Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jave da zele nesto kupiti a onda samo nestanu

Dogada li se i vama da se korisnica javi te potvrdi da zeli kupiti artikl, a onda izbjegava kontakt nakon sto date podatke za uplatu i nikada vise nemate interakciju. Meni se dogodilo vise puta i ne znam sto da kazem. Bas bezobrazno.
2023 02 24
Neutralna za uzimanje podataka i neuplaćivanje.
2023 02 24
Takvi se redovito javljaju Dođe mi da napisem,sto se javljas ako nemas novaca da kupis Zadnja situacija,javi se zenska drugi put za istu stvar Prvi put je nestala,kao javit ce se ako joj budu mjere odgovarale Javlja se nakon nekog vremena valjda 2 mjeseca,naravno ne sjeca se da se vec javila meni Pa joj jel to ovakvo,jel to onakvo,jel to sigurno novo,bla bla Pa kad ja to mogu poslati,da zna kad ce uplatit novac Napisem joj mogu sutra,jer sam sad na poslu Nakon moje poruke muk Nakon 3 dana namjerno joj napisem poruku,jel misli zavrsit razgovor ili ce nestat kao i prvi put Nema odgovora,bude online,nista Nakon 6 dana,javlja da su pokupili gripu,pa da ne stigne biti na krpicama Pa nisi na respiratoru ako imas gripu Kao ona uvijek zavrsi razgovor,i kao javit ce se ako se odluci za kupnju Na to nisam htjela ni odgovorit Nakon 1 poruke sam shvatila o kome je rijec,te da naravno nema nista od takvog kupca,samo zavlace Jucer mi se javi zenska koja je prije vise od mjesec dana trebala uplatit novac za nesto,kao imala je smrtni slucaj pa joj nije bilo do krpica Samo sam napisala da je prodano,i tjt Odavno sam shvatila da bas u trenutku kad treba uplatit novce netko umre,pokupe gripu ili nesto trece A ukratko nemaju novca da kupe
2023 02 24
razmišljajuuu :') :') :')
2023 02 24
Da, ali baš stalno rekla bih. To ponašanje mi je totalna enigma. Razumijem kada bez nekog cilja u dućan kad uđeš, gledaš, probaš, pa odustaneš, ali nekako mi se čini da kod dosta artikala ovako oglašenih na webu ne bi trebalo biti takvih situacija. Npr. prodajem tenisice i u zadnjih par dana sam dobila 2 upita za njih da ih detaljno pofotkam, jesam. Točno je označen model, može se vidjeti na webu. Osim toga popularan je, i nema tu nekih iznenađenja. Razumjela bih odustajanje u slučaju da je uočena neka greška, ali ne, ove cure su čisto išle zezat jer im je dosadno što je zbilja bilo vidljivo iz njihovih poruka i inzistiranju na tome da kažem zašto ih prodajem (iako u oglasu stoji da nisu došle na red). Posebno mi je digla tlak ova koja je rekla da mi očito pare nisu problem kada imam nekoliko takvih tenisica i zašto ne spustim malo cijenu kad ih ionako ne nosim. Mislim da ta vrsta komunikacije nije normalna.
2023 02 24
Ah da..strpljenja treba za takve..
2023 02 24
To mi je već postala tu ˇˇnormalna stvarˇˇ , mada ih je bilo jedni te isti, te smo riješili ali sad se javljaju novi očito nemaju pametnijeg posla hahahaha :D
2023 02 24
Zar je tako teško napisati nakon mjerenja , pitanja i svašta nešta NEBIH HVALA I TO JE TO nije znači ili tako uludo troše vrijeme i svoje i tuđe ili neznaju kud će sobom ili neznaju što hoće što Vi mislite hahahahahha :D :')
2023 02 24
Na žalost toga će uvijek biti i takvih korisnica ima od kad su ove krpice osnovane, a vjerujem da se takvo što događa i na FB, njuškalu jednako kao i svugdje drugdje gdje se nešto prodaje. Slažem se da je bezobrazno no što možemo. Ako se idete javljati da podsjetite na dogovor još će ispasti da uznemiravate i da ste bezobrazni tako da najbolje je ignorirati takve "kupce". Ako želite izbjeći takve situacije napišite u opis da se ne javljaju kupci koji nemaju namjeru zaista nešto kupiti, to je jedini način. Mislim da se to dešava iz razloga što se prenagle i onda kada malo bolje razmisle shvate da zapravo ne žele taj artikl tako da se onda jednostavno prestanu javljati jer im je valjda glupo napisati da odustaju od kupnje ili možda misle da će ih netko pojesti zbog te jedne poruke. Ignorirajte takve "kupce" i sačuvate si živce, a pravi kupac će doći kad tad.
