Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena,uplatila sam novac nisam vise doba povratnu informaciju

Pozdrav , jucer sam curi uplatila novac, danas mi je trebala poslati paket i ja uđem u nas razgovor, vidim pise clan je blokiran, sto da napravim?
2024 01 17
Cura pod nazivom Odesa01666
2024 01 17
Hvala
2024 01 17
Ne znam zašto je blokirana, ali ona bez obzira na to može pročitati vaše poruke. Pošaljite joj poruku da vam javi na mobitel podatke o slanju pa ćete vidjeti...možda vam se javi na mob.
2024 01 17
Da ne funkcionira cim meni od doticne ostaje osvetnicka negativna (a njoj gle cuda maknuta) jer je artikl otisao drugoj osobi a o blaćenju i neistina necu ni komentirati a njoj se ta ista makne. Dno dna 🤷🏻‍♀️
2024 01 17
Krpicepaula, nemoj se ljutiti, ali ak si tak odugovlačila s prodajom, skoro mjesec dana, i još digla cijenu, a vidim da je cura i dalje htjela kupiti, na kraju prodaš drugoj osobi... negativna je opravdana, iako do suradnje nije došlo. Nije fer, ak neš oglasiš, i netko to želi kupiti i to bez cjenkanja ili mu prodaš ili kažeš odmah da je prodano.
2024 01 18
Definitivno zasluzena negativna, a nadam se da ce drugoj curi biti njena ponovno obrisana. 👍 Napise kako cura laze, a doslovno je stavila screenshot poruka gdje se sve vidi. 😀
2024 01 18
> supermamica: > Ne znam zašto je blokirana, ali ona bez obzira na to može pročitati vaše poruke. Pošaljite joj poruku da vam javi na mobitel podatke o slanju pa ćete vidjeti...možda vam se javi na mob. Upravo tako.Ja sam nedavno imala takvu situaciju i znam da može pročitati poruke ali vam putem Krpica ne može odgovoriti ali može privatno u mail i na vaš broj mob. Meni se srećom gospođa na taj način javila i vratila novac jer paket više nakon 24 dana nisam niti htjela niti trebala. Nadam se da će i ova vaša biti tako razumna i postupiti pošteno.
2024 01 18
Uplatila sam na ime Sabina Vlahovic Poslala sam joj puno poruka zena ne odgovara dala sve svoje podatke nije mi se javila na nijednu mrezu , strasno kakvi sve zena ima
2024 01 18
> PaulaMajcica: > Uplatila sam na ime Sabina Vlahovic > Poslala sam joj puno poruka zena ne odgovara dala sve svoje podatke nije mi se javila na nijednu mrezu , strasno kakvi sve zena ima I dalje joj ne ostavljate negativnu...pitam se zašto?
2024 01 18
> Desinićka: > Definitivno zasluzena negativna, a nadam se da ce drugoj curi biti njena ponovno obrisana. 👍 > Napise kako cura laze, a doslovno je stavila screenshot poruka gdje se sve vidi. 😀 Opet se Vi javljate? Očito nemate pametnjeg posla nego biti poklopac svakom loncu 😉. Da mogu Vas blokirati definitivno bi jer ste to itekako zaslužili ☺️. Cura laže naravno jer ako ne znate kako stvari stoje nemojte ni pričati pametnije bi Vam bilo pa se time manite čorava posla jer ste već pokazali tko ste i što ste 😉
2024 01 18
> Nitospitos: > Krpicepaula, nemoj se ljutiti, ali ak si tak odugovlačila s prodajom, skoro mjesec dana, i još digla cijenu, a vidim da je cura i dalje htjela kupiti, na kraju prodaš drugoj osobi... negativna je opravdana, iako do suradnje nije došlo. Nije fer, ak neš oglasiš, i netko to želi kupiti i to bez cjenkanja ili mu prodaš ili kažeš odmah da je prodano. Ako sam tak odugovlačila to je bilo iz opravdanih razloga i nije bilo mjesec dana jer da se doticnoj nisam javila ne bi ni ona prva a toliko zainteresirana ☺️. Isto tako dobila sam jako puno poruka i onoj kojoj prvoj uplati toj se prodaje te nitko nema pravo blatiti nekoga i slično jer nije dobio što želi. Isto tako je smatram da izmjena cijena nije grijeh te je moje pravo da stavim cijenu koju želim te je dotična i po toj htjela kupiti pa je vidim problem kao i to da je torbica ponovno objavljena jer dok cura ne potvrdi prodaju kao i svaki artikl do sada ostaje na profilu te se tek onda miče,ali zašto prije pitati nego uprti prstom u nekoga ☺️.Lako je suditi po nekom komentaru i screenshotu koji je stavljen i odstranjen cijeli nego samo ono što nekome odgovara a poruke govore drugačije kako je dotična tek kad se oglas ponovno pojavio našla se da takav komentar pusti a prije je nije bilo ni za čuti ☺️
2024 01 18
> vurbicm: > > PaulaMajcica: > > Uplatila sam na ime Sabina Vlahovic > > Poslala sam joj puno poruka zena ne odgovara dala sve svoje podatke nije mi se javila na nijednu mrezu , strasno kakvi sve zena ima > I dalje joj ne ostavljate negativnu...pitam se zašto? Jer se boji povratne negativne obzirom da se ovdje u zadnje vrijeme dijele šakom i kapom kao da su bomboni ☺️
2024 01 18
Nikad nisam imala lose iskustvo, jos mi je cura poslala vise slika koje su bile prava ne skinute s interneta i vise se ne javlja, uplatila sam joj 85€
2024 01 18
Cure misle ako ostave negativnu da tek onda neće dobiti ono što su platile, a to mi je bedasto... Sorry, paula, tako sam shvatila iz prepiske koju je ona dodala u ocjenu.kužim da si bila bolesna, al ak je tak htjela torbu čak i nakon tolko vremena i sa dignutom cijenom onda ne kužim zakaj njoj nisi prodala. ja uvjek prodam onom tko prvi pita, eto, tak mi je nekak poštenije. jedino ako si samo odustala od prodaje.. Meni nekak nije fer dizat cijenu nakon upita, a inače mi je okej mijenjat cijene. Ak smo neš krivo shvatili onda sorkač!
2024 01 18
1 2 3