Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Da, ponekad se pitam jesam li u dućanu s novom robom ili na Krpicama?? 😲🤪
2019 11 22
> nefertiti111: > > ElentiyaCelaena: > >....osim toga ako je netko karikiram kupio cipele za 1000€ i ne odgovara broj prevelike, i ide ih preprodavati, cijena automatski ide 50% manje,to je nepisano pravilo kod preprodaje,jer čim je prvi vlasnik,automatski gubi na cijeni, ista stvar kao sa autima.... > > > I onda bi se opet nasla pametnica poput vas koja bi pametovala kako netko te cipele prodaje za 500 eura(jer takve prodajna cijena takvih artikala ne zanima. Naravno, govorimo o artiklima u dobrom stanju, ne o raspadnutim i ostecenim artiklima, bez obzira na brend). > Dokle god cure ne preprodaju, tj. ne prodaju za veci iznos nego su platile, sve je to stvar izbora. Ako vam ne odgovara zaobidete te profile. > Btw, ko vas je naucio ta "nepisana pravila"? Pa nismo na pazaru auta. > Ako netko prodaje npr. dizajnersku torbu po cijeni od, ne znam, recimo 1000 kn, ko ste vi da tvrdite da je to puno? > Zna se koliko kostaju dizajnerske krpe, kome se ne svida nek zaobilazi, ali se na kraju uvik svodi na kuknjavu onih koji bi nesto markirano za 50 kn max. Jer obicno te markirane stvari i drze cijene, ostalo nisam primjetila da se prodaje po masnim ciframa. jesi se pronašla ha?
2019 11 24
> ElentiyaCelaena: > > nefertiti111: > > > ElentiyaCelaena: > > >....osim toga ako je netko karikiram kupio cipele za 1000€ i ne odgovara broj prevelike, i ide ih preprodavati, cijena automatski ide 50% manje,to je nepisano pravilo kod preprodaje,jer čim je prvi vlasnik,automatski gubi na cijeni, ista stvar kao sa autima.... > > > > > I onda bi se opet nasla pametnica poput vas koja bi pametovala kako netko te cipele prodaje za 500 eura(jer takve prodajna cijena takvih artikala ne zanima. Naravno, govorimo o artiklima u dobrom stanju, ne o raspadnutim i ostecenim artiklima, bez obzira na brend). > > Dokle god cure ne preprodaju, tj. ne prodaju za veci iznos nego su platile, sve je to stvar izbora. Ako vam ne odgovara zaobidete te profile. > > Btw, ko vas je naucio ta "nepisana pravila"? Pa nismo na pazaru auta. > > Ako netko prodaje npr. dizajnersku torbu po cijeni od, ne znam, recimo 1000 kn, ko ste vi da tvrdite da je to puno? > > Zna se koliko kostaju dizajnerske krpe, kome se ne svida nek zaobilazi, ali se na kraju uvik svodi na kuknjavu onih koji bi nesto markirano za 50 kn max. Jer obicno te markirane stvari i drze cijene, ostalo nisam primjetila da se prodaje po masnim ciframa. > jesi se pronašla ha? Ne, nasla si se ti i tebi slicne koje ocekuju nove i markirane stvari dzabe. Ja prva ne mislim dati npr. cca 8000 kn za dizajnerske cizme, ali sigurno za to necu kukati ovdje niti razvlaciti nekoga zato sta ih prodaje po toj cijeni. Zna se koliko sta kosta, ako ti je skupo i nemas novaca, gledaj i kupuj u svom cjenovnom rangu i gotovo. Nemas ti sta kome uvjetovati je li tu stvar mora prodavati jeftinije i koliko. Ne znam odakle ljudima pravo da odreduju i komentiraju cijene drugima. Dokle god se ne prodaje skuplje nego je placeno, svatko sam odreduje cijenu.
2019 11 24
> nefertiti111: > > ElentiyaCelaena: > > > nefertiti111: > > > > ElentiyaCelaena: > > > >....osim toga ako je netko karikiram kupio cipele za 1000€ i ne odgovara broj prevelike, i ide ih preprodavati, cijena automatski ide 50% manje,to je nepisano pravilo kod preprodaje,jer čim je prvi vlasnik,automatski gubi na cijeni, ista stvar kao sa autima.... > > > > > > > I onda bi se opet nasla pametnica poput vas koja bi pametovala kako netko te cipele prodaje za 500 eura(jer takve prodajna cijena takvih artikala ne zanima. Naravno, govorimo o artiklima u dobrom stanju, ne o raspadnutim i ostecenim artiklima, bez obzira na brend). > > > Dokle god cure ne preprodaju, tj. ne prodaju za veci iznos nego su platile, sve je to stvar izbora. Ako vam ne odgovara zaobidete te profile. > > > Btw, ko vas je naucio ta "nepisana pravila"? Pa nismo na pazaru auta. > > > Ako netko prodaje npr. dizajnersku torbu po cijeni od, ne znam, recimo 1000 kn, ko ste vi da tvrdite da je to puno? > > > Zna se koliko kostaju dizajnerske krpe, kome se ne svida nek zaobilazi, ali se na kraju uvik svodi na kuknjavu onih koji bi nesto markirano za 50 kn max. Jer obicno te markirane stvari i drze cijene, ostalo nisam primjetila da se prodaje po masnim ciframa. > > jesi se pronašla ha? > Ne, nasla si se ti i tebi slicne koje ocekuju nove i markirane stvari dzabe. Ja prva ne mislim dati npr. cca 8000 kn za dizajnerske cizme, ali sigurno za to necu kukati ovdje niti razvlaciti nekoga zato sta ih prodaje po toj cijeni. Zna se koliko sta kosta, ako ti je skupo i nemas novaca, gledaj i kupuj u svom cjenovnom rangu i gotovo. Nemas ti sta kome uvjetovati je li tu stvar mora prodavati jeftinije i koliko. Ne znam odakle ljudima pravo da odreduju i komentiraju cijene drugima. Dokle god se ne prodaje skuplje nego je placeno, svatko sam odreduje cijenu. a da se vi malo smirite? mislim smijesno je citati ovakve ispade al zao mi da obolite na zivce...
