Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoć i savjet što napraviti

> malllaaaa: > Ako želite, možete mi njezin IBAN šibnuti u inbox. Ja joj budem uplatila 20 kn, za lijeka joj bilo! > Samo da Vas prestane maltretirat :s Toliko je htjela povrat, a ni IBAN nije ostavila u naletu prostačenja. A ja joj se više ne smijem javljati jer će me zapaliti. ,:(
2022 08 01
Zasto te uopce brine ta negativna ocjena?Ja gledam koliko je pozitivnih,a ne negativne.Uvijek ima budala koje ni u dućanu ne bi znale odabrati,pa da im i poklonis nesto.Nastavi dalje i ne uzrujavaj se.
2022 08 08
> ivana985: > Svi koji pratite temu, administratorica se ne prijavljuje. > Ja sam upravo obrisala pozitivnu povratnu i ostavila negativnu. > Ako se više ne javim, znači da me zapalila. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2022 08 08
> candy_bar: > Zamislite koliko joj treba tih 20 kn da ide pisati ovakve stvari 😳 Mozda joj triba za terapiju?
2022 08 08
> danijelakau: > Zasto te uopce brine ta negativna ocjena?Ja gledam koliko je pozitivnih,a ne negativne.Uvijek ima budala koje ni u dućanu ne bi znale odabrati,pa da im i poklonis nesto.Nastavi dalje i ne uzrujavaj se. Jednostavno ne mogu vjerovati temeljem čega sam dobila negativnu.
2022 08 15
> ivana985: > > danijelakau: > > Zasto te uopce brine ta negativna ocjena?Ja gledam koliko je pozitivnih,a ne negativne.Uvijek ima budala koje ni u dućanu ne bi znale odabrati,pa da im i poklonis nesto.Nastavi dalje i ne uzrujavaj se. > Jednostavno ne mogu vjerovati temeljem čega sam dobila negativnu. Javite se ponovno adminki i moderatoru,neka ponovno obrisu negativnu,jer je nezasluzena
2022 08 16
Ima već dana, no administratorica uopće ne odgovara na poruke. Pošto je tamo cijela prepiska, poslala sam joj sažetak u novom razgovoru, no nema reakcije.
2022 08 17
1 2 3 4