Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POZITIVA PREDIVNE KORISNICE

Često puta se piše o prevarama, nezadovoljstvu primljenog i niz drugih ne baš lijepih stvari, pa sam imala potrebu objaviti i svoje pozitivno iskustvo, naime poslala sam dva paketa zlatne naušnice u jednom, u drugom jednu narukvicu i srebreni prsten, zamjenila sam kodove kod slanja, tako da je jedna žena dobila srebro druga zlato, odmah su me obavijestile i jedna i druga tj. javile što su zaprimile . Zamolila sam ih da li bi htjela jedna drugoj poslati a ja ću pustiti svakoj za poštarinu. Međutim dvije divne žene što su bile i u komunikaciji i kupnji kod mene, obadvije su iz Zagreba našle se i popile kavu te napravile zamjenu i meni se još zahvalile. Baš predivno iskustvo a i divne žene s kojima sam ranije surađivala a i dalje surađujem , e pa može biti dobro ako si dobro napravimo. :D
2023 03 10
<3
2023 03 10
Mare, kad si ti odlična onda ti se i događaju lijepe stvari!! <3
2023 03 10
> Baš predivno iskustvo a i divne žene s kojima sam ranije surađivala a i dalje surađujem , e pa može biti dobro ako si dobro napravimo. :D prekrasna zadnja rečenica= može biti dobro ako si dobro napravimo <3
2023 03 10
Taman kad pomislis da takvih zena vise nema 🤷🏼‍♀️😍
2023 03 10
Na kraju je sve ispalo dobro i to je najvažnije :") Kiks se uvijek može dogoditi, ali treba nastojati grešku i ispraviti. Super priča koja mi je razveselila ovaj kišni dan!
2023 03 10
👋👋👋😊😊😊Bravo cureee!
2023 03 10
Zbilja prekrasna gesta od obje gospođe 👍😀
2023 03 10
🫶🏻
2023 03 10
Lijepo. Kad neko nekom ne vrati novce ako nije zadovoljan ili predmet ima neke nedostatke odmah je na forumu paljba. A kad netko vrati novac i još vrati cijenu sa slanjem i još ostavi taj predmet osobi bez da ga treba vratiti i kad još smatra da je nezadovoljstvo bilo nepotrebno, nema ništa na forumu. Eto, toliko od mene.
2023 03 10
Hvala draga Sanja kao i sve ostale cure, ma ima tu divnih žena dosta sam ih upoznala , i danas me jedna jako obradovala valjda zato i volim ove krpice i nedam se skinuti s njih, evo i danas me žena jako razveselila više nažalost nemožemo ostavljati povratne jer su već po tko zna koji put suradnje i uvijek obostrano zadovoljstvo, mene to ovdje jako ispunjava kad je to zadovoljstvo obostrano kad nekog razveseliš ili on tebe razveseli a mislim da nam to treba svima i da to nema cijene. Sretno svima i volila bih da i Vi objavite svoja lijepa iskustva. :D <3
2023 03 10
Fantastično! Bez drame, a pala i kava! :") Ma tko je čovjek u životu inače i svakodnevici taj će to pokazati i u virtualnom svijetu. Bravo dame!
2023 03 10
Da, žene su toliko pametne da su popile i kavu te će nastaviti kako su meni rekle i dalje se družiti, ali i ja ću se prošetati na tu kavu s njima u Zagreb hahahahahahha sad radim na tome, možete zamisliti koja dobra kava bude kad se nas tri nađemo. :* <3 :')
2023 03 10
Svaka čast :") :")
2023 03 11
Bravo, baš lijepo. Lkao je kada naiđeš na normalne i da imaju razumijevanja. Važno je da je problem riješen. Uz to ste imali sreće da su ove iz istog grada.
2023 03 11
1 2