Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

AlliExpress

Bok cure, Da li je koja nedavno narucivala od A. Express? Kako to sada funkcijonira? Da li porez naplacuje prilikom placanja narudzbe ili?koliko posta naplacuje kada paket stigne? Da li je moguce narucit vise artikla iz razlicitih ducana da dodu u jednom paketu? Prije sam mnogo puta narucivala al sad se bojim zbog svih tih novih uvjeta...najveci problem je kod mene sto maticna posta radi samo od 8-11h a ja radim konstantno ujutro i ne mogu to podic prije kad nije bilo naknadi postar mi je ostavio u ormaricu. Hvala lp
2023 01 08
imam nedavno odlično iskustvo gdje su mi nekoliko narudbi dostavili gls-om u dogovoreno vrijeme sve zajedno zapakirano i bez dodatne najave, cijene bolje nego npr. wish a zbog sellera koji nisu samo china, brže dolaze paketi.
2023 01 13
> Azaleasensia: > imam nedavno odlično iskustvo gdje su mi nekoliko narudbi dostavili gls-om u dogovoreno vrijeme sve zajedno zapakirano i bez dodatne najave, cijene bolje nego npr. wish a zbog sellera koji nisu samo china, brže dolaze paketi. Ja sam narucila sad par maskica i stakla za mob. Jer kod nas je stvarno preskupo i nikakav izbor...koju dostavu si odabrala? Ja sam cula ako odaberes onu " saver shiping " da tad se nista ne placa i da sve dode zajedno kako ti kazes ..vidim da su cure pisale da se u madarskoj to prepakira a kod mene je status iz kine direkt u hr pa me to malo kopka.. Hvala ti.
2023 01 15
Ja sam naručila 6 proizvoda u zadnjih par mjeseci i svi su mi stigli preko eu zemalja tako da ništa nisam dodatno platila. Neke mi je pakete uručio gls, a neke poštar
2023 01 15
A jel vam u statusu pisalo da ide direkt s kine u hr ili? Jer kod ne pise da ide npr u madarsku negdo direkt u hr
2023 01 15
Ja sam naručila i pošta mi je htjela sve naplatiti 18kn + porez.Pa ako ti tako dođe poštar nemoj preuzet pakete,i nakon isteka roka za dostavu od ali express trgovca traži povrat novca.
2023 01 16
Kupujem s alija i poštar mi ne naplačuje ništa i lijepo dostavi na vrata.(dobili smo novog,prošli je svugdi ostavljao) Porez je uključen u cijenu. Koliko znam imaju centralno skladište u Mađarskoj. Naručivala sam djeci za Božić imitaciju lego duplo životinja, iz različitih trgovina, i sve je dolazilo zasebno i nekoliko puta, a naručeno sve u isti dan. I ništa dodatno nisam platila
2023 01 17
Ok,hvala cure 😊😊
2023 01 17
Narucila sam masku za mob s alliexpressa i dobila sasvim neku drugu koja ne odgovara mojem mob .Dali se vama kad takvo dogodilo i kakva su vam iskustva
2023 03 16
Naručila sam staklo za moj mob i odgovarajuće je Ali dugo sam tražila odgovarajući model na alliju
2023 03 16