Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vinted - iskustva i pitanja

Pozdrav drage cure i zenice, zanimaju me vasa iskustva sa Vintedom posto je na Krpicama prodaja zamrla. Objavila sam na Vinted nekoliko artikala, ali na nekima uopce nemam niti jedan jedini pogled iako vec dugo stoje. Zanima me u cemu je caka? Takoder me zanima kako funkcionira slanje / postarina u RH i u Poljsku, ako je netko podao tamo? Hvala!
2024 06 18
Pozdrav. Imate na krpicama već temu. Slanje je jednostavno, samo na boxnow ukucate šifru i stavite/podignete paket. A što se tiče pregleda, vjerojatno nije nikom zapelo za oko.
2024 06 19
Puno hvala na info, nisam vidila da vec tema postoji. 🙂
2024 06 19
Ja sam čak i platila da se oglasi istaknu i to je doprinjelo malo više pregleda ali nitko da posalje poruku, tako da sam odustala vrlo brzo🤷‍♀️
2024 06 19
Ovdje je stvarno sve zaspalo. Treba nešto mijenjati.
2024 06 20
Ma meni ja najbolje što ima više publike i nekako dođe više ljudi pod oko pa prije i kupe. I besplatna poštarina pomaže :) Plus, čini mi se manje komunikacije - ponudiš/prihvatiš - nema puno podpitanja :D
2024 06 21
> NixNina: > Ma meni ja najbolje što ima više publike i nekako dođe više ljudi pod oko pa prije i kupe. > I besplatna poštarina pomaže :) > Plus, čini mi se manje komunikacije - ponudiš/prihvatiš - nema puno podpitanja :D
2024 06 22
> 1matildica: > > NixNina: > > Ma meni ja najbolje što ima više publike i nekako dođe više ljudi pod oko pa prije i kupe. > > I besplatna poštarina pomaže :) > > Plus, čini mi se manje komunikacije - ponudiš/prihvatiš - nema puno podpitanja :D
2024 06 22
> NixNina: > Ma meni ja najbolje što ima više publike i nekako dođe više ljudi pod oko pa prije i kupe. > I besplatna poštarina pomaže :) > Plus, čini mi se manje komunikacije - ponudiš/prihvatiš - nema puno podpitanja :D Da ja s nekima nisam ni pricala, samo su ponudili cijenu, pa pristala i uplatili i to je to 😂 slanje ful jednostavno, isto na box now sifra i to je to 🤗
2024 06 25
I ja koristim Vinted, preporodila sam se. Jednostavno za objaviti artikl, a u 5 godina nisam ovdje prodala koliko sam na Vintedu u 3 dana.. U svakom slucaju, aplikacija je puno brza od krpica. Da ne spominjem koliko je lakse sve slati s BoxNow. Iskreno, ja sve manje koristim krpice od kad su promjenili izgled stranice - rekla bih losa kopija dizajna Vinteda i nije mi vise uopce ugodno koristiti. Uglavnom, imam jako puno ocuvane robice pa mozete baciti oko na moj profil na Vintedu (link u opisu ovog profila).
prije 4 dana, 10:23