Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

ZA RATNICU LAVU

Pozz curke, evo imam jednu ideju da se određene stvari ili do određenog datuma što se proda sve uplate idu malenoj Lavi kojoj su skratili vrijeme skupljanja novaca za lijek. Ja ću početi prva, prodajem sve što je za bebe za malenu Lavu, ukoliko vam cijena ne odgovara javite se uvijek se možemo dogovorit. Ako ima još netko da bi se priključio akciji samo pišite 😁😁 možemo mi to 🤞🤞
2023 02 17
Ja se isto pridružujem. Jedino bi trebalo staviti u napomenu da je prodavatelj obavezan poslati kupcu potvrdu da je uplatio za Lavu!
2023 02 17
> Lina33: > Ja se isto pridružujem. Jedino bi trebalo staviti u napomenu da je prodavatelj obavezan poslati kupcu potvrdu da je uplatio za Lavu! Slažem se 😁
2023 02 17
Pozdrav, Ispod Vaše teme je moja ista tema postavljena prije 9 dana, odazvala se za kupnju točno 1 osoba, a priključila se u sudjelovanju nijedna nažalost. Ja naravno i dalje sve što prodam šaljem nakon uplate na Lavin račun i nadam se da će se još cura uključiti! :)
2023 02 18
Žene, lijepa je gesta i sve pohvale. Nisam ništa kupila od vas, jer mi trenutno ništa ponuđeno ne treba i ne želim gomilati stvari. Ali podržavam svakako akciju, kroz sudjelovanje na drugi način. Ali ako bilo koja korisnica prepozna za sebe koji artikl kod vas, bilo bi lijepo da se odazove. Ništa ne gubi, a čini dobro. Nadovezat ću se na komentar za mali odaziv. Nažalost je tako. Trudila sam se za vrijeme zagrebačkog i petrinjskog potresa reklamirati profile naših korisnica s tog područja u svrhu bolje im prodaje da im pripomognemo. Odazvala su se žene, ali za očekivati, uvijek iste. Maleni odaziv, a gle ih tamo u temi gdje je adminka obavijestila kvar na stranici: sve odmah znaju kukati i gle ti to, sve znaju u takvim situacijama naći gdje je forum i pisati. A mnoge od njih tada kad je bilo potrebno ni slovo podrške nisu napisale. Ako već nisu mogle drugačije sudjelovati.
2023 02 20
> Lina33: > Ja se isto pridružujem. Jedino bi trebalo staviti u napomenu da je prodavatelj obavezan poslati kupcu potvrdu da je uplatio za Lavu! Pridruzujem se i ja...
2023 02 21
Ja sam otvorila aukciju : https://mojekrpice.hr/forum/t/280377/aukcija-za-ratnicu-lavu I na društvenim mrežama isto. @Lunass Tko hoće nađe načina, tko neće, nađe izgovor. Nadam se da će se uspjeti novci skupiti. Ja plaćam poštarinu za sve sa profila, samo neka bude pošteno plaćeno kod malene.
2023 02 21
malllaaaa svaka čast i dobro tj. odlično je činiti takove stvari osobno se puno bolje osjećam kad nekom pomognem i to uvijek činim, samo sam dosta puta bila prevarena od tih osoba, kad je bio potres u Sisku slala sam pakete Poštom skupo plaćala i poštarinu te poslala i novac žene koja je dramila, kasnije sam se raspitala o toj ženi i saznala da je imućna baš imućna i da joj kući nije ništa te da ima djecu iškolovanu u Zagrebu , da voze skupi automobil i svašta nešta njoj na dušu, i više puta sam to doživjela sad izravno pomognem osobi koju poznajem ili mogu se uvjeriti točno u kakovom je stanju , stalno to činim i treba činiti samo što nažalost i onih bezbroj poziva telefonom pa kad čovjek poslije čuje kud je taj novac otišao p.....i., tako da samo one koje imam oko sebe nažalost sve više ih je. :s
2023 02 25
I ja se pridružujem! :)
2023 02 25
@maremarenda Svakome na dušu.
2023 02 25
I ja tako kažem ali ti imaš veliko srce to nije prvi puta bilo je i ranije sjećam se tvog pomaganja ljudima, svako dobro ti od srca, sve se kad tad vrati., moja majka je često znala reći uvijek sam davala i uvijek imala hvala bogu pa je i mene tome već kao dijete naučila. :D Poslije svake pomoći može biti i sitnica što za nekog puno znači ako izvučeš osmijeh čovjek se jako dobro osjeća. :D
2023 02 26
Skupljeni su novci!!! https://www. facebook. com/petrunjelala/posts/pfbid02AxwLiJyQJthQwYqUtAGxmEmfTuTnzXNLn67iLtpVf2Abciae63ckuxmzdrr2vJSEl
2023 02 27