Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Tarot/iskustva/mišljenje o proricanju budućnosti

Pozdrav,ima li netko iskustva s tarotom,gatanjem ili sličnim stvarima?Možda netko tko vjeruje u to ili netko tko je vjerovao pa ispao naivan...pa eto ako koga zanima ova tema rado bi čula vaša iskustva
prije 11 dana, 22:12
Ne. Ne mogu oni vidjeti budućnost, ona zavisi i od naše slobodne volje, kao i od mnogo čega drugoga, ali postoje ljudi koji mogu vidjeti prošlost i sadašnju situaciju i na osnovu nje Vam dati svoju procjenu kako će Vam se život odvijati ukoliko nastavite kako ste krenuli... Inače, zašto bi se patili? Proreknu sami sebi brojeve od EuroJackpot-a i riješe si život!
prije 11 dana, 04:37
Čitam tarot zadnjih 5-6 godina, počela sam jednostavno iz znatiželje, zanimalo me ima li nešto u tome, i ako da, na koji način običan komad "papira" može nešto predvidjeti. Ne pričam o tome i rijetko to spominjem, mislim da ljudi imaju previše predrasuda, čitam za sebe i često mi se frendice jave kad ih nešto muči. Teško je objasniti ako netko nije imao previše dodira sa time. Ali, suština divinacije je činjenica da svijet oko nas posjeduje inteligenciju sa kojom možemo razgovarati. Karte su samo jedan od sistema koji je dobro razrađen kako bi dao što precizniji odgovor. Naravno da o rezultatu ovisi i naša slobodna volja, no u puno većoj mjeri karma, koja se ne može izbjeći, stoga je ponekad vrlo teško utjecati na ishod, čak i kad ga poznajemo. Pa ću se sa time nadovezati na vrlo često pitanje, zašto si netko pomoću karata ne prorekne npr. brojeve jackpota? Novac (pogotovo veći iznosi) potpuno mijenja putanju života pojedinca i njemu bliskih osoba, a svatko ima svoju sudbinu koju mora proći. Novac je karma koju treba platiti na neki način, i ne može se samo tako dobiti. Postoje određene zaštite protiv toga. Karte nisu glupe, daju točno određene informacije koje pojedinac mora znati, a ako se zloupotrebljavaju, daju krive informacije. Ishod potpuno ovisi o tome kako se koriste.
prije 10 dana, 06:00
Za biti dobar tarot majstor su potrebna desetljeca i desetljeca aktivnog ucenja i rada.. Koristim tarot, imam pouzdanu osobu vec nekoliko godina, odgovori svi u tancine tocni. Ali prije bilo kakvog savjetovanja valja se zapitati jesmo li spremni iste cuti.
prije 2 dana, 13:34
Nemam iskustva s tarotom budući da ne vjerujem u ikakvo proricanje budućnosti pa nemam namjere ni probati. 🤷‍♀️
prije 2 dana, 15:17