Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

šta vi radite nedjeljom ?

eto meni dosada pa opet slažem ormar, nisam ništa kupila od prošli put ali neznam jel se množe i nemam kud s njima ..i poklanjam stvari ...
prije 3 sata
Bravo, meni se neće slagati nikako nedjeljom, obavezno skuham kompletni nedjeljni ručak, juha , piletina s njokama i salata, danas je bio neki miks salate svega i svačega a ukusno, imam potrebu obavezno poslije ručka koji je nedjeljom ranije skuhan , dnevni odmor od sat i pola u horizontali, sad popila kavu i na krpicama, poslije ću pogledati neki film, nešto što usuglasim sa suprugom da zajedno gledamo i navečer prošetam jedan đir brzog hodanja i ode cijeli dan. :')
prije 1 sat
A moraaam...zahladilo a na dohvat samo kratki rukav i kratke nogavice ;) Alll svaka čast za ručak.. Potpisujem posljepodne...preskočite Wolfs sa Bradom i Georgem Clonleyem ;) Al prijedlog -It ends with us
prije 1 sat
Da istina nismo očekivali ovo vrijeme tako da je svega vani i ljetnog i jesenskog uh, ali nežalim se samo da nebude nevremena., to mene brine kad vidim ta sva čuda što se događaju. Hvala pogledaću. :)
prije 1 sat