Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jako neozbiljna korisnica, čitaj: grebatorica

Imam potrebu da upozorim članice na sljedeći profil: https://mojekrpice.hr/miratc-422511 Nije došlo do suradnje, pa nemam prava ostaviti povratnu informaciju. Ugl. radi se o tome da se gđa javila za japanke koje poklanjam, pristala je na slanje (različiti smo gradovi) i kada sam je upitala, citiram: "Kako mislite uplatiti za troškove slanja?", napisala je da je prijateljica odustala. Jako zanimljivo, u roku manjem od 10 minuta se predomislila. Nemojte joj slati išta sve dok Vam ne uplati i uplata bude vidljiva!!! Nije mi žao pokloniti, ali grebatorima NE DAM!
2023 03 03
tako se i meni za poklone javljaju samo profili sa 0 ocjena i u pravilu odustanu, zanimljivo... ,:)
2023 03 03
Iskreno, njezino ponašanje me u opće ne čudi. Takvih je grebatora kako ste rekli ima gomila. Javljaju se za artikle koji se poklanjaju i onda očekuju da će osoba koja poklanja tu stvar poslati o svom trošku. Puno puta sam poklanjala gomilu odjeće koju ovdje nisam uspjela prodati i uvijek se je našao neki biser koji se javi i očekuje da mu ja to donesem pred kućni prag, pa se javljaju oni koji su čak iz susjednih država, pa hoću li to poslati poštom, a zaista nije bilo moguće slanje jer se nije radilo o 5 stvari već o punoj vreći odjeće. Suludo je u opće očekivati da će netko slati robu o svom trošku. Naravno ima žena kojima to nije problem i poslat će. Nitko nema hrpetinu novca da bi se mogao njime razbacivati i slati svakome po jednu/dvije stvari o svom trošku. Imala sam situacija gdje su ženice poklanjala neke stvarčice koje su mi se sviđale i javila sam se na njihov oglas nakon čega su same ponudile poslati stvarčice o svom trošku što me isprva začudilo ali i razveselilo, rado pamtim te "suradnje" jer dobro se dobrim vraća. Neki jednostavno nemaju srama, ponudiš im mali prst oni bi cijelu ruku. Bolje za Vas da nije došlo do suradnje jer tko zna o kakvoj "kupilici" se radi.
2023 03 03
Da točno poklonila bih dosta stvari, ali ranije kad sam stavila poklanjam , od poštarine ništa, ili na kukanje jedne gospođe na životne okolnosti koje su je snašle odlučila sam joj dosta pokloniti ali u razgovorima sam shvatila da me mulja , čas za veću djecu, pa se poslije pogubila da nema djece i bla bla bla zato sada napišem uz kupnju, jer drugi slučaj isto poklanjam a kad treba uplatiti poštarinu 10 puta pita jesam li poslala ali poštarina nije uplaćena još me nagrdila da nisam ispunila obećano onda sam joj morala odgovoriti., mislim da ima tu nekih koji su samo zato otvorili profil da prevare kao i općenito u životu valjda tako funkcioniraju. Jedino mi je žao jer bi čovjek stvarno nekom potrebitom poklonio a neznaš tko je s druge strane, pa onda radije ubacim ženama s kojima surađujem i koje već dobro poznam preko naših suradnji ili uz kupnju. Ima nas svakakvih. :s :D
2023 03 04
Upravo zbog takvih sto bi da im poklonis i platis slanje ,ne poklanjam nista na profilu Uvijek se skupi puno stvari koje ostanu zaboravljene uz sve druge Prije sam to skupljala i davala rodbini koji imaju 5 djece,jakne,kapute,nove stvari,nista ofucano Pa je vec doslo do toga,kao jel imas ti toga jos,nije im bilo dosta Sad odnesemo susjedi koja ima 7 unucadi,roditelji su se brinuli samo da nastancaju djecu,a ne da im i nesto omoguce Gledamo da sve sto se moze iskoristiti poklonimo Moja mama nosi nesto od odjece i obuce curi sto je invalid,hoda samo pomocu guralice Nikada mi nije zao nicega sto joj se pokloni I radije cu tako stvari dati nego ovdje Tu naprave profil samo da bi se grebli za stvari sto se poklanjaju Ako imate poznanike,nekoga kome stvarno treba,bolje tako pokloniti
2023 03 04
Sve jasno, potpuno se slažem sa vama svima. Kod nekih bezobrazluk prelazi sve granice. Nije mi žao dati, pogotovo ljudima u potrebi, ali nemoj me pravit budalom.
2023 03 04
Zbog neugodnog iskustva ne poklanjam više ništa. Doduše u pitanju je bila nagradna igra koju sam slala o svom trošku, a dobitnica je (iz nekog razloga?) dala broj mobitela koji se ne koristi i nije mogla biti obaviještena da je paket stigao. Sreća pa je teta na tisku bila dobra pa zvala mene da javim ženi da je paket čeka još dva dana, da bi me žena napala da vjerojatno nisam ni poslala (iako je imala broj za praćenje)i da nije na njoj da prati paket. Od tad sam rekla nikad više nikom đabe, još sam ostala popljuvana od strane dotične a imala sam najbolju namjeru.
2023 03 04
Po meni je i bedasto poklanjati stvari potpunim strancima,uvjek se za robu koju poklanjam i javljaju samo grebatorice koje još žele i primopredaju i ne odgovaraju nakon kaj im napišem da bi trebale ili kupiti nesto ili ponuditi neku simboličnu cijenu.
