Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

LAŽLJIVICA i prevarantica KARTADEVERA

Više od dva tjedana prije platila sam 65 eura i nikad nisam dobila robu. Prvi tjedan rekla da ima nezgodnu situaciju u obitelji, nakon tjedan dana rekla je da paket je poslan. Tražila sam šifru paketa ali ništa i sad više ni traga ni glasa. LAŽLJIVICA i prevarantica. Pazite možda ima i još koji profil.
2023 10 05
Vidim da na profilu ima još neki artikle koji su označene kao "Prodano" dali netko je dobio pakete u zadnje dva tjedana od korisnice kartadevera?
2023 10 05
Ima li povratnih informacija? Velik je iznos za nekoga tko je bez istih. Svi smo mi bili na početku nekad, ali postoje načini da se stekne povjerenje. Plaćanje pouzećem, primopredaja...
2023 10 05
Prema negativnoj povratnoj koju je ova cura ostavila, riječ je o ovom profilu https://mojekrpice.hr/kartadevera-420443 i ima 7 pozitivnih i to od legit profila. Nažalost, povratne ponekad ne garantiraju :( Nadam se da će se cura nakon ove teme javiti i vratiti pare...
2023 10 05
Je li što odgovorila? Vidim da se redovno logira.
2023 10 05
Profil je tu, a garderoba prazna.
2023 10 11
Korisnica kartadevera imala je dosta oglasa . Prvo je obrisala artikle s kojima je prevarila. Nasreću uspela sam vratiti novac, ali dignula sam na noge pola sela ,:) Ipak odlučila sam ostaviti temu. Zahvaljujući teme u inbox su me javili cure / žene koji su bili prevarene sa strane kartadevera. Ne znam zašto nisu ostavili negativne povratne i nisu javili na ovu temu. Podijelila sam s njima informaciju koju sam dobila (kao "prava detektivka") i dala sam neki savjete . Jedna žena je isto uspela vratiti novac. Jučer vidim da kartadevera obrisala je svi oglase s profila . Razlog meni se čine Vam jasen ;)
2023 10 12
Drage cure, ima li koja mozda broj ili podatke od kartedevere s obzirom da mi, kao niti adelinalisi, placeni artikal nije stigao, a doticna je u meduvremenu blokirana na krpicama. Hvala unaprijed
2023 10 17
Pozdrav svima❣️ Dugo nisam bila na krpicama, samo sam tu da malo pomognem vezano za ovu korisnicu koja je prevarant. Naime postoje 2 na istom području koje su umalo pa prve susjede. Netko je pronašao ženu od 40 godina koja nema pojma da krpice uopće postoje, zvao na njeno bivše radno mjesto i slao poruke voditelju, jer ima mail na stranici tu gdje je ranije bila zaposlena. To nije ta osoba, čak je išla na bivše radno mjesto napala bezveze ljude od tamo jer je mislila da ju oni lažno optužuju. Užas. Provjeriti dobro prije nego se nekog optuži i uđe mu se u privatni život!
2023 10 28