka želi riskirati, mogu joj kupiti/poslati (bez provizije samo pt još) s obzirom da cu sigurno na kraju proći vidjeti... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f49d3121ac68657ecc4e66829cdaacc6.jpg)
2022 07 12
Bila sam ja u Zagrebu na tom eventu 2 puta i rekla bih da se isplati! Odjeća je uglavnom vintage i retro, ima baš starinskih komada, ali ima i novijih. Ako im ostavite Google recenziju od 5 zvjezdica dobijete popust.
2022 07 12
Ja sam bila i našla sam top stvari, vintage svilene košulje, viskozne 80s košulje, ali i novije diesel, lee stvari i levisice.
prije 25 dana, 11:51
Znači isplati se vidjeti...hvala :) iako nisam baš taj retro džir, proći ću pa možda što i nađem :)
prije 22 dana, 19:07