Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

> Ileanadreaming: > Ne radi se ovdje o prevari u kakvom se ona svjetlu prikazuje u sapunicama: kao nešto zabavno, benigno, bezazleno i prihvatljivo. > Ovdje se radi o izdaji. > Bi li ti voljela biti izdana na taj način? > "Čini drugima ono što želiš da drugi tebi čine." > Zapisano, btw, i u Bibliji. > Uvijek se sjetim kako je jedan celebrity javno priznao: "Kad sam prevario ženu i došao kući, djeca su skočila na mene prepuna ljubavi. I tada sam shvatio da nisam samo prevario svoju ženu, već i njih..." > Imaj na umu sljedeće: što posiješ, to ćeš i požeti. > Brak je kao i vrt. > Zato zalij svoj odnos sa suprugom, oplijevi i počupaj korov. > Zarati s mišlju o tome da ga prevariš. Na kraju cijele priče shvatit ćeš da si ti ta koja je otpočetka bila prevarena da je prevara ok. > Nije. > Neće nikad ni postati. Lijepo receno
2022 09 17
> vivici1234: > Mojeg dečka nije ni briga kaže sve dok on nezna da ga nije briga jer nezna ja zanimaš nisam niti želim > Tu i tamo se pojave muškarci koji su stvarno zgodni ali najbolji način da si ohladiš glavu od zgodnih likova je da se zapitaš koliko su te puta prije nego li si upoznala muza zadovoljili odnosi sa nekim koga nisi voljela. > Možda si tip cure koja može biti sa nekim koga ne voli i uživati u takvom odnosu…. Pa o tome i pricam.Moze li se prevariti a da se ne sazna?
2022 09 17
Ima li što što se neće saznati, prijatelji će se pobrinuti iz prijateljskih razloga, neprijatelji iz neprijateljski razloga a vrijedi i ona stara poslovica "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne doznaju" možda neće odmah ali kad tad hoće sigurno., pa ko voli nek izvoli, ja se Vama čudim kad ste toliko tim opterećeni da niste to napravili ili jesteeeee pa Vas nešto muči a što to znate Vi :') :') :') :') :') :')
2022 09 19
> maremarenda: > Ima li što što se neće saznati, prijatelji će se pobrinuti iz prijateljskih razloga, neprijatelji iz neprijateljski razloga a vrijedi i ona stara poslovica "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne doznaju" možda neće odmah ali kad tad hoće sigurno., pa ko voli nek izvoli, ja se Vama čudim kad ste toliko tim opterećeni da niste to napravili ili jesteeeee pa Vas nešto muči a što to znate Vi :') :') :') :') :') :') ☺☺☺
2022 09 21
Najlakse je prevariti. Ako zelite citati o tome, mogu Vam pisati u inbox..
2022 09 26
> IvanaGjuric: > Najlakse je prevariti. > Ako zelite citati o tome, mogu Vam pisati u inbox.. Slobodno.
2022 09 30
I jesi ga prevarila? Neki update da čujemo
2023 01 15
jake su ti prijateljice lol svasta
2023 01 23
> Vukojevićka: > I jesi ga prevarila? Neki update da čujemo 😂💪
2023 01 28
> danijelakau: > Već neko vrijeme bavim se mišlju da prevarim muža. Ako je ovo ozbiljno, kakva očajna kompleksašica moraš bit...poradi na samopouzdanju i samopoštovanju umjesto da gaziš samu sebe jadnim i podmuklim postupcima. A ako nisi u stanju bit vjerna, jednostavno nemoj bit u vezi. Sretno.
2023 02 16
bubica87 sad se nasmijah od riječi do riječi podržavam, lijepo ženi rekoste što da radi. :D <3
2023 02 17
danijelakau nije žena. to netko drugi piše.... Moje mišljenje.
2023 02 21
> Vukojevićka: > I jesi ga prevarila? Neki update da čujemo Nisam,naravno😊☺
2023 02 24
> Mila1305: > jake su ti prijateljice lol svasta Mozda nisu nesto,ali boljih nemam😂😂😂
2023 02 24
> garsialorca: > danijelakau nije žena. to netko drugi piše.... Moje mišljenje. A na osnovu čega ti to zakljucujes?
2023 02 24
1 2 ... 5 6 7 8