Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pomoć-bunda od umjetnog krzna

Pozdrav trebam pomoć! Imam jednu mango bundu od umjetnog krzna koju želim oprati, problem je sto ne želim nositi u jedinu kemijsku čistionicu u blizini mene zbog lošeg iskustva na prethodnoj jakni, svo krzno spaljeno i zgužvano nepopravljivo… Pokušala bi je oprati ili ručno ili u mašini imate li možda savjet sto kako? Mislila sam na kratkom programu od 30 stupnjeva ali me sve strah da se ne slijepi. Opcija nije da zračim jer je zračim danima, ali nikako miris cigareta ne mogu iz nje maknuti i to me TOLIKO nervira da bi je bacila u smeće, ali mi je boja čudo i ne želim se rastaviti od nje. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/40261b369fa653039c77f1279dbf15af.jpg) ovo je etiketa 😭
2023 02 14
Probajte namociti bundu u kadi i ostaviti da odstoji Ili jednostavno staviti na sto laganiji program bez puno okretanja i centrifuge Da se ne unisti Ova Vasa ima oznaku da treba na kemijsko ciscenje ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0cefb3833a74e2daa154d8eacf966d2e.jpg)
2023 02 14
Mogla bi pokušati, odnijela bi je ja na kemijsko, ali ta jedina koja radi uništila mi je prošlo krzno tako da ako ću je već opet uništiti radije ću sama, a opet računam ako ću tako ručno ko sto savjetujete možda bude u redu, hvala na savjetu ❤️
2023 02 14
> PetrinOrmarrr: > Mogla bi pokušati, odnijela bi je ja na kemijsko, ali ta jedina koja radi uništila mi je prošlo krzno tako da ako ću je već opet uništiti radije ću sama, a opet računam ako ću tako ručno ko sto savjetujete možda bude u redu, hvala na savjetu ❤️ Ma ne treba nositi bilo kome na kemijsko Platite i jos da uniste odjecu Bolje pokusajte sami rijesiti stvar
2023 02 14
> kozmetika88: > > PetrinOrmarrr: > > Mogla bi pokušati, odnijela bi je ja na kemijsko, ali ta jedina koja radi uništila mi je prošlo krzno tako da ako ću je već opet uništiti radije ću sama, a opet računam ako ću tako ručno ko sto savjetujete možda bude u redu, hvala na savjetu ❤️ > Ma ne treba nositi bilo kome na kemijsko > Platite i jos da uniste odjecu > Bolje pokusajte sami rijesiti stvar Da, hvala Vam puno😍
2023 02 14
Ja svoju uredno perem na programu "ručno pranje" i izađe kao nova. Okačim na vješalicu i blizu radijatora stavim, do ujutro je suha. Nikad nikakvih problema nisam imala. Čak sam ju jednom greškom stavila na obični program , ali na 30stupnjeva i ništa joj nije bilo. Samo obavezno tekući deterdžent stavite i nemojte stavljati omekšivač, jer on slijepi tu umjetnu dlaku.
2023 02 14
> zenskiormar: > Ja svoju uredno perem na programu "ručno pranje" i izađe kao nova. Okačim na vješalicu i blizu radijatora stavim, do ujutro je suha. Nikad nikakvih problema nisam imala. Čak sam ju jednom greškom stavila na obični program , ali na 30stupnjeva i ništa joj nije bilo. Samo obavezno tekući deterdžent stavite i nemojte stavljati omekšivač, jer on slijepi tu umjetnu dlaku. Hvala Vam! Sad ste mi olakšali odluku, sutra ću se definitivno odvažiti, ako prođe sve u redu ostavim ode Recenziju da i neko drugi vidi ako ima iste dileme ko ja🥰
2023 02 14
> PetrinOrmarrr: > > zenskiormar: > > Ja svoju uredno perem na programu "ručno pranje" i izađe kao nova. Okačim na vješalicu i blizu radijatora stavim, do ujutro je suha. Nikad nikakvih problema nisam imala. Čak sam ju jednom greškom stavila na obični program , ali na 30stupnjeva i ništa joj nije bilo. Samo obavezno tekući deterdžent stavite i nemojte stavljati omekšivač, jer on slijepi tu umjetnu dlaku. > Hvala Vam! Sad ste mi olakšali odluku, sutra ću se definitivno odvažiti, ako prođe sve u redu ostavim ode Recenziju da i neko drugi vidi ako ima iste dileme ko ja🥰 Da, da obavezno javite kako je prošlo :)
2023 02 14
Ako na etiketi piše da nije za pranje, slobodno ju operite. Ako piše dry clean only, onda kao samo kemijska. Ja isto preporučam ručno pranje i malo tekučeg detergenta. I laganu centrifu.
2023 02 14
> Nitospitos: > Ako na etiketi piše da nije za pranje, slobodno ju operite. Ako piše dry clean only, onda kao samo kemijska. > Ja isto preporučam ručno pranje i malo tekučeg detergenta. I laganu centrifu. Hvala😍🥰
2023 02 14
Sve 4 moje bunde od umjetnog krzna prošle su već brojna pranja u vešerici, a bome i sušenja u sušilici, nakon čega su uvijek pufnaste i kao nove. Ne koristim omekšivač.
2023 02 15
Ovdje je preporuka proizvodača samo kemijsko ciscenje. Pokusajte ovako doma, samo snizite broj okretaja na perilici obavezno! Bolje ju susite prirodno duze, nego da ju centrifuga unisti. Tako sam ja jednu prekrasnu jaknu od umjetne koze… i dan danas mi je zao, al morala sam je baciti.
2023 02 15