Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pozitivna recenzija za paketomat

Drage djevojke, iako paketomat Hrvatske pošte već neko vrijeme postoji nisam ga koristila jer u ne znanju kako funcionira nisam se udostojila koristiti ga - do nedavno. 😁 Imam samo pozitivno iskustvo s paketomatom što je tiće slanja i preuzimanja paketa. 👌 Sve je toliko jednostavno i brzo, bez ikakvih problema. Pozitivno je to što je puno jeftiniji od tiska koji je sada podigao cijene, cijena slanja je 20 kn za sve dimenzije paketa. U nekoliko prilika sam paket primila i poslala bio je dostavljen na odredište unutar jednog dana što me potpuno oduševilo. Vrlo je jednostavno kreirati slanje paketa, jedno što treba pripaziti pri unosu kontakt brojeva i odredišta na koje se šalje. Nema čekanja u redovima i žena na pultovima koje prekreću očima. Do sada sam poslala cca 15-tak paketa i 5 primila. Iako ima žena koje ovdje još uvijek preferiraju slanje tiskom što zbog neznanja (pridodala bih to strahu od nečeg "novog") ili dalekog paketomata meni je svakako draži paketomat. Tako da drage žene svakako preporučam! ❤️
2022 08 19
slazem se. no paketomat nije jos rasiren. u nekih gradovima i selima ga uopce nema.
2022 08 19
Ali zato mozete vi sa paketomata poslati po cijeni od 19,90 da primatelj podigne u posti a ja iz poste mogu na paketomat(info ukoliko netko nije znao)
2022 08 19
I ja se slažem sa Vikicom Nema gužve i ne moram paziti na radno vrijeme pošte i za sad je najjeftinija opcija
2022 08 20
Kako izgleda proces slanja na paketomat? Šalje li se u vlastitoj ambalazi ili se ondje pronade ambalaža? Kako funcionira taj dio da se s paketomata pošalje u poštanski ured? Hvala unaprijed na odgovoru :)
2022 08 20
Može se slati u vlastitoj kutiji Na ekranu upišete odredište paketomata,svoj i primateljev broj mobitela,odaberete željenu veličinu pretinca.Slanje se plaća karticom i nakon plaćanja upišete mail na koji želite primiti obavijest o plaćanje i šifru paketa. Vjerojatno se tako izabere i ako želite isporuku u poštanski ured(za to nisam sigurna kako se popunjava) Probajte potražiti na stranici pošte jer tamo ima i video preuzimanja pošiljke
2022 08 20
Sve preporuke za paketomat, vec sam ga par puta koristila i odusevljena sam. Cak sam i subotom preuzimala pakete, sto je jedan dodatan plus od mene jer ne moram cekati ponedjeljak😉
2022 08 24