Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ništa ne mogu prodati

Pozdrav, jel ima još netko kome jako lose ide prodaja?
prije 20 dana, 20:00
Ja, ja! 😁😁😁Ali nije to ništa cudno, imate lijepe stvari, ali takve znaju dugo bit u prodaji i nista, cak i ako snizite cijenu. Svi žniraju...
prije 19 dana, 06:34
Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima.
prije 19 dana, 09:42
Meni 😂😂😂one tražene stvari se uvjek prodaju,recimo ja sam objavila Pandoru sad i imam sto upita,dok zadnjih mjesec dana sam objavljivala neke ne markirane stvari i nitko da ni pogleda a kamoli da kupi 😅 A i kao sta je korisnica napisala gore ljeto je,i puno slabije ide prodaja..Pomalo,krenuti će,samo strpljenja 🙂
prije 19 dana, 10:44
Jako slabo u zadnje vrijeme. Ako niste, probajte prodavati u facebook grupama
prije 19 dana, 12:44
Baš je sve utihnulo tu na krpicama, ništa ne ide u zadnje vrijeme.
prije 19 dana, 17:59
Probajte na aukcijskoj grupi na fejsu Crvena kraljica 1,2,3 Ili na facebook marketplace-u
prije 18 dana, 09:06
Uvijek u doba sezonskih sniženja je loša prodaja na krpicama :-(
prije 18 dana, 09:18
I kod mene zastoj unatoč akcijama. Bit će valjda bolje kad prođu godišnji.
prije 18 dana, 10:46
> Nitospitos: > Ja, ja! 😁😁😁Ali nije to ništa cudno, imate lijepe stvari, ali takve znaju dugo bit u prodaji i nista, cak i ako snizite cijenu. Svi žniraju... Vidim, prodala sam Fendi sandale za 300 kn u roku keks, a ostalo stoji jer mi žao takoreći poklanjati 🤷🏼‍♀️ Ima nas još, sad mi je lakše 🤣
prije 18 dana, 13:11
> vedranapv: > Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, > teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) > A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima. Da pitam ove cure šta su nešto kupile da mi daju ocjenu, pomaže li to?
prije 18 dana, 13:12
> grusenjka: > > vedranapv: > > Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, > > teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) > > A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima. > Da pitam ove cure šta su nešto kupile da mi daju ocjenu, pomaže li to? Da, pitaj ih, čudi me kako nisu same otavile :-(
prije 18 dana, 15:59
I, mene, ja bih pitala, i sama sam počela žicat ocjene jer se curama neda ostavit, zaborave... Ja jednom tjedno obnovim oglas, tj stisnem lijevu ikonu IZMJENI,,i kad skrolate do dolje stisnete nesto, sad sam zaboravila(🤔🤔🤔), tako da oglas bude mešu orvima
prije 18 dana, 16:33
> Nitospitos: > I, mene, ja bih pitala, i sama sam počela žicat ocjene jer se curama neda ostavit, zaborave... > Ja jednom tjedno obnovim oglas, tj stisnem lijevu ikonu IZMJENI,,i kad skrolate do dolje stisnete nesto, sad sam zaboravila(🤔🤔🤔), tako da oglas bude mešu orvima Nikad čula za ovu mogućnost :-(
prije 17 dana, 06:05
> grusenjka: > > vedranapv: > > Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, > > teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) > > A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima. > Da pitam ove cure šta su nešto kupile da mi daju ocjenu, pomaže li to? Pa trebale bi ju i same ostaviti, a da ih se ne povlači za rukav...
prije 17 dana, 13:40
1 2 3 Sljedeći