Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

> NinaZg123: > Katastrofa… > Ja se nadam da je ovo neka šala😂😂 👍☺
2022 07 23
> Billy5: > I meni se čini da se gđa Danijela s nama zeza u društvu svojih prija iz ureda. 🤠 😂😂😇
2022 07 23
Zezancija ili ne,ali vrijedi čuti "glas javnosti"i vidjeti da ima jos normalnih i časnih osoba(žena)☺.Tko voli,nek' izvoli...
2022 07 23
Svi smo razliciti u svim pogledima. Ako je to Vaš izbor na takav nacin zavrsiti jedan brak, uredu. Samo sto ste ovdje procitali misljenja zena koje su u odnosima sa kojim su zadovoljne i ne pada im to na pamet. Pozdrav i nadam se da ce te izvuci se iz te monotonije na neki ljudski i razuman nacin. 🙂
2022 07 23
> NinaZg123: > Svi smo razliciti u svim pogledima. > Ako je to Vaš izbor na takav nacin zavrsiti jedan brak, uredu. > Samo sto ste ovdje procitali misljenja zena koje su u odnosima sa kojim su zadovoljne i ne pada im to na pamet. > Pozdrav i nadam se da ce te izvuci se iz te monotonije na neki ljudski i razuman nacin. 🙂 Nadam se najboljem
2022 07 23
Imate moje dopustenje :)
2022 07 30
Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣
2022 07 31
> RahelaEla: > Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣 Čekamo odgovor pod obavezno!!👍
2022 07 31
Kad imate nekoga bez koga ne želite biti ni trenutak, svi drugi muškarci čine vam se kao gomila kikirikija ili banana. Ako možete cijeli dan biti u stanu, svatko u svojoj sobi, vi gledate svoj filmski žanr, on svoj i ništa drugo ne trebate osim te slatke pojavice u drugoj sobi- onda su vam svi kikirikiji i banane bezvezni. Ako slučajno to nemate, e onda pomišljate na svašta u svakakvim aranžmanima. To je normalno. Traži, traži, pa ćeš naći. Ako ga želite varati, on nije za vas. Jasno ko dan. Javite rezultate..
2022 07 31
> RahelaEla: > Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣 Saljete tiskom ili postom? 😂
2022 08 01
> Desinićka: > > RahelaEla: > > Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣 > Saljete tiskom ili postom? 😂 Moguce slanje u tisak koverti. Dobiven u zamjeni, s moje strane ne koristen jer mu je mali pa mi ne odgovara velicina, samo mi zauzima prostor i smeta. Moguca zamjena za veci. Reklamacije ne radim pa za mjere slobodno pitajte. Postarina gratis. 🤣🤣🤣
2022 08 02
> Desinićka: > Imate moje dopustenje :) Konačno netko ZA😂
2022 08 02
> RahelaEla: > Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣 Pa,promijenila bi malo,nakratko☺😁
2022 08 02
> Desinićka: > > RahelaEla: > > Pozdrav, jel vam muz slobodan te jeste li za zamjenu? 🤣🤣🤣 > Saljete tiskom ili postom? 😂 Bilo kako,samo da nije daleko,zbog troškova..😂
2022 08 02
> Billy5: > Može i osobno preuzimanje. 🙃 😂Da se odmah uvjerite šta dobijate
2022 08 02
1 2 3 4 5 6 7 8