Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Izbjeljivanje zubi - profesionalno

Pozdrav! Za one koji su radili profesionalno izbjeljivanje zubiju, koliko dugo vam je bijelina trajala? I ako se možete sjetiti kojim aparatom su vam to radili? ☺
2022 08 06
Ako imate koji zub koji nije vaš onda se ne može izbijeliti. 🙃
2022 08 07
Ja sam radila izbjeljivanje zubi u privatnoj klinici u Rijeci. Godinu dana je efekt trajao sigurno. Poslije se počela gubiti bjelina, ali sada godinu i pola nakon još se vidi da su bjelji nego prirodni. Za aparat nisam sigurna s kojim su radili, ime klinike je Orto-Nova. Jedino što mogu reći da je proces malo naporan (duže traje) cijelo vrijeme usta su Vam širo otvorena i par dana nakon zubi su dosta osjetljivi, bar su moji bili. Tih prvih par dana nije baš ugodno.
2022 08 08
Baš sam htjela vidjeti kako je vama bilo, jer sam bila kod svoje zubarke, platila 2000hrk i nakon samo mjesec dana mi se svo žutilo vratilo. S time da niti pušim, niti pijem kave/čajeve :/
2022 08 08
Ja sam u poliklinici Bagatin radila izbjeljivanje s zoom lampom i trajalo mi je možda malo kraće od godinu dana, iako se nakon 6 mjeseci već polako vidjelo da se gubi biserna bjelina. A pijem čajeve i kavu ponekad, tako da mi se čini da je kod vas prekratko trajalo
2022 08 08
Antonija, apsolutno se slažem... Prekratko je trajalo, a vidim da spomenuta klinika od prije također koristi philips zoom lampu isto kao i moja zubarka. Jel imam kakve šanse da se požalim? 🤔
2022 08 08
Da, definitivno je prekratko trajalo. Možda bi bilo najbolje da odete zubarici i da joj to kažete. Ja bi se na Vašem mjestu išla požaliti. Meni su u klinici rekli da sam godinu dana mirna, i da se ne preporuča raditi više od jedan put u godini, pa pretpostavljam da bi to bila neka vremenska granica, a ne mjesec dana.
2022 08 09