Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Lelosi premali model isti broj

Kupila sam od njih dvije narudzbe. Isti broj. U drugoj su sve bile, isti broj, dva cm uze, i u struku i u listovima i na ocigled i na metar. Nisu napisali da su promjenili mjere, nezadovoljna sam njima, vise se onda isplati kupit nike ili adidas za tu cijenu
2023 03 08
Gledala sam ih baš neki dan...stoji da ih ima različite rastezljivosti, možda se o tom radi.....nisam se odlučila, otišla u Deckathlon i našla ih po 67 kn, neko sniženje na artikle kojima su ostali zadnji brojevi...najskuplje su bile 97 kuna....kupila lijepo 4 para.... Gledala sam te Lelosi mjere- na kraju nisam znala trebam li S ili M- meni je čudno što su samo 3 veličine....
2023 03 08
I ja sam prije kupovala u decathlonu i ispadaju bolje tajice te jeftinije. Da ne kazem sa su se lelosi iscufale, neke mucice su dobile iznutra, a decathlonove su nakon tri god nepromjenjene
2023 03 08
Nije stvar ni kakve su im mjere nego su krive. Znaci narucila sam isti broj kao u prethodnoj narudzbi, 4 kom, a dosle po deklaraciji isti broj, al totalno manje negi prethodne, tako da se ne isplati ni mjeriti kako im pise na stranici
2023 03 08
ajoj, pa mozete li vratiti??
2023 03 09
Ne, jer sam skinula etiketu, bolje da su promjenili mjere i uzeli nazad posiljku nego imali nezadovoljnog kupca koji vise nece kupovat kod njih
2023 03 10
ak ih niste oprali možda možete, etiketu ponovo stave, biitno da niste odrezali njihove...pokušajte,,,,
2023 03 10