Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što je s tiskom u zadnje vrijeme?

> Boston: > > sweetchild75: > > Takoder :( cekam i cekam, a nikada mi nije duze od 3 dana trajalo. Sada znam po 5 dana cekati da mi dodje. > Meni piše po 3 dana da je u dolasku. Nedavno je putovao iz Zg za Zg 5 dana. Ja dan nakon ovog poslala u Dubrovnik i stigao dan prije nego meni moj. Ma užas, baš su postali slični pošti. I ja zadnje vrijeme čekam paket po 5 dana,užas
2023 02 15
Obavezno se žalite. A kako je ogrlica bila zapakirana? Trebalo bi takve stvačice staviti u mjehuriće
2023 02 15
> micick: > Obavezno se žalite. A kako je ogrlica bila zapakirana? Trebalo bi takve stvačice staviti u mjehuriće Bila je u original kutiji.Nekako je dio iz kutije ispao i vjerojatno tako otpao, izgubio se. Neznam što bi rekla.
2023 02 15
> Boston: > > micick: > > Obavezno se žalite. A kako je ogrlica bila zapakirana? Trebalo bi takve stvačice staviti u mjehuriće > Bila je u original kutiji.Nekako je dio iz kutije ispao i vjerojatno tako otpao, izgubio se. Neznam što bi rekla. Kuverte služe za dokumente. Možete se žaliti, ali ništa od toga jer je slano onako kako se takve stvari ne šalju.
2023 02 22
1 2