Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Obična praćena pošiljka

Pozdrav, jeste li kad slali nešto poštom kao običnu pošiljku, za koju ste dobili tracking broj? Ja sam baš imala suradnju s jednom gospođom koja mi je tako poslala, i iskreno prvi puta za to čujem. Do sada sam uglavnom slala preporučeno i platila bih oko 2 EUR paket, dok je ova pošiljka koštala samo 82 centa. Mislim da ću ovako ubuduće uvijek slati, ako budem slala poštom.
2023 03 24
Da to je nova usluga ali nemaju je sve pošte i neke poštarice ni ne znaju za to već se najprije moraju raspitati kako se to odabere .
2023 03 24
Na njihovom cjeniku uopće ne mogu naći tu opciju, ili ne vidim
2023 03 24
Cijena je ista kao za običnu pošiljku, samo se kaže da se želi računalno praćenje uz običnu pošilku.
2023 03 24
Korisno za znati. o:)
2023 03 24
Nikad čula. Mogu li se slati i paketi tako ili?
2023 03 25
Ja sam bila slala pošiljku u kutiji kao običnu pošiljku, tad bez broja za praćenje, pa pretpostavljam da se može.
2023 03 25
Pozdrav, hvala na obavijesti nisam uopće znala da to postoji,evo baš sam jučer slala pošta obično 0.82 e sam platila i još mi kaže znate da to šaljete na osobnu odgovornost. A nema dugo sam imala slučaj neugodan na pošti da mi nisu dopustili znači ni obično ni preporučeno slanje nego je moralo kao paket za 4.91 e, iako je bilo teško samo 1100 g,al kao veliko je,a dve dječje igre. Očto je sve do teta koje rade ,a i do pošte
2023 03 25
Dobra vijest raspitaćemo se mada mi je draži Tisak jer jednom kad se izgubio paket obeštetili su me s iznosom koji sam napisala., isto mislim da je to od Pošte do Pošte od službenika do službenika koji rade mada bi trebalo biti svugdje jednako ali u svakom gradu mjestu ćete naići na neka druga pravila. :D :s
2023 03 25
Jao, nemojte se prerano poveseliti. Ovo da je pošiljka "praćena" izgleda da uopće ne znači ono što bi bilo logično za očekivati. Evo baš jučer naletjeh na članak na tu temu. Pošta se pravda da im to znači da će vas obavijestiti kad pošiljku uruče primatelju, ali ako je po putu zagube - onda nikom ništa ,:) ne mogu utvrditi gdje je, niti će vas u tom slučaju obeštetiti. https:// www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/covjek-platio-posti-za-pracenu-posiljku-zagubili-su-je-a-onda-je-nastao-show-ma-evo-sto-vam-to-znaci-15319629
2023 03 29
Slala sam preko 30-ak puta, dvaput su mi zagubili i u tom slučaju odbijaju prigovor i ne isplaćuju naknadu.
2023 04 01
> NadaMihaljevic: > Jao, nemojte se prerano poveseliti. Ovo da je pošiljka "praćena" izgleda da uopće ne znači ono što bi bilo logično za očekivati. > Evo baš jučer naletjeh na članak na tu temu. Pošta se pravda da im to znači da će vas obavijestiti kad pošiljku uruče primatelju, ali ako je po putu zagube - onda nikom ništa ,:) ne mogu utvrditi gdje je, niti će vas u tom slučaju obeštetiti. > https:// www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/covjek-platio-posti-za-pracenu-posiljku-zagubili-su-je-a-onda-je-nastao-show-ma-evo-sto-vam-to-znaci-15319629 To mi je logično da se slanje više plaća ako je pošiljka osigurana, ali i u slučaju gubitka preporučene pošiljke ne priznaju cijeli iznos vrijednosti pošiljke već samo dio
2023 04 01
Radim u pošti. Nije nova stvar, imaju sve poste jer je aplikacija u kojoj radimo svima jednaka i azurirana svaki dan. Nego ljudi ne znaju za to, niti neke djelatnice ako su nove. Dakle to vam osigurava samo broj za praćenje, a iako se popunjava papiric kao i za preporuku radi printanja tog broja za pracenje, ta posiljka nije osigurana kao preporuka za slucaj da se izgubi. To je i dalje obicno slanje. Takoder, moze se slati obicno prioritetno/praceno. Ako zelite tako slati, i ako vam ne znaju to napraviti, recite da u rukovanje stave slovo J. Razumjeti ce one to 🙂 Ispravak, nemaju sve poste, ima jos posti koje nemaju pisac za markice, u zabitima vecinom.. 😐 tu nema opcije pracene posiljke
2023 04 03