Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

kako pokrenuti stranicu od propadanja??

Kao što naslov kaže,,kako pokrenuti moje krpice da ne propadnu?? Udružimo ideje , potaknimo MK neka opet zažive! 🎉🎉🎉 Ujedno da ne otvaram novu temu 🤣ovim putem želim svim korisnicama zdravu , sretnu i uspješnu prodaju shodno nadolazećim blagdanima ! 🤗💐💐💐💐
2022 12 23
Mislite zbog slabe prodaje ili drugih problema? Sto se mene tiče ovdje nalazim sve sto ovdje i tražim i mislim da ima robe za svačiji ukus i novčanik, a ako nekome prodaja ide loše to je samo zato jer ima malu ponudu. Barem ja tako mislim. Stranica propada zbog lopovlukakojeg ima puno, sto ovih lažnih profila koji prodaju robu koju ni nemaju sto zbog lažnjaka, i bilo bi super kada bi sigurnost bila na malo višoj razini
2022 12 23
Aplikacija bi spasila stvar ali tesko...kreatori ocito ne rade nista po tom pitanju .
2022 12 23
ma neznam..nešto je krenulo po krivu...prije par godina skroz drugi mood i komunikacija odlična., skoro svaka tema me zanimala i bila odlična ..sad katastofa da ni ja često puta ne poželim učestvovat :(
2022 12 23
puno utječe i cijena poštarine koja se svako toliko diže, a na to korisnice ne mogu utjecati...pa osim ako se većina artikala dobrano ne snizi ispada neisplativo ucestalo kupovati s krpica. nazalost
2022 12 23
Možda je na marketplaceu bolje ljudima prodavati. Ovdje svaki dan nova tema o prevari....Ne znam
2022 12 23
Koristim MK od 2013 , iako nmg uc u stari profil... Tad na pocetku si mogao nac sve i svasta i povoljno i prodat dobro stvari.. a sad stvarno kao da je sve stalo... nazalost
2022 12 23
> Chanella: > Aplikacija bi spasila stvar ali tesko...kreatori ocito ne rade nista po tom pitanju . Nedavno kad nam je štekao upload poslala sam adminki upit kada će proraditi i ujedno je pitala hoćemo li doći do aplikacije; ovo je bio odgovor: "Vjerojatno neće biti aplikacije za Krpice, o tome se već dugo razgovara...."
2022 12 23
I sada po tome odgovoru najbolje bi bilo da se mi same stavimo ako koja dama zna napraviti app ili ima nekoga tko to zna... Jer kada bi bio app mogle bismo napraviti kao što ima i njuškalo pay protect. Vjerujem da bi tako mogle jedino oživjeti i ojačati.
2022 12 23
Mi možemo samo svojim fer odnosom prema ostalim korisnicama učiniti da kategorija "korisnici" štima. Ovo ostalo mora netko drugi. Kad je investitoru neisplativo određeno ulaganje, on- ne ulaže. Kome je u interesu na MK imati svoju reklamu? Jer reklama služi da se nešto proda. Na ovoj stranici korisnice često traže povoljnije jer ne raspolažu debelim bankovnim računima. A reklame služe da povećaju prodaju. Tako da ako se stavite malo u vlasnikovu kožu biti će vam sve jasno. Što više kritizirate vlasnike i administratore, stvari neće ići na bolje. Treba naći model isplativosti da od njega koristi imaju i korisnici i vlasnik. To se možda događa samo u ovom modelu u kojem su krpice sada. Svatko može otvoriti stranicu sličnog sadržaja i krenuti s radom. Zaposliti par ljudi, prijaviti ih, plaćati im doprinose, osmišljavati, možda će trebati pokoji informatičar.... sve to, mislim da nije nimalo jednostavno. Također, treba stalno održavati stranicu da bi ona funkcionirala. Iz mojeg ugla, stranica ne propada. Propada najviše komunikacija među korisnicama. Također, puno je korisnica i puno artikala pa se od šume teško vidi drveće. Tako da je prevelika ponuda, a premala potražnja. Zato se mnogima čini da ništa ne mogu prodati. Svima sretno sve! Uživajte i dobro se odmorite, naravno tko može i stigne!
2022 12 23
iskreno, ja kad sam krenula nisam mislila da ću išta prodati, a evo me sad sa već preko 100 povratnih što znači otprilike tri suradnje mjesečno... s obzirom na niska očekivanja jako sam zadovoljna. mislim da će se razočarati jedino oni koji misle zarađivati preko krpica. ja sam krpice shvatila više kao ako se riješim svog viška i kupim nešto zanimljivo s druge strane, odlično, zašto ne. lako je fokusirati se na negativno jer na forumu stalno iskaču teme o prevarama pa se lako zanemari koliko pozitivnih suradnji ima mimo toga. dobre stvari se rijetko prenose i ne čitaju rado, to je valjda ljudska priroda, radije se uhvatimo crne kronike. hoću reći nemam dojam da stranica propada. da, ima probleme, kao i sve ostalo u životu, ali više je dobrih strana samo što ih ne zamjećujemo. ima stvarno većih i bitnijih stvari od krpica i nek vam one budu za razbibrigu. budite zdravi i veseli u ovo blagdansko vrijeme. <3
2022 12 23
> EleonoraK.: > iskreno, ja kad sam krenula nisam mislila da ću išta prodati, a evo me sad sa već preko 100 povratnih što znači otprilike tri suradnje mjesečno... s obzirom na niska očekivanja jako sam zadovoljna. mislim da će se razočarati jedino oni koji misle zarađivati preko krpica. ja sam krpice shvatila više kao ako se riješim svog viška i kupim nešto zanimljivo s druge strane, odlično, zašto ne. lako je fokusirati se na negativno jer na forumu stalno iskaču teme o prevarama pa se lako zanemari koliko pozitivnih suradnji ima mimo toga. dobre stvari se rijetko prenose i ne čitaju rado, to je valjda ljudska priroda, radije se uhvatimo crne kronike. hoću reći nemam dojam da stranica propada. da, ima probleme, kao i sve ostalo u životu, ali više je dobrih strana samo što ih ne zamjećujemo. ima stvarno većih i bitnijih stvari od krpica i nek vam one budu za razbibrigu. budite zdravi i veseli u ovo blagdansko vrijeme. <3 Trebamo viiše korisnica koje misle kao vi pa će sve krenuti na bolje, točno je tako kako kažete, pozitive padnu u zaborav, a problematično ispliva..
2022 12 23
Volim krpice. Mislim da ne propadaju. Ovdje ima stvarno divnih stvari, a negativnih situacija ima svugdje. <3
2022 12 23
Mi nikako Samo oni koji su odgovorni za tu stranicu mogu
2022 12 23
Ja moram priznati da odkad imam smartphone nisam downloadala ni jednu aplikaciju osim wacappa i zabe, 😂😂😂, tak da meni to ne igra, dobro mi je ovak.
2022 12 23
1 2 3 4