Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Lagano ljetno štivo

Pozdrav svima, S obzirom da tijekom ostatka godine od fakultetskih obveza nemam toliko vremena za čitanje knjiga koje nisu vezane uz struku sada je pravo vrijeme za nadoknaditi propusteno. Zanima me preporuka nekog ljetnog štiva,mozda koje Vi citate ili ste procitali. Voljela bih da je bez teskih tema,nesto zanimljivo sto se lagano cita. Unaprijed hvala na preporukama. 🤗
prije 13 dana, 09:48
Imate temu ispod. https://mojekrpice.hr/forum/t/278734/najdraza-knjiga-knjige
prije 13 dana, 10:23
> CELSIUS: > Imate temu ispod. > https://mojekrpice.hr/forum/t/278734/najdraza-knjiga-knjige Hvala,pogledala sam vec odgovore u toj temi ,voljela bih ako netko ima jos prijedloga da napise 🤗
prije 13 dana, 10:49
Teško je pogoditi ukus jer ne znam što inače volite, pa evo par razbacanih prijedloga: Ocean na kraju staze, The Unhoneymooners, Nevidljivi život Addie LaRue, Eleanor & Park, The Kiss Quotient, Caraval
prije 13 dana, 11:18
H. Vandmaker - Želiš li biti zdrav? Zaboravi kuhanje! Imate je u pdf (hrvatski) na tražilici. Iako je opsežna, lako se čita jer postoji hrpa zanimljivih citata, a i doza humora je tu. Ugodno, sa korisnim :")
prije 13 dana, 13:55
Za ljeto samo beletristika Sad sam na novoj knjizi od Patricije .C. Obdukcija Sve knjige sam pročitala skoro u danu(naravno jednu ne sve)bas nemozes stat kad kreneš Dobar mi je i Tim Weaver
prije 13 dana, 16:37
Preporučam romane Richarda Osmana: "Klub istražitelja ubojstava četvrtkom" i nastavak "Čovjek koji je dvaput umro" Lagano, pitko i šarmantno... s pravom dozom humora. U pitanju su krimići, ali posve netipični jer slučajeve rješavaju vremešni štićenici jednog umirovljeničkog naselja.
prije 12 dana, 06:46
> NadaMihaljevic: > Preporučam romane Richarda Osmana: "Klub istražitelja ubojstava četvrtkom" i nastavak "Čovjek koji je dvaput umro" > Lagano, pitko i šarmantno... s pravom dozom humora. U pitanju su krimići, ali posve netipični jer slučajeve rješavaju vremešni štićenici jednog umirovljeničkog naselja. Je, te su baš za ljeto 🥰
prije 11 dana, 10:10