Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kako bi ovo shvatile?

Drage cure, vec dugo mi se svida jedan decko koji radi u istoj ustanovi ko i ja.. I znam da je obrnuto jer se sluzbeno nikad nismo upoznali a on je mene prvi poceo pozdravljati i smjeskati se, namigivati.. 😁Nedavno sam otvorila instagram i za pratila ga.. On nis.. Ok kao mozda me nije skuzio na slici.. Nedavno mu bio rockas i ja mu posaljem por preko instaca i cestitam, on odmah odgovara i jos mi salje hrpu srceka.. I nakon tog nista, i dalje me ne prati.. Ja me zelim vise nista poduzimati jer mislim da sam i previse.. Kako bi vi to protumacile??
2022 08 10
Ne želite ništa više poduzimati jer mislite da ste i previše?! Što- zapratili ga na instagramu a on vas nije😅A ono čisto da popričate s njim u živo (face to face) kad već radite u istoj firmi a ne preko društvenih mreža, nije li to najlogičnije?! Evo meni je ovo bez uvrede ne komično nego tragično možda ustvari malo tragikomično🤔
2022 08 10
Ma stvar je u tome sto se nismo jako jako dugo vidjeli, rijetko se srećemo.. Sad ispada da sam ko neko dijete, haha😅😅
2022 08 10
> Juicy1110: > Ma stvar je u tome sto se nismo jako jako dugo vidjeli, rijetko se srećemo.. Sad ispada da sam ko neko dijete, haha😅😅 Sami stvorite priliku da se susretnete ako vam je stalo😉 Govorim iz iskustva i iz vremena kad nije bilo društvenih mreža, mobitela i sl.- ko hoće taj uvijek nađe način. Moj način i prilika koju sam si sama stvorila su mi priuštili evo već skoro 25 godina ljubavi i sreće i najboljeg prijatelja (mislim na muža da ne bude zabune😉😅)
2022 08 10
Mlade generacije funkcioniraju potpuno drukčije što se tiče veza i poznanstava, tako da mi je potpuno jasna situacija s Instagramom. Irena, kako da si stvori djevojka priliku u firmi? Može jedino da stalno obilazi njegova vrata? Ali ako je to dio firme gdje uopće ne treba ići, bit će sumnjiva 100 %. Ja bih ga npr. pitala zašto me ne želi pratiti na Instagramu. Najbolje je započeti neku neobaveznu komunikaciju. Ljudi će se danas prije spojiti na mrežama nego u firmi, uživo. Trebalo mi je 15 dobrih godina da to shvatim i prihvatim. Također, u firmi se razni ljudi jedni drugima smješkaju i pozdravljaju se, bez ikakvih razloga, samo su ljubazni. To isto ne mora ništa značiti. Ali ako mislite da nešto znači, a on ne mrda dalje od namigivanja na vama su sve odluke. Ide li gdje na pauzu? Pauze se čine konkretnih pola sata....lupam bezveze, gledam što bih da sam na vašem mjestu....vjerojatno ljubazno pozdravljala i namigivala također..... neke osobe jednostavno nisu spremne ni na kakve velike akcije i korake... što ne znači da im se neka sreća ne smiješi iza ugla....Sretno!
2022 08 10
Da, istina.. Poslovno nemam nikakvu potrebu ici na mjesto gdje on radi.. Tako da bas ne bih otisla direktno tamo jer mi je to glupo.. Sve razumijem sto hocete reci i hvala na savjetima...i slazem se, mozda je samo ljubazan, ma da kuzis kad se nekom svidjas, zato mi ta cijela situacija nije jasna🤔
2022 08 10
Očito sam van toka i vremena što se tehnologije tiče iako ne mogu reći da imam previše godina i ne osjećam se staro apsolutno ni po čemu, baš naprotiv, ali stvarno to ne kužim i ne razumijem- znači ako te netko prati na instagramu sviđaš mu se, ako te ne prati ne sviđaš mu se?! ide li to toliko daleko da ako i zaprati na instagramu a ne lajka ili što već svaku objavu/sliku (govorim općenito) mu se ipak ne sviđate ili što već?! Sorry meni su to gluposti. Ako vam se sviđa a da ga ne vijate po zgradi, javite mu se bilo porukom, bilo mobitelom/telefonom i pozovite na kavu bilo pod pauzom bilo izvan posla i znat ćete na čem ste- ako odbije jasno ne sviđate mu se nit želi imat što s vama i brzo ste riješili dvojbu, ako prihvati vidjet ćete na kavi kako stvari stoje i dal se on uopće vama sviđa, u svakom slučaju nemate što izgubiti jer ustvari trenutno ništa ni nemate, znači možete samo dobiti. Vrijeme brzo prolazi i nastojte ga što bolje iskoristiti.
2022 08 10
Irena, ništa ne brinite, ja sam još starija od vas.. možda imate pravo, život brzo prolazi i treba brzo djelovati.. e sad kako će se to dogoditi? Ne znam bih li nekoga tko mi se samo onako fizički dopada pozivala na kavu? Ne znam što bih važno rekla/govorila na toj kavi osim što bih blebetala bezveze o stvarima. Jer ne mogu nikome saopćavati da mi se sviđa ako ga uopće ne poznajem. Niti tražiti od nekoga znakove da mu se sviđam... na temelju čega.... To bi mi bila sasvim čudna situacija, meni posve neuobičajena u kojoj se nikako ne bih dobro osjećala.... vi ste možda slobodniji u odnosima, ja sam uvijek dosta oprezna što mi se u životu puno puta pokazalo dobrim odabirom.. ne znam dolazi li pozivanje na kavu uopće u obzir mladoj dami? Jer je rekla da ne želi više ništa poduzimati....
2022 08 10