Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Osvatnička negativna i lažni profil

Pozdrav svima ❤️ Prvi put pišem na forumu i prvi put imam ovakvo iskustvo. Osoba me kontaktirala i u prvoj poruci tražila da snimim video sebe (naprijed i straga, kako je rekla) u haljini. Meni je već to bilo neoubičajeno i sumnjivo, na što je ta osoba rekla da to djevojke ovdje tako rade. Ono što mi je dodatno potaknulo sumnju je da osoba ima samo jednu ocjenu i to negativnu i čini mi se iz istog razloga koji se i meni dogodio. Znači, tražila me video bez da ranije pita ikakve mjere ili bilo što. Ali ok, snimila sam haljinu, ali ne na sebi. Nakon toga tek traži mjere i ja pošaljem, a mjere haljine su takve da bez problema odgovaraju veličini od XS do M jer je haljina rastezljiva. Na to meni ta osoba piše kako neće kupiti jer su joj bokovi širine 72cm ,:) Još nekoliko poruka u kojima se natežemo oko toga jer znam da je to fizički nemoguće za odraslu ženu. Svakako već praktički od samog početka imam osjećaj da je iza profila muška osoba koja žica okolo videe cura, ali namjerno idem do kraja da vidim koliko može muljati. Naravno, odustaje od haljine. Uglavnom, ostavila sam joj neutralnu, kao upozorenje drugim curama jer bi i meni takav feedback bio koristan da sam vidjela na tom profilu. I sad mene dočeka negativna ocjena od te osobe i još mi u inbox napiše kako mi je mislila dati pozitivnu, ali da će sad biti drugačije. Molila bih Vas za info gdje se javiti moderatorima i gdje prijaviti tu osobu? Smijem li i ovdje linkati profil ili? Hvala ❤️
2022 07 31
https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608 Javite se adminu da blokira taj profil Na zalost nije taj jedini ovdje
2022 07 31
Nitko iz Dubrovnika se ne izražava na način koji je vidljiv u negativnoj koja vam je ostavljena… “prosto” umjesto “jednostavno”, o “da” formi da ne govorim; nema šanse da bi osoba sa dubrovačkog i/ili šireg dubrovačkog područja napisala “ne trebaju da se bave” - ovo je netko sa područja gdje se koristi ekavica i vrlo vjerojatno muška osoba; nadam se da će admin brzo profil blokirati, ali žalosno je što u roku od 5 min. može niknuti isti takav
2022 07 31
Hvala Vam na odgovorima ❤️ Vidim da je već sve riješeno, svaka čast adminima! 🤩 Ali, da, šteta što će takva osoba ponovno otvoriti novi profil i opet pokušavati isto..
2022 07 31
Takodjer mi se ista osoba javljala i trazila xy slika u svim mogucim pozama i kutevima, ali sam na vrijeme skuzila o cemu se radi. Ne odgovarajte na upite tog bolesnika, teska navlakusa, nema namjeru nista kupiti nego se zeli ogrebati za slike. Admin bi trebao blokirati taj profil.
2022 08 01