Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

House odjeća

Kakva je kvaliteta odjeće u Houseu? Konkretno donje rublje, ali dojmovi i o ostalim stvarima su dobrodošli. Cijene su super, ali strah me da ne bude kao u Sinsayju 🤐
2022 12 29
Imam par njihovih stvari, jakne su im super, pamucne majice i hlače isto. Majice od poliestera su grozne jer se naprave mucice tako da uvijek biram pamuk. I bolje mi je nego sinsay. Donji ves nisam probala
2022 12 29
Bolji od Sinsayja, brojevi dosta dosljedni (opet za razliku od Sinsayja hah). Donje rublje je meni skroz u redu, baš ništa posebno, ali ako uhvatim na akciji razmislim o tome da uzmem. Samo bih preporučila razmisliti o većem broju ako ste između dvije veličine. Traperice su im odlične, bar meni, jakne isto. Majice kako koja, jako ovisi o kroju i o sastavu. Redovne su im cijene možda previsoke s obzirom na kvalitetu, ali opet u usporedbi sa Sinsayjem, vidi se razlika.
2022 12 29
Onda će past neka narudžba, hvala vam 😊
2022 12 29
Imam nekoliko kratkih majica od tamo, a također imam i nekoliko trenirki (donjih) koje nosim svakodnevno i oduševljena sam kvalitetom, imam ih već dugo, a mucica nigdje! Jedino nisam zadovoljna parkom koju sam uzela zbog materijala koji užasno prima sve mucice i dlake na sebe, tako da ju nisam nikad ni obukla. Ali sve u svemu, kvaliteta mi je bolja nego u Sinsayu (čije trenirke gornji dio su za plakanje koliko su loše, mucice nakon prvog nošenja)
2022 12 29
Pamučne košulje ok,ali se dosta stisnu u pranju na 30 *
2022 12 30
Ja imam dosta njihovih stvari i stvarno su mi sve stvarčice dobre i kvalitetne, i nakon dvije godine povremenog nošenja nisu izgubile oblik ni boju tako da od mene sve preporuke 😀
2022 12 30
Sa skoro svakom "klasičnom" trgovinom koje imamo tog cjenovnog ranga mi se dogodilo što i vama, stvari su okej i super drže, tu i tamo neki artikl bude loš/s mucicama itd. Samo narudžbu od sinsayja od prošle god mogu cijelu već sad baciti, pa sam htjela to izbjeći 🥴 Naručila sam sad nekoliko stvari, hvala svima na savjetima 🌼
2022 12 31