Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Adaptirano mlijeko-iskustva

Pozdrav svim mamama :* Imam pitanje vezano za dohranu, ako ste za svoje bebe koristile adaptirana mlijeka, koja i kako ste bile zadovoljne s napredovanjem bebe? Ponajviše me zanima Babimil, je li bilo kakvih problema tipa tvrda stolica, grčevi i sl.? Molim bez komentara tipa savjetovanje s pedijatrom, to jesmo i dobili smo dva suprotna mišljenja 🤷‍♀️ Stoga me sad zanimaju samo različita iskustva mama koje su trenutno u toj fazi hranjenja ili su to prošle. Hvala
prije 18 dana, 16:13
Pozdrav, Koristili smo nan opti pro pa presli na nan comfortis bas zbog problema sa stolicom. Grceve nismo imali-koristili smo biogaju (ne znam jel to pomoglo ali eto bez grceva smo prosli). Sto se tice napredovanja sve je bilo uredu, 'pravilno' je napredovao. Svakako preporucujem grupu na fejsu -adaptirano mlijeko-uvodenje i prehrana-
prije 18 dana, 18:53
Hvala puno za grupu. Nisam znala za nju. Svakako ću i tamo pogledati 😍
prije 18 dana, 20:29
Ja sam kratko koristila novalac dok se dojenje nije stabiliziralo. Za bebimil sam čula da je jako masno i teško, da se bebe puno na njemu nadebljaju. Nekako sam mišljenja da ako je već na ad da dajem najbolje moguće. Pa sam kupovala novalac u ljekarnama
prije 16 dana, 13:21
Hej :) ja sam također i dalje na Novalac Ac ovaj znak Ac je hrana protiv grčeva, odlična je i najslicnija je majčinom sastavu mlijeka. Puno manje grčića je beba imala zahvaljujuci toj hrani. Najviše joj i odgovara, imate više vrste Novalac dohrane, pa ako želite ja vam preporučujem od srca baš tu dohranu pogotovo dok je beba malena i ima grceve. Ambalaža je zuto/narancasta za oznaku Ac ..pa eto probajte mi smo veoma zadovoljni :")
prije 15 dana, 00:08