2023 02 24
> meowzz: > Da, ali baš stalno rekla bih. To ponašanje mi je totalna enigma. > Razumijem kada bez nekog cilja u dućan kad uđeš, gledaš, probaš, pa odustaneš, ali nekako mi se čini da kod dosta artikala ovako oglašenih na webu ne bi trebalo biti takvih situacija. > Npr. prodajem tenisice i u zadnjih par dana sam dobila 2 upita za njih da ih detaljno pofotkam, jesam. Točno je označen model, može se vidjeti na webu. Osim toga popularan je, i nema tu nekih iznenađenja. Razumjela bih odustajanje u slučaju da je uočena neka greška, ali ne, ove cure su čisto išle zezat jer im je dosadno što je zbilja bilo vidljivo iz njihovih poruka i inzistiranju na tome da kažem zašto ih prodajem (iako u oglasu stoji da nisu došle na red). > Posebno mi je digla tlak ova koja je rekla da mi očito pare nisu problem kada imam nekoliko takvih tenisica i zašto ne spustim malo cijenu kad ih ionako ne nosim. Mislim da ta vrsta komunikacije nije normalna. Ovo što ste opisali je čist primjer bezobrazluka. Nikad mi na kraj pameti nije bilo nekoga pitati zašto prodaje određeni artikl a kamoli da još na to spuštam cijenu ili zaključujem dali je nekome novac problem ili ne. Ako nešto želiš kupiti pitaš za mjere i podatke eventualno stanje ako nije navedeno u opisu i fotografijama i kupiš ako ti odgovara nemaš šta druge porpitkivati za razloge prodaje i onda se k tome cjenkati. Kultura je odavno ovdje izumrla, na žalost.
2023 02 24
> Slayer.666: > Dogada li se i vama da se korisnica javi te potvrdi da zeli kupiti artikl, a onda izbjegava kontakt nakon sto date podatke za uplatu i nikada vise nemate interakciju. Meni se dogodilo vise puta i ne znam sto da kazem. Bas bezobrazno. Da.. 🙄 .. konstantno..
2023 02 24
> Slayer.666: > Dogada li se i vama da se korisnica javi te potvrdi da zeli kupiti artikl, a onda izbjegava kontakt nakon sto date podatke za uplatu i nikada vise nemate interakciju. Meni se dogodilo vise puta i ne znam sto da kazem. Bas bezobrazno. Da. Pogotovo u zadnje vrijeme..ne znam šta je ovo , ali kao da je neka nestašica lijekova, pa pojedinke nisu popile dozu :))
2023 02 24
Tako želim gumb za blok🤣🤣🤣
2023 02 24
> Ketycaa: > Ako nešto želiš kupiti pitaš za mjere i podatke eventualno stanje ako nije navedeno u opisu i fotografijama i kupiš ako ti odgovara nemaš šta druge porpitkivati za razloge prodaje i onda se k tome cjenkati. Kultura je odavno ovdje izumrla, na žalost. Slažem se. Evo, ovih dana nešto nisam od volje pa mi je to sve skupa bilo jako iritantno, pogotovo ta neka jako izražena lažna ljubaznost i small talkanje da bi se na kraju žicalo 30€ manje od tražene cijene... Mislim baš prozirno, mogla je u početku reći koliko je voljna dati i uštediti nam vrijeme ,:)
2023 02 24
> Slayer.666: > Dogada li se i vama da se korisnica javi te potvrdi da zeli kupiti artikl, a onda izbjegava kontakt nakon sto date podatke za uplatu i nikada vise nemate interakciju. Meni se dogodilo vise puta i ne znam sto da kazem. Bas bezobrazno. Nakon nekog vremena javite se i vi njoj za kupnju pa kad se i ona ponada da će prodati, vi se ušutite 🤓
2023 02 24
1 2 3