Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Air Cash kartica i krpice

Pozdrav zanima me jel tko uplacivao ili prodavao preko air cash sto se tice suradnji na krpicama ? i jel funkcionira i za online soping tipa za narudzbe sa Zare Zalanda :)
2022 08 14
Ja sam par puta uplatila na air i meni je par cura uplatilo. Super mi je aplikacija. Nisam nista online narucivala ali zato peglam aircash karticu u ducanima 😂
2022 08 14
> Chanella: > Ja sam par puta uplatila na air i meni je par cura uplatilo. Super mi je aplikacija. Nisam nista online narucivala ali zato peglam aircash karticu u ducanima 😂 Slažem se, no dosta cura ovdje je skeptično prema njoj.. Nije ni čudo jer je dosta prevara pa se puše i na hladno. Vjerujem da će se s vremenom sve više koristiti i na krpicama :)
2022 08 15
> Chanella: > Ja sam par puta uplatila na air i meni je par cura uplatilo. Super mi je aplikacija. Nisam nista online narucivala ali zato peglam aircash karticu u ducanima 😂 hvala na odg.probat cu i ja jer zelim odvojit od ovog racuna sa placom pa sam mislila da bi mi to bilo super iskljucivo za krpe i poneku kupnju sastrane a i kontroliram koliko cu potrosit nema pretjerivanja :p
2022 08 15
Može malo pojašnjenje o toj kartici. Hvala.
2022 08 16
> Vikili: > Može malo pojašnjenje o toj kartici. Hvala. Ja sam si prvo samo skinula aplikaciju, a potom sam kupila i karticu. Znači registrirate se, na nju možete jednostavno uplaćivati novce, isto tako možete s njom plaćati i online i u fizičkim trgovinama, benzinskoj i sl.. meni je super što si na nju stavim neki dio koji planiram potrošiti, odnosno koji odvojim od place za neke svoje sitnice. Možete podizati novce na benzinskoj npr., te na bankomatu, plaćati račune, uplatiti novac uz pomoć broja mobitela ukoliko druga strana također koristi aplikaciju.. malo si još proguglajte, možda Vam se svidi. Muž je prvi počeo sa korištenjem i meni se sve to skupa učinilo bezveze jer svejedno na tu karticu moram prebacivati novce od place, ali mi se do kraja bas omililo korištenje iste :)
2022 08 17
> Ninica: > > Vikili: > > Može malo pojašnjenje o toj kartici. Hvala. > Ja sam si prvo samo skinula aplikaciju, a potom sam kupila i karticu. Znači registrirate se, na nju možete jednostavno uplaćivati novce, isto tako možete s njom plaćati i online i u fizičkim trgovinama, benzinskoj i sl.. meni je super što si na nju stavim neki dio koji planiram potrošiti, odnosno koji odvojim od place za neke svoje sitnice. Možete podizati novce na benzinskoj npr., te na bankomatu, plaćati račune, uplatiti novac uz pomoć broja mobitela ukoliko druga strana također koristi aplikaciju.. malo si još proguglajte, možda Vam se svidi. Muž je prvi počeo sa korištenjem i meni se sve to skupa učinilo bezveze jer svejedno na tu karticu moram prebacivati novce od place, ali mi se do kraja bas omililo korištenje iste :) Bas iz tog razloga kontrole troskova se i meni cini jako dobra opcija jer koliko imam na njoj toliko mogu potrositi a i poslovanje na krpicama bih odvojila od bankovnog racuna i lakse i to pratila :) uzimam karticu svakako jer mi odg ta opcija
2022 08 18
Aircash aplikacija je super, novci iste sekunde sjedaju na račun, možete ih isplatiti na bilo kojem Tisku , ili polsati drugom korisniku u bilo koje doba dana i noci i, odmah su na racunu,također možete s karticom plaćati . A super je što ako netko nema Aircash samo mu pošaljete kod za isplatu i on može odmah podići novac
2022 08 19
Osobno imam i koristim AirCash. Super je aplikacija. Ne morate ići u banku da bi mogli otvoriti račun i dobiti karticu. Sve što Vam treba je mobitel, internet i najbliži tisak na kojem ćete kupiti karticu i staviti novac na račun. Aplikacija je jednostavna za korištenje. Jedina mana je to što imate ograničeni vremenski rok u kojem možete podići novac na bankomatu (to pročitajte na netu jer je komplicirano za objasniti ovako putem foruma). Ukoliko želite uplaćivati i primati novac od druge osobe i drugoj osobi ona mora imati AirCash račun. Najbolja stvar je što možete bez obzira na vikende, blagdana uplaćivati i primati novac. Cjelokupna ideja i način rada AirCasha je mnogima ne poznata pa je zato večina skeptična. Osobno Vam preporučujem jer je super stvar a besplatno je (osim kartice (30 kn) no nju možete a i ne morate imati). Sretno Vam!.
2022 08 24
Da ne otvaram novu temu..Mogu li kupovati online sa air cashom?recimo preko zalanda i ostalih internetskih stranica?i kako funkcionira podizanje gotovine?koliko se mjesečno može uplatiti i dignuti?
prije 21 dan, 14:49
> Nana-1983: > Mene zanima zasto ne mogu podići novce na bankomatu? Skroz mi piše nemate dovoljno sredstava ,dali se može podići na tisku i kako to ide? > Tnx😊 Ne znam zašto ne možete podići novce, no ja novac podižem na benzinskoj npr :) mozete ih podici i na tisku. Nisam sigurna za bankomat, ja sam u pbz-u i nikad nisam imala problema sa dizanjem gotovine.. mozda ne mogu sve banke? možda niste potvrdili profil? Pošaljite im upit, brzo odgovore :)
prije 20 dana, 13:19
> depikolozvane: > Da ne otvaram novu temu..Mogu li kupovati online sa air cashom?recimo preko zalanda i ostalih internetskih stranica?i kako funkcionira podizanje gotovine?koliko se mjesečno može uplatiti i dignuti? Možete kupovati online. Za zalandom nisam probala, no vjerujemo da moze i kod njih. Dnevni limit je 5000 kn čini mi se. :)
prije 20 dana, 13:23