Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pinko nova torba original-Prijevara

Pozdrav svima, Naime na MK se pojavila dotična gosp.koja prodaje Pinko original torbu za 600 hrk.Budući mi je samoj oglas bio sumnjiv tim više kad sam pogledala fotografije od tzv.original torbe zaključila sam da je fake.Par ženica mi se javilo da me pita za mišljenje naravno da sam rekla da je fake.Dotična gosp.ne želi poslati dodatne slike i ne želi primopredaju jer već ima kupca(moš misliti)🙈 Kad sam rekla da ću isti oglas prijaviti dobila sam odgovor dotične da je torba dobivena na poklon i da će maknuti original.Na profilu sam ju ocijenila kako i zaslužuje (lažljivica koja igra na kartu bolesti)🤮mi se od takvih!!Dotična mi još se usudi ostaviti negativnu govoreći da nikad nismo poslovale😮🙃Ženama prodaje fake torbu pod original za cijenu od 600-800 hrk,sramota!!!!! Želim: Pinko crna torba orginal User name :MAJA_KA aka lažljivica
2023 01 30
Budući ne mogu adminu poslati poruku molim da mi se ta negativna obriše jer ne želim biti povezana sa takvom osobom ni u kakvom smislu. Probati ću sa laptopa staviti prepisku razgovora sa dotičnom lažljivicom da vidite kako mulja oko torbe za koju tvrdi da je original pa ženama lupa cijene od 600-800 hrk😡
2023 01 30
https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608 Javite se adminu da to rijesi
2023 01 30
> kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608 > Javite se adminu da to rijesi Hvala puno❤️
2023 01 30
Nemožete ostavljati povratne ocjene bez suradnje, onda bi svi mi davali negativne kad naletimo na fake robu, a ima je dosta. ti profili se linkaju u temu za prijavu fake robe.
2023 01 31
> Nitospitos: > Nemožete ostavljati povratne ocjene bez suradnje, onda bi svi mi davali negativne kad naletimo na fake robu, a ima je dosta. ti profili se linkaju u temu za prijavu fake robe. Pozdrav, Hvala na odgovoru,negativnu sam obrisala😊
2023 01 31
Ja sam nedavni prijavila profil sa fejkovima, ali ona u dalje prodaje
2023 01 31
> Nitospitos: > Ja sam nedavni prijavila profil sa fejkovima, ali ona u dalje prodaje Ma užas,evo javila mi se ženskica koja je kupila torbicu ne čitajući što sam napisala i iskreno se nadam da će joj doći iako je fake! Baš sam ljuta😡
2023 01 31
Besramne su, pun ih je forum, a nažalost uvjek netko nasjedne, a, nemrem se prestat cudit kolko cura svjesno kupuje lažnjake, kaj će im to?
2023 01 31
> Nitospitos: > Besramne su, pun ih je forum, a nažalost uvjek netko nasjedne, a, nemrem se prestat cudit kolko cura svjesno kupuje lažnjake, kaj će im to? Ma ne znam,ovdje na MK sve vise prijevara.Bas mi je zao kad netko nasjedne kao ova gosp.jer evo ta besramnica opet istu torbu oglašava🤯Iskreno se nadam da ce na crnu listu i da ce admin reagirati😊
2023 02 01
Mislim da ne reagiraju na lažnjake, jer nemogu procjeniti dali je neki artikl original ili ne, nisu stručnjaci, tako da je to sve na nama. Onaj tko želi neki skuplji komad od ne tako provjerene clanice mora tražiti 100 slika artikla.
2023 02 01
Bas sam to primjetila. Naime, kako sam bila u potrazi za Pinko torbicom i naletim na taj oglas, ustvari, bilo je vise njih, Pinko torbica za neke male novce. Odmah mi je bilo sumnjivo. Smatram da se kroz komunikaciju s osobom najbolje vidi je li rijec o prijevari, zao mi je ako je bilo koja nasjela na ovo. Strasno
2023 02 02
Ne mogu naći dotični profil. No kaj nije nedavno bio profil slićnog imena i isto fejk roba? Nikako ne razumijem cure koje kupuju od profila sa malo ocjena za veće sume. Bem mu miša ili primopredaja ili naći istu stvar bolje malčice skuplje ali od provjerenog profila. Pa zato služe ocjene!!!
2023 02 02
Covjeku otupe sva osjetila kad vidi nesto povoljno😂😂😂
2023 02 02
Užasno sam.ljuta,dotična prodaje torbu po xy puta😡Ovdje je vjerojatno pročitala što piše pa je torbicu maknula iz oglasa,ali je zato prodaje po ne znam koliko puta ispod pulta😔Kako znam?!Jer mi se ženice javljaju,molim admina da uzme podatke od dotične i obznani ih javno!!!Ima nas iz Crikvenice i bez problema ćemo doći do dotične ne bude li vratila ženama novac.Crikvenica je manji grad i svi se znaju,bolje neka se ne igra! Molim ženice da se jave adminu sa prepiskama razgovora jer po ovome što vidim ima ih itekako!Zbog takvih mi koji smo pošteni ispadamo loši te time i prodaja i kupovina opada,treba se stati na kraj tim lažljivcima i lopovima🙏
2023 02 02
1 2