Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Lego savjeti

Dobar dan drage moje, U nedoumici sam. Zarucnik je kao mlađi znao slagati legice. Podsjecaju ga na baku koja mu ih je kupovala. Bili smo nedavno u Grazu i odusevio se u njihovom ducanu. Za Bozic bi mu htjela kupiti neki set, ali ih osobno nikad nisam slagala, cak ni vidjela raspakirane pa ne znam na sto trebam paziti. Vidim da imaju kategoriju “odrasli”, ali izbor je stvarno velik… Valjda mu ih nije glupo kupiti, sto vi mislite? Hvala na svakom savjetu i tipkanju😘
2022 12 15
NIje glupo. Ne znam što se kupuje dečkima, meni se osobno jako sviđa ona lego orhideja, imam prek 30 godina i da mi netko kupi tu lego orhideju voljela bih ga/ju zauvijek :D a nisam čak ni veliki fan legića. A tek dečki vole igračke neovisno koliko su stari (: koliko ja znam, na svakom setu je jasno što sve uz njega dolazi i mislim da ne treba ni na šta paziti.. ja kupujem svom klincu lego duplo i ono što je nacrtano na kutiji, to je unutra :D
2022 12 15
Vidjela sam ju, bas je lijepa! Odlicno, znaci da cu nesto uspjeti izabrati. To kad se slozi moze se recimo staviti u dnevni boravak na policu? Nije mi to ukras za duge pruge, ali mislim da bi fora izgledalo.
2022 12 15
Imam poznanika koji obožava lego star wars, ima ih puno i čak fora izgledaju kao dekoracija u dnevnoj. Meni je lego super poklon
2022 12 15
Draga PetrpaniOrmar, bas mi je drago da smo se nasle😘 ovo s tortom mi je bas nesto posebno💕 Znam da je kao mlađi slagao, dugo ih nije spominjao, a sad je ipak presao u onu skupinu odrasli🙈 tako da ne znam cime bih se tocno vodila. Jako voli aute i motore, oboje i posjeduje pa sam gledala u tom smjeru iako se meni poprilicno svidaju i razni gradovi. Nasla sam na Mall hr skoro isti motor kao sto ima, ali mi se cini da se bas i ne slaze nesto posebno, samo par djelova. Cjenovni rang mi nije preko 700 kn, a cini mi se da je to ipak skuplji hobi🤒 Stavim link ako cu moci da vidite ima li smisla to kupiti
2022 12 15
www.mall.hr/lego-vozila/lego-model-technic-42107-ducati-panigale-v4
2022 12 15
Meni su građevine super,dvorci i obavezno "ljudeki" kako sam ih zvala, lego obožavam od djetinjstva, CAK SAM I FILM GLEDALA😂😂😂, tako da je poklon pun pogodak! Nećeš pogriješiti kaj god mu kupiš, nek bude nešto izazovno, al ne baš orhideju🤭
2022 12 15
> Nitospitos: > Meni su građevine super,dvorci i obavezno "ljudeki" kako sam ih zvala, lego obožavam od djetinjstva, CAK SAM I FILM GLEDALA😂😂😂, tako da je poklon pun pogodak! Nećeš pogriješiti kaj god mu kupiš, nek bude nešto izazovno, al ne baš orhideju🤭 😂😂😂 a bas sam zapokirala jednu odlicni! Napravit cu si vrt kad mi vec ne uspijevaju bas ove zive biljkice🙈😂
2022 12 15
> PretrpaniOrmar: > > LaMi21: > > www.mall.hr/lego-vozila/lego-model-technic-42107-ducati-panigale-v4 > ovo je dobar model, znam jer ih mi imamo dva komada ]:) moj suprug je zadnjih par godina u izradi LEGO auta po svojim nacrtima pa često kupuje ovakve setove za dijelove. > Set ima nešto više od 600 kockica pa će mu pružiti dobru zanimaciju. I gledajte to ovako - zaista je važna ideja, a ne cijena. Sama činjenica da ste htjeli oživjeti njegovu dragu uspomenu iz djetinjstva je i više nego dovoljno. > I to je odlična cijena - trenutno je u LEGO storu 565 kn. Onda mislim da sam nasla pravi poklon! 600 kockica mi se bas cini super jer po nekoj slici koju sam gledala sam mislila da ima svega par komada i da ce to brzo sloziti. Na ovoj stranici sam nesto vec narucivala pa cu i ovo jer sam vidjela da se cijene dosta razlikuju inace bi mislila da je prevara… jos na tu cijenu imaju 10% popusta🎉
2022 12 15
Odlična ideja! Mi uvijek unaprijed dogovorimo skuplje darove da ne bude iznenađenja, pogotovo ako se ne razumijem u nešto što bi trebao biti dar, čisto zbog praktičnosti. Meni je taj moment iznenađenja više za djecu i ne trebam ga. Većina vjerojatno ne radi tako, ali nama je tako praktičnije. Tako svatko dobije nešto što želi i treba mu..
2022 12 15
Sad znam što ću kupiti mužu za Božić🤣🤣
2022 12 16
Narucila sam Legice s linka gore, bas se veselim! Ima ih u King Crossu odmah na stanju ako nekome hitno treba, meni nije usput pa sam narucila na adresu, valjda ce stici…
2022 12 16
Super! 600 komada, zabavno! 👍👍👍
2022 12 16