Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Krpice iz “OMILJENIH”

Nisam do sada naisla na ovu temu pa me zanima sto ostali misle. Koliko cesto ulazite u omiljene i skicnete jel se cijena na nekom artiklu mozda snizila 😂😁
2023 01 25
Trebalo bi češče :)
2023 01 25
Povremeno, nisam od kad su došli euri U zadnje vrijeme ni svoj profil ne gledam pretjerano :')
2023 01 25
Ja pogledam da li se povisila :')
2023 01 25
Zaboravim što sam jučer ručala, a kamoli da bih pratila cijene! Imam 10 stranica omiljenih artikala, tamo su stavljeni iz raznih razloga, ali nikakve cijene ne provjeravam. Ako se odlučim za kupnju, kupim i gledam koja je cijena u tom trenutku. Neću sigurno nešto kupiti jer se snizilo 20 kn.
2023 01 25
Ja često škicnem u omiljene i molim boga da ta stvar koja će mi možda nekad trebati nije označena kao prodana jer čekam vrijeme kada će mi to stvarno trebat 😂 jer uglavnom kad tad i kupim sve što stavim u omiljene, ali ne sve odjednom 😂
2023 01 28
I kad si nešto zacrtam da želim, nije mi baš toliko bitna cijena 😄 naravno, ako nije neka baš nenormalna
2023 01 28
Same sis😅> Valentina1965: > Ja često škicnem u omiljene i molim boga da ta stvar koja će mi možda nekad trebati nije označena kao prodana jer čekam vrijeme kada će mi to stvarno trebat 😂 jer uglavnom kad tad i kupim sve što stavim u omiljene, ali ne sve odjednom 😂
2023 01 28
Pošto u omiljene stavljam ono što imam namjeru zaista kupiti čim dođe trenutak da se javim kako bih vidjela jel taj artikl dostupan i dalje kako bih ga kupila uđem u omiljene. Kad sam u omiljenim odmah napravim i čistku onoga što mi se ipak više ne sviđa, što sam već kupila jer mi nema smisla pretrpavati omiljene stvarima koje ne namjeravam kupiti ili ih već posjedujem.
2023 02 05
Nekad pregledam. Ono što je prodano obrišem.
2023 02 07
> miabubalo: > Nekad pregledam. Ono što je prodano obrišem. Također, pobrišem prodano, nekad mi bude žao što nisam kupila neku stvar kad vidim da je prodana, ali jbg, ne mogu uvijek sve što mi se sviđa odmah i kupiti, neke stvari su ipak prioritet, a neke luksuz ;)
2023 02 13