Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ucitavanje slika opet ne radi

> NomadOrganic: > > bankarica: > > > KreativnoSelo: > > > > bankarica: > > > > Možete li mi reći zašto da li itko ima problema s upisivanjem maila u razgovoru? Kad šaljem svoje potatke ne da mi upisati moju gmail adresu, javlja neke greške. Da li nešto krivo radim??? > > > Svima je isto. Stavite razmak prije @ i trebalo bi proći. > > I to sam probala...nije prošlo. Jedna krpičarka mi je prošli tjedan poslala svoj gmail i uredno mi je stiglo, a moje poruke ne prolaze :-( > Upisati mail bez točke koja razdvaja ime od prezimena. Točka nakon @ ne smeta ( npr. @gmail.com ) > Isto će doći mail sa točkom ili bez. Hvala :-)
2022 11 28
> JelkaZiha: > > Yo1994: > > Ima li koja od vas da je probala prodavati odjecu na restyloh.hr? > > Slucajno sam naletila na tu stranicu i objavila tamo par artikala. 🙂 > Pozdrav > Ja pogledala stranicu. > Ako ste objavili sigurno možete podijeliti informacije da li je slična krpicama ili!? > Hvala puno. Već se nekoliko puta stranica spominjala ovdje ali očito još nije "zaživjela" iako je slična :) Imam tamo oglase od 2021. i doslovno je bio 1x upit i realizacija, dok je ovdje sve otislo <3
2022 11 28
Ne radi vec par dana. Zasto to neko ne sredi?
2022 11 28
> Visnya: > > JelkaZiha: > > > Yo1994: > > > Ima li koja od vas da je probala prodavati odjecu na restyloh.hr? > > > Slucajno sam naletila na tu stranicu i objavila tamo par artikala. 🙂 > > Pozdrav > > Ja pogledala stranicu. > > Ako ste objavili sigurno možete podijeliti informacije da li je slična krpicama ili!? > > Hvala puno. > Već se nekoliko puta stranica spominjala ovdje ali očito još nije "zaživjela" iako je slična :) > Imam tamo oglase od 2021. i doslovno je bio 1x upit i realizacija, dok je ovdje sve otislo <3 Dok cekam da ovdje proradi, neke sam tamo objavila.🙂🙂
2022 11 28
> Yo1994: > > Visnya: > > > JelkaZiha: > > > > Yo1994: > > > > Ima li koja od vas da je probala prodavati odjecu na restyloh.hr? > > > > Slucajno sam naletila na tu stranicu i objavila tamo par artikala. 🙂 > > > Pozdrav > > > Ja pogledala stranicu. > > > Ako ste objavili sigurno možete podijeliti informacije da li je slična krpicama ili!? > > > Hvala puno. > > Već se nekoliko puta stranica spominjala ovdje ali očito još nije "zaživjela" iako je slična :) > > Imam tamo oglase od 2021. i doslovno je bio 1x upit i realizacija, dok je ovdje sve otislo <3 > Dok cekam da ovdje proradi, neke sam tamo objavila.🙂🙂 Vidjet cemo hoce biti sta od toga.
2022 11 28
Da pokušavala sam ženama poslati potvrde o slanju ništa neće , pokušala staviti artikl neće., brojeve s potvrda poslala u porukama pisane jer ništa od slika i uploada. :s
2022 11 28
Ne radi :-(
2022 11 28
Ne radi 😱😱😱😱
2022 11 28
Je li se itko odgovoran oglasio?
2022 11 28
Ja pokušavam od jutra staviti artikle....😕
2022 11 28
> feniks11: > Meni osim što ne ucitava slike, ne pokazuje nove artikle, kao da nitko nije dan i pol stavio oglas Pa ako od jučer popodne svi imamo problem sa učitavanjem slika, kako može bit bilo čijih oglasa x-)
2022 11 28
> vedranapv: > > feniks11: > > Meni osim što ne ucitava slike, ne pokazuje nove artikle, kao da nitko nije dan i pol stavio oglas > Pa ako od jučer popodne svi imamo problem sa učitavanjem slika, kako može bit bilo čijih oglasa x-) 😆🤣🙈
2022 11 28
mozda se konacno neki stariji artikli uspiju prodati
2022 11 28
oglasi, stariji oglasi
2022 11 28
> Lia189: > > vedranapv: > > > feniks11: > > > Meni osim što ne ucitava slike, ne pokazuje nove artikle, kao da nitko nije dan i pol stavio oglas > > Pa ako od jučer popodne svi imamo problem sa učitavanjem slika, kako može bit bilo čijih oglasa x-) > 😆🤣🙈 ahhh :-D
2022 11 28
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 9
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija