Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

poslije pilula

drage moje, help! mislin da je vec bila slicna tema, al sad je ne mogu naci. ugl. nakon 6 god san nedavno konacno prestala piti pilule (na svoju inicijativu, jer su pocele donositi vise minusa nego pluseva) pretpostavljan da san trenutno u teskom hormonalnom disbalansu, lice mi se osulo (uglavnom obrazi i brada) malim pristicima ka da ponovo iman 16 god, makar mi ni tada nije bilo ovako :/ vi koje ste prosle isto, cime ste se tretirale, prije nego izbuzan cilo lice i napravin jos gore? bojin se da ne pridje u teske akne nakon kojeg miseca i jeste li pile sta za regulaciju ciklusa? evine kapi? anything? svaka pomoc je dobrodosla ;)
2022 07 22
ista stvar, imala sam baš upaljene akne pretežito na bradi, otišla sam dermatologu koji mi je prepisao neke antibiotske kreme koje su djelovale, ali samo nekih cca 2mj. (prestalo djelovanje kao i kod bilo kojih drugih antibiotika). Većina tih krema djeluje, ali jako isušuje kožu. Trajalo je jako dugo, nije da vas strašim, ali sigurno nekih cca godinu dana ako ne i više. Radila sam pretrage razne, provjeravala hormone, ali sve je bilo uredno tako da u principu jedino vrijeme i strpljenje. Avene Cleanance linija za problematičnu kožu mi je puno pomogla pogotovo gel za umivanje koji koristim već sigurno 8 godina i meni osobno nema bolje od toga. Imaju vam i razne kreme za hidrataciju (uslijed korištenja antibiotskih krema koje jako isušuju). Problem s regulacijom ciklusa nisam imala, tako da tu ne mogu baš pomoći
2022 07 23