Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

TISAK NOVE CIJENE

Od 1.7. su stupile na snagu nove cijene slanja Tisak paketa, jeste primjetile da je sada cijena slanja paketa veličine S 21 kn + ambalaža 6kn - dakle 27 kn za slanje najmanjeg paketa, kuverta je 16+5kn. Dal su i cijene na pošti otišle u zrak? :s
2022 07 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f463c6cbc7c6d9dd1b8ccdf5856af26f.jpg)
2022 07 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/171e227c7ec18846f0ba11f7188a74f6.jpg)
2022 07 29
Ambalaža se ne naplaćuje kao ni dosad,tj odbija se na računu
2022 07 29
Jučer sam poslala L paket i platila ga 39 kn :s
2022 07 29
uh, njima u jednom trenutku na kompjuteru izbaci 39 kn za L paket ali se automatski pri ispisu računa oduzme ta cijena kutije od 8 kuna i ispadne 31...ja jucer slala L paket platila 31 kn... imala sam i ja situaciju da me zena za kovertu uvjeravala da je 16 kn (po starim cijenama jos) do te mjere da smo na kraju zvali zagreb pa su joj objasnili neke stvari. nekad kupac zna više od prodavača, žalosno. a najbolje mi je kad me uvjeravaju, a rade ravno dva dana tamo :)
2022 07 29
> buba&buba: > Jučer sam poslala L paket i platila ga 39 kn :s Pogledajte što piše na računu jer na računu se ambalaža automatski odbija
2022 07 29
Super, onda sam prevarena fino ,:(
2022 07 29
> buba&buba: > Od 1.7. su stupile na snagu nove cijene slanja Tisak paketa, jeste primjetile da je sada cijena slanja paketa veličine S 21 kn + ambalaža 6kn - dakle 27 kn za slanje najmanjeg paketa, kuverta je 16+5kn. Dal su i cijene na pošti otišle u zrak? :s Što se tiče pošte, slala sam neki dan haljinu (laganu, ljetnu) koja je trebala stići što prije preporučeno+prioritetno, platila 40 kuna ,:)
2022 07 29
> buba&buba: > Super, onda sam prevarena fino ,:( Slikajte racun,i posaljite mail tisku,neka vam vrate razliku novca
2022 07 29
> buba&buba: > Jučer sam poslala L paket i platila ga 39 kn :s 31 kn L paket
2022 07 29
I meni su naplatili L paket 39 kn.. taman sam čula da su digli cijene pa sam mislila da je to nova cijena..
2022 07 29
cijene poštarine su sramotno visoke :-(
2022 07 29
Ja imam samo savršena iskustva sa poštom. Nije potrebno slati prioritetom.Dovoljno je preporučeno i za okolne županije dođe već drugi dan cijene su 12,50-18,00kn...najskuplje sam.platila teže tenisice u original kutiji za Istru 30kn i došlo je za dva dana Svaki paket tiskom dolazi za 3-4 dana i sada su znatno skuplji od pošte. Svakako zagovaram poštu i smatram da je neopravdano na lošem glasu ovdje jer u dvije godine na krpicama šaljem i primam pakete skoro na dnevnoj bazi i tiskom i poštom i zbilja imam s čim usporediti.A isto tako i običnom poštom na inzistiranje nikada nije bilo problema. Svakako šaljem po želji kupca tiskom ili poštom al kada bi morala birati pošta bi mi bila prvi i jedini izbor a i za svaki paket dobijete šifru za praćenj Brži su i od 1.7.jos jeftiniji od tiska
2022 07 29
> Mare@@: > Ja imam samo savršena iskustva sa poštom. Nije potrebno slati prioritetom.Dovoljno je preporučeno i za okolne županije dođe već drugi dan cijene su 12,50-18,00kn...najskuplje sam.platila teže tenisice u original kutiji za Istru 30kn i došlo je za dva dana > Svaki paket tiskom dolazi za 3-4 dana i sada su znatno skuplji od pošte. Svakako zagovaram poštu i smatram da je neopravdano na lošem glasu ovdje jer u dvije godine na krpicama šaljem i primam pakete skoro na dnevnoj bazi i tiskom i poštom i zbilja imam s čim usporediti.A isto tako i običnom poštom na inzistiranje nikada nije bilo problema. > Svakako šaljem po želji kupca tiskom ili poštom al kada bi morala birati pošta bi mi bila prvi i jedini izbor a i za svaki paket dobijete šifru za praćenj Brži su i od 1.7.jos jeftiniji od tiska Drago mi je da imate lijepa iskustva, ali ja nažalost nemam, pošta je za mene opcija samo ako kupac želi, sve ostalo Tisak, godinama sam pošti tolerirala kašnjenja i do 2 tjedna, gubljenje paketa, razlike u cijenama (čitaj kako se kojem radniku sprdnulo tako su naplačivali) i slično, ali od prošle godine kada su mi dostavili nakon 10 dana čekanja potrganu kutiju iz koje je virila potrgana vrečica te uprljana haljina koju sam kupila (jer je netko bio znatiželjan i baš je htio vidjeti što je unutra pa je otkinuo i kutiju i vrečicu na čošku kutije) više ne surađujem sa njima niti ih preporučujem :)
2022 08 01
1 2