2023 03 04
> Nitospitos: > Po meni je i bedasto poklanjati stvari potpunim strancima,uvjek se za robu koju poklanjam i javljaju samo grebatorice koje još žele i primopredaju i ne odgovaraju nakon kaj im napišem da bi trebale ili kupiti nesto ili ponuditi neku simboličnu cijenu. Iskreno, ne vidim ništa loše u tome da se pokloni potpunim strancima. Ja to riješim na sljedeći način, ako smo različiti gradovi i treba slanje, da se ne zezamo sa bankama, računima radi par eura što izađe slanje, ja im kažem dajte mi bon od 5€ za mobitel i to je to. Ako se cigane i za to, onda neću ništa ni slat, pa kome krivo, kome pravo. Ako im je skupo, neka dođu do centra Umaga, sići ću iz stana i neka preuzmu.
2023 03 04
Ja nikad ništa ne prodajem,poklonim. Alii našla sam se u situaciji di je žena tražila ako netko ima za pokloniti slatkiš djetetu za rođendan kupila sam punu vreću grickalica i slatkiša upitala me samo to? Druga situacija žena pd koje sam kupovala knjige je zapela za jednu moju knjigu relativno skupu jer ju nema više,kad sam ju poslala ona je napisala a mislila sam da je veće izdanje... Treća poslala sam knjigu curi isto relativno skupu na poklon i ona ju je preprodala. Nakon treće i vol bi se naučio sad poklonim u obitelj pstalo bacam. Nedam više nikomu eventualno za lječenje djeteta tu uplatim i šakom i kapom koliko mogu. Ljudi su besramni.
2023 03 05
> Nitospitos: > Po meni je i bedasto poklanjati stvari potpunim strancima,uvjek se za robu koju poklanjam i javljaju samo grebatorice koje još žele i primopredaju i ne odgovaraju nakon kaj im napišem da bi trebale ili kupiti nesto ili ponuditi neku simboličnu cijenu. Već se u naslovu oglasa možeš riješiti 'grebatorica'. Napiši 'Poklanjam uz kupnju nekog artikla' ili bilo što, samo da je vidljivo da nije klasično poklanjanje. Ovako se dovodiš u situaciju natezati sa 'grebatoricama'.
2023 03 05
Ja kada poklanjam uz oglas u opisu napišem da je potrebno uplatiti za poštarinu. Takvi oglasi uglavnom stoje, rijetko tko se javi
2023 03 06
Uvijek je bilo i bit će grebatora. Kod poklanjanja uvijek se u većini slučajeva naleti na nekog tko nije zahvalan, htio bi više ili se javio bez veze samo da dobije bilo što, iako mu to nije ni potrebno. Poklanjala sam ovdje nepoznatim ženama i ne žalim. Nije svaki put bilo uspješno, ali bilo je lijepih suradnji uz razgovor te stvaranje prijateljstva. Upravo ti stranci me se bolje sjete nego netko od rodbine. Ionako su ljudi svakakvi, grebatora ima i u obitelji. A ima i kod nepoznatih. Nije mi nešto jasno ako na temelju 1-2 lošeg iskustva odmah poklanjanje svrstavate pod nešto loše. Istina je da svaka prevara ostavlja gorak okus, ali idemo dalje. Pa mora postojati nešto ili netko tko je vama učinio uslugu ili nešto lijepo, zar ne? Ja se uvijek sjetim da koliko god dam uvijek se i meni pozitivno vrati i nešto i ja neočekivano dobijem od nekog.
2023 03 06
> Nitospitos: > Po meni je i bedasto poklanjati stvari potpunim strancima,uvjek se za robu koju poklanjam i javljaju samo grebatorice koje još žele i primopredaju i ne odgovaraju nakon kaj im napišem da bi trebale ili kupiti nesto ili ponuditi neku simboličnu cijenu. Meni je skroz ok poklanjati strancima, najdraže su mi Sharing is caring grupe na fejsu, sve relativno brzo ode i ljudi koji žele slanje u pravilu uplate za pt. Primopredaja mi je isto ok, ali na adresi koja meni u tom trenutku odgovara. Osobno nikad ne bih za nešto što je označeno kao poklon naknadno tražila da se ponudi 'simbolična cijena'. Što se tiče artikala koje ovdje poklanjam uz kupnju, napisala sam to u oglasima i ne mogu reć da sam imala puno posla s grebatoricama.
2023 03 06
Ajme, kaj ste se sve mojeg posta primile?! Poklanjam i ja, i poklonila sam cipele curki koja se nije bila u stanju odlučiti za kupnju. Pričam o tim ženama koje se bezveze javljaju samo zato jer je nesto na poklon, trebalo im, netrebalo. Malo nas ovdje bas pliva u lovi i jako je lijepo nekom uletit ako nesto jako želi, meni se dosada nije desilo da kad sam neodlučna u vezi kupnje da mi netko veli:e, jel bi ti značilo nesto da snizim cijenu?ej, evo častim te poštarinom. Još nisam naletjela na neku prijateljski nastrojenu osobu koja bi se odrekla jednog eura. Sad ja ovdje ispadam najveća škrtica, a podjelila sam i robe i poštarina jer mi prodaja itako nije bitna, više kupnja.. . Uf...
2023 03 06
1 2