Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Ciklonski usisavač preporuke

U potrazi sam za usisavačem. Po mogućnosti ciklonski tip. Ne bih nikako neki s vrećicama, jer mi je tlaka trošiti iznova lovu na vrećice i tražiti kasnije po trgovinama odgovarajući tip vrećice. Pa bih bila zahvalna dame moje da me uputite i napišete mi preporuku iz svog vlastitog iskustva. Hvala svima 😍
2023 06 06
Jao, razumijem :D i meni je to bila glavna motivacija da promijenim usisavač - izludjela sam tražeći odgovarajuće vrećice :') Nabavila ciklonski Electrolux (ne znam točno koji je model), ali evo već dvije godine radi besprijekorno, stvarno sam zadovoljna i mogu ga preporučiti.
2023 06 07
https:// www.philips.hr/c-p/FC9744_09/7000-series-usisavac-bez-vrecice Mi imamo ovog i meni odlično odrađuje posao. Iskreno se ne kužim baš previše u usisavače, moj je to proučavao danima i odlučio se za ovog. Imamo ga godinu dana, kuća je čista. :')
2023 06 07
Super. Drago mi je znati da funkcioniraju. Jer ovo s vrećicama je postalo zamorno. Samo me još zanima kako se čisti filter kod modela kojih imate, jel se kupuje novi ili se može oprati?
2023 06 07
Prosvjetlite me. Kakav je to ciklonski. Usiše sve pred sobom kao ciklona? Neki novi? 🙋‍♀️
2023 06 07
> Vikili: > Prosvjetlite me. Kakav je to ciklonski. Usiše sve pred sobom kao ciklona? Neki novi? 🙋‍♀️ Bez vrećice ✌ Obično prozirnog spremnika pa se vidi kako se sve rotira i skuplja se prašina.
2023 06 08
Ja imam Kärcher usisavač VC 3 i imam same pohvale. Već dvije godine ga koristim, jednostavan za rukovanje, lako se prazni i čisti, a i filter nije muka očistiti. Ima super usisnu snagu!
2023 06 08
Kod ovog mog se filter pere i suši na suncu; nakon toga je kao nov :)
2023 06 09
Ja ovih dana kupujem Dyson V8. Skup, ali me boli njonjo, dosta mi je mačjih dlaka i usisavanja 2 sata. Očekujem da će biti lakše s njim održavati čistoću podova, ako ne bude, dobit ću slom živaca jer sam upravo vratila Roombu koja je za život s ljubimcima ništa drugo nego metla.
2023 08 18