Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Split-Hvar

Pozdrav krpicarke..Kroz desetak dana putujemo na Hvar iz Splita, s obzirom da se ide trajektom a mi vodimo i naseg kucnog ljubimca s nama na odmor. Pretpostavljam da psi mogu normalno uci na trajekt,ali jel zna netko jel se i za njih nesto dodatno naplacuje s obzirom da na netu ne mogu naci nikakve informacije vezane za kucne ljubimce i prijevoz trajektom. Hvala!
2022 07 19
21. www.jadrolinija.hr/najcesca-pitanja www.jadrolinija.hr/stranice-za-prodaju-karata/pravila-i-uvjeti-poslovanja 8.
2022 07 19
Na trajektu će vam biti jako puno pasa,i zavisi na koji ćete se ukrcati,pa preporučujem da si ponesete posudu za vodu i lijepo sjednete na vanjsku palubu. Samo si pripazite da se ne posvađa sa nekim psom,jer su ljudi nervozni od putovanja i vrućine,pa da ne izbije frka. Ugodno putovanje želim.
2022 07 20
Hvalaa vam puno!
2022 07 21
Samo ne mogu u salon, a ostalo sve ok. Mi smo na svakom trajektu kojem smo bili s psom išli besplatno, na ovom našem Sućuraj - Drvenik smo redoviti. Nikad niko nije za kartu pitao.
2022 07 28