Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Benable :) Online zarada

Pozdrav svima :) Nedavno sam, listajući po tik toku otkrila platformu preko koje preporukom proizvoda, restorana mjesta... Dobivate proviziju odnosno zaradu od nekoliko dolara, te nakon što skupite 80$ možete podići putem paypalla. Ukoliko imate Tik tok možete se tamo informirati o svim detaljima (detaljnije objašnjeno), a ukoliko ne. Ja ću ovdje objasniti kako ta stranica funkcionira. I ja sam u početku bila malo skeptična, jer većinom slučajeva "online zarade" je ili lažno ili zahtjeva kompliciraniju "prijavu", pa to u većini slučajeva ni ne isprobamo. I tako ja, više radi znatiželje odlučim se prijaviti da vidim o čemu je riječ. Prijava je jednostavna, prijaviti se možemo putem Facebook-a ili google računa. Ali nam treba kod prijave (što svaki korisnik dobiva prijavom te ga kasnije može podijeliti drugima, time dobiva dodatnu proviziju). Kao što sam navela, Benable je platforma putem koje zarađujemo preporučujući npr. Kozmetičke proizvode, odjeću, obuću... Stranica je također slična Pinterest-u te služi radi inspiracije drugima. I onda kada netko kupi vaš preporučeni proizvod preko linka proizvoda što ste naveli u opisu, vi dobivate proviziju. Benable surađuje sa oko 30000 poznatih brendova (Sephora, Nike...). Eto ako imate malo slobodnog vremena, isprobajte :) Moj kod za prijavu je: benable.com/i/VPYW1
2023 03 01
Ja imam pitanje vezano za tu stranicu. Nekako imam osjecaj da tu mogu zaraditi neki npr influenceri koji to objavljuju na svojim drustvenim mrezama i naravno da ce ljudi koji ih prate kupiti ono sto oni preporucuju. Ne znam kako ce netko doc do mog profila kojeg nigdje nisam objavila i zasto bi kupio nesto sto sam ja preporucila? Zasto bi vjerovali meni? Mozda sam samo stavila nesto sto je popularno jer zelim zaraditi? I zasto bi kupovali bas preko mog linka?
2023 03 01
Slažem se da, da više influenceri vjerovatno zarađuju, zbog više pratitelja i slično. Ali ne znam, ja sam napravila nedavno prije cca tjedan dana, čisto radi znatiželje jer sam viđala baš veliki broj videa o tom. I dva proizvoda koja sam preporučila su se prodala i dobila sam proviziju. Nisu to veliki novci da se razumijemo. Ali ne znam, ako doslovno od 3 klika, cca 10 sekundi vremena, mogu ostvariti proviziju od 1.75$ po meni je to okej :) I da Benable služi isto radi inspiracije, kao i pinterest. Nisam ni ja mislila da će mi netko kupiti nešto, ali kažem da sam ostvarila 2 provizije od tih preporučenih proizvoda što sam objavila.
2023 03 01
Hmm… zanimljivo. Mogla bih i ja probati, hvala. A jeste vi igdje objavljivali, npr na instagramu, tiktoku, nebitno jeste influencer i koliko imate pratitelja, ali jeste li ikoga pozvali na vas profil ili su ljudi sami dosli do tih linkova. I zanima me kako se tocno to kupi, je li npr. ako je neki proizvod iz zare preporucen, ja udem u preporucene stisnem liink i prebacujeme me na zarinu stranicu i odmah ga s tog linka kupim, onda osoba koja je preporucila dobija proviziju ili?
