Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mišljenje o korisnici

Pozdrav svima, javila mi se prije koji sat žena i kaže da je zainteresirana za jedan artikl koji prodajem i daje mi svoj broj mobitela i kaže kako bi voljela dobiti još slika, ali da joj dam broj mobitela jer se kao hoće uvjeriti da se ne radi o prevari. Kliknem na njezin profil i vidim 0 recenzija, ali kao dobro znala sam s drugim curkama prebacit komunikaciju preko whatsappa jer je lakse. Ja njoj posaljem slike, dimenzije i kaže da joj se svida i nudi cijenu, ja njoj ponudim svoju (da se nademo na pola puta) i ona pristaje. Nakon toga me trazi podatke za uplatu (ime, adresa i broj racuna). Posaljem joj samo ime i prezime i broj racuna. Na to mi salje poruku da jel ona mene moze nazvati kako bi se uvjerila da sam to stvarno ja!? i ja reko dobro, nazovite. Zove ona mene i ispituje me o krpicama, koliko dugo prodajem/kupujem i slicno i sad si mislim svi smo poceli od 0, mozda zena ne zna kako stvari funkcioniraju tu i ja sve lijepo njoj objasnim i na to ona meni počne govorit da je ona cak mislila da napravimo video poziv i da ja stavim svoju osobnu iskaznicu pored sebe da ja dokazem da sam to stvarno ja (da ona kad renta apartmane da njoj ljudi tak salju slike osobnih). Kazem ja njoj da to nisu iste situacije i da mi nije ugodno slati slike/snimati svoju osobnu i dati nekome koga ne poznam. ona na to kaze da ljudi koji odbijaju tako nesto da njoj to govori da nesto skrivaju ili imaju problema u glavi😁 inace preko telefona mi se cinila kolko-tolko ok, ali to s osobnom mi je onako alarmantno. Dugo vec prodajem po raznim platformama i nitko me nikad nije trazio osobnu prije uplate. Sta vi mislite o tome i da li ste se ikad susrele s tim da vas je netko to trazio? hvala svima
2022 08 03
Samo joj recite ds vaše recenzije dovoljno govore . Nikakvo slanje osobne videom
2022 08 03
i jos nesto - sama mi je poslala svoje ime i prezime i adresu (nisam je trazila to) i kaze mi kao ja sam vama poslala svoje podatke. Ja joj. odgovaram na to da mi je mogla poslati i necije tude podatke da ja to ne mogu provjerit nikako, ne znam eto cijela situacija mi je malo cudna😕
2022 08 03
rekla sam joj za recenzije i samo je rekla aha da ona ne zna za to i ce malo provjerit po stranici😁 sigurno necu nikakvu osobnu slikat, ne pada mi napamet😁😁 > Sanja8888: > Samo joj recite ds vaše recenzije dovoljno govore . > Nikakvo slanje osobne videom
2022 08 03
Ja bih na takve zahtjeve odgovorila da ne pokazujem i ne šaljem svoje osobne dokumente nepoznatim osobama. Predložila bih joj da ćete otvoriti temu na forumu kao neku garanciju da ćete joj poslati pošiljku i u temi ćete se obavezati napisati njeno ime profila, koju stvar ste joj prodali i kada šaljete. Tema je javna, a vi ćete s obzirom i na vaše povratne dati obećanje da ste zaista osoba od riječi. Ako ne pristane, onda znate da taj profil ima tko zna kakve namjere. Osobni dokumenti se ne dijele samo tako i što je previše, previše je. Pigotovo od profila koji ima nula povratnih. Ako toliko ne vjeruje, online kupnja nije za nju. Neka prošeta do trgovine.
2022 08 03
slazem se u potpunosti, odi pa kupuj u trgovini i bok. Ovo s otvaranjem teme na forumu je ustvari super ideja samo sto mislim da ona bas ne kuzi kako tu stvari idu/ili se pravi luda, a meni se stvarno neda tu raspravljat s njom i objasnjavat tako da… sretno joj > Lunass: > Ja bih na takve zahtjeve odgovorila da ne pokazujem i ne šaljem svoje osobne dokumente nepoznatim osobama. > Predložila bih joj da ćete otvoriti temu na forumu kao neku garanciju da ćete joj poslati pošiljku i u temi ćete se obavezati napisati njeno ime profila, koju stvar ste joj prodali i kada šaljete. Tema je javna, a vi ćete s obzirom i na vaše povratne dati obećanje da ste zaista osoba od riječi. > Ako ne pristane, onda znate da taj profil ima tko zna kakve namjere. Osobni dokumenti se ne dijele samo tako i što je previše, previše je. Pigotovo od profila koji ima nula povratnih. Ako toliko ne vjeruje, online kupnja nije za nju. Neka prošeta do trgovine.
2022 08 03
Ovo je wow. Sto se tice davanja br moba za nastavak komunikacije ok, ali tel razgovor i pogotovo snimanje sa osobnom da se doticna uvjeri da ste to vi granici sa ludosti. Ako je nisu uvjerile povratne info bolje da je odustala u startu.
2022 08 03
> Sandra1812: > slazem se u potpunosti, odi pa kupuj u trgovini i bok. > Ovo s otvaranjem teme na forumu je ustvari super ideja samo sto mislim da ona bas ne kuzi kako tu stvari idu/ili se pravi luda, a meni se stvarno neda tu raspravljat s njom i objasnjavat tako da… > sretno joj > > Ona ne kuzi, ona se pravi, tebi se ne da… s kolko para ti je zamahnula za sve ovo
2022 08 03
> cipelitza: > > Sandra1812: > > slazem se u potpunosti, odi pa kupuj u trgovini i bok. > > Ovo s otvaranjem teme na forumu je ustvari super ideja samo sto mislim da ona bas ne kuzi kako tu stvari idu/ili se pravi luda, a meni se stvarno neda tu raspravljat s njom i objasnjavat tako da… > > sretno joj > > > > Ona ne kuzi, ona se pravi, tebi se ne da… s kolko para ti je zamahnula za sve ovo iznos je nebitan, samo sam podijelila s ostalim korisnicima sto mi se dogodilo pa da i drugi budu na oprezu. lijep pozdrav😊
2022 08 03
Ja mislim da su to isti oni prevaranti koji traze da slikate karticu jer se zele uvjeriti da niste prevarant, samo su sad malo promjenili modus operandi...
2022 08 03
> Nitospitos: > Ja mislim da su to isti oni prevaranti koji traze da slikate karticu jer se zele uvjeriti da niste prevarant, samo su sad malo promjenili modus operandi... da
2022 08 04
Svasta😂 ..ovo je nova dimenzija na krpicama. Ljudi svasta sebi dopustaju. Ja iskreno ne bih pristala ni na poziv kamo li snimanje s osobnom.
2022 08 04
Svaka čast, ja bih prestala odgovarati valjda na drugoj poruci...
2022 08 04
> petra3007: > Svasta😂 ..ovo je nova dimenzija na krpicama. Ljudi svasta sebi dopustaju. Ja iskreno ne bih pristala ni na poziv kamo li snimanje s osobnom. Isto ni ja. Čudaci
2022 08 04
Ne posustaju...
2022 08 04
1 2