2023 03 01
Pa ja sađ to vidjela na tik toku, a pošto se može prijaviti samo putem nečijeg koda, prijavila sam se preko nečijeg koda što je netko objavio u komentaru. Tu sam ja podijelila svoj kod, ako se netko bude želio prijaviti. Ulaznicaa je samo preko koda kojeg možete podijeliti preko wappa, instagram dm itd. Pa mislim da da, jedino preko linka kad uđete i kupite. Dobro je sve objašnjeno na tik toku, detaljnije pa eto možete pogledati :) Ja sam isto nova u ovome još se učim :)
2023 03 01
Ljudi sami dođu na vaš profil. Na vama je samo da stavite par preporuka i to je to, sigurno će netko naći šta mu odgovara. Ta stranica je tek "nova" na našim prostorima. Nije baš puno ljudi znalo za nju. Al kažem vam, probajte jer nemate šta izgubiti. Ne znam evo meni je zanimljivo, a i pratim isto ostale sadržaje što netko objavi.
2023 03 01
Napisali ste zašto bi netko vama vjerovao za proizvod koji ste preporučili. E pa Benable je stranica u smislu Ženski recenziraj (na fb-u), za koju smo svi vjerovatno čuli, a možda i kupili preporučene proizvode koji su nam se svidjeli npr. (Tablete za rast kose, ulje za kosu, maska za kovrčavu kosu). E pa tako i ovdje, vi preporučite, nekome se svidi i kupi, a vi za to dobivate proviziju.
2023 03 01
Hvalaaaa, bude li me jos sto zanimalo pitat cu ovdje, a nadam se da ce se i druge cure ukljuciti. Evo i moj kod s kojim se mogu prijaviti 734GM
2023 03 02
Nema na čemu :)
2023 03 02
benable.com/i/R44HD Evo i mog koda ako netko zeli probati
2023 03 03
Nije loša stvar, ne oduzima puno vremena, u par klikova preporučite nešto za prodaju i ne očekujete previše ;) Isto tako potrebno je znati da benable ne vrši isplatu (prebacivanje na račun) dok ne ostvarite 80 dolara. Ukoliko se želite prijaviti i pokušati (ne košta ništa) evo novi registracioni kod : https://benable.com/i/WMCQQ Sretno svima :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3b1bd4d4fbc7e3b734be317edb73da56.jpg)
2023 03 03
benable.com/i/VPF6F Evo i mog koda 🥰
2023 03 03
> Mythriftyshop: > Pozdrav svima :) > Nedavno sam, listajući po tik toku otkrila platformu preko koje preporukom proizvoda, restorana mjesta... Dobivate proviziju odnosno zaradu od nekoliko dolara, te nakon što skupite 80$ možete podići putem paypalla. Ukoliko imate Tik tok možete se tamo informirati o svim detaljima (detaljnije objašnjeno), a ukoliko ne. Ja ću ovdje objasniti kako ta stranica funkcionira. > I ja sam u početku bila malo skeptična, jer većinom slučajeva "online zarade" je ili lažno ili zahtjeva kompliciraniju "prijavu", pa to u većini slučajeva ni ne isprobamo. > I tako ja, više radi znatiželje odlučim se prijaviti da vidim o čemu je riječ. Prijava je jednostavna, prijaviti se možemo putem Facebook-a ili google računa. Ali nam treba kod prijave (što svaki korisnik dobiva prijavom te ga kasnije može podijeliti drugima, time dobiva dodatnu proviziju). > Kao što sam navela, Benable je platforma putem koje zarađujemo preporučujući npr. Kozmetičke proizvode, odjeću, obuću... Stranica je također slična Pinterest-u te služi radi inspiracije drugima. I onda kada netko kupi vaš preporučeni proizvod preko linka proizvoda što ste naveli u opisu, vi dobivate proviziju. Benable surađuje sa oko 30000 poznatih brendova (Sephora, Nike...). > Eto ako imate malo slobodnog vremena, isprobajte :) > Moj kod za prijavu je: benable.com/i/VPYW1 Mene zanima kako mogu uključiti da uzimam proviziju od posjeta mojim preporukama. 😁 Usput moj kod je: benable.com/i/EPA31
2023 03 04
Provizija vam sjeda sama, samo kada netko kupi nešto preko vaše preporuke
2023 03 04
JXPMN Pozdrav žene! Ovo gore je i moj kod ako nekoga zanima 😊
2023 03 05
1 2 3