2019 11 25
> ElentiyaCelaena: > > a da se vi malo smirite? mislim smijesno je citati ovakve ispade al zao mi da obolite na zivce... Pa ja ne vidim nigdi da se ja derem ili vrijedam pa da mi netko poput vas govori da se smirim. Jedini ispadi su ispadi vasih gluposti. Sve dok se artikli ne prodaju po skupljoj cijeni od prodajne ne postoji pretjerivanje s cijenama, postoje samo stvari koje si vi ne mozete priustiti. I to je ok. Ali nije ok nekoga razvlaciti po forumu zato sto nesto prodaje po cijeni visoj nego ste si vi zamislili.
2019 11 25
> nefertiti111: > > ElentiyaCelaena: > > > > a da se vi malo smirite? mislim smijesno je citati ovakve ispade al zao mi da obolite na zivce... > Pa ja ne vidim nigdi da se ja derem ili vrijedam pa da mi netko poput vas govori da se smirim. Jedini ispadi su ispadi vasih gluposti. > Sve dok se artikli ne prodaju po skupljoj cijeni od prodajne ne postoji pretjerivanje s cijenama, postoje samo stvari koje si vi ne mozete priustiti. I to je ok. Ali nije ok nekoga razvlaciti po forumu zato sto nesto prodaje po cijeni visoj nego ste si vi zamislili. Svaka ti je na mjestu.
2019 11 25
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/9962239/nova-bozicna-haljina https://mojekrpice.hr/items/odjeca/9962516/nova-bozicna-haljina Ovakve haljine su u Pepcu po 34.90kn, gospođa ih prodaje za 60kn.
2019 11 30
Evo cure ja živim u gradu gdje nema nekih trgovina, i cijene su ajme, da ako mislim otić uzeti nešto jeftinije najbliže mi je Split s tim centrima, iako sam sve plaćala puno i nove robe koja mi ne odgovara veličina sve je max 50 kuna, cure ovo je sekend hend šop kao, zanemarite odjeću s etiketom, koja bi isto tako trebala biti jeftinija, jer ako vam ne odgovara šta će vam, cjene bi trebale biti normalne i dječju robicu npr koju cjenite neznam koliko može se naći kompletić i svega do 50 kuna na sniženju a i bez njega
2019 11 30
Korišteni ruž 250, a novi 26 funti-220 kn https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/9914000/lisa-eldridge-luxuriously-lucent-lip-colour
2019 12 03
> ankicabanankica: > Evo cure ja živim u gradu gdje nema nekih trgovina, i cijene su ajme, da ako mislim otić uzeti nešto jeftinije najbliže mi je Split s tim centrima, iako sam sve plaćala puno i nove robe koja mi ne odgovara veličina sve je max 50 kuna, cure ovo je sekend hend šop kao, zanemarite odjeću s etiketom, koja bi isto tako trebala biti jeftinija, jer ako vam ne odgovara šta će vam, cjene bi trebale biti normalne i dječju robicu npr koju cjenite neznam koliko može se naći kompletić i svega do 50 kuna na sniženju a i bez njega Pa nije ni granica daleko ;)
2019 12 05
> vedranapv: > Korišteni ruž 250, a novi 26 funti-220 kn > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/9914000/lisa-eldridge-luxuriously-lucent-lip-colour Pa? Taj ruz je rasprodan. Tj. ta nijansa. Tako da ima pravo staviti cijenu koju zeli. Ako netko ludi za tim ruzem kupit ce ga po bilo kojoj cijeni samo da ga ima.
2019 12 07
> nefertiti111: > > ElentiyaCelaena: > > > > a da se vi malo smirite? mislim smijesno je citati ovakve ispade al zao mi da obolite na zivce... > Pa ja ne vidim nigdi da se ja derem ili vrijedam pa da mi netko poput vas govori da se smirim. Jedini ispadi su ispadi vasih gluposti. > Sve dok se artikli ne prodaju po skupljoj cijeni od prodajne ne postoji pretjerivanje s cijenama, postoje samo stvari koje si vi ne mozete priustiti. I to je ok. Ali nije ok nekoga razvlaciti po forumu zato sto nesto prodaje po cijeni visoj nego ste si vi zamislili. U pravu ste.
2019 12 07
> ema.kahlina: > > vedranapv: > > Korišteni ruž 250, a novi 26 funti-220 kn > > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/9914000/lisa-eldridge-luxuriously-lucent-lip-colour > Pa? Taj ruz je rasprodan. Tj. ta nijansa. Tako da ima pravo staviti cijenu koju zeli. Ako netko ludi za tim ruzem kupit ce ga po bilo kojoj cijeni samo da ga ima. Ponovno je u prodaji ;) Osim toga, po pravilima krpica, nema ga pravo staviti po većoj cijeni, jer to spada u preprodaju.
2019 12 07
Kod mene 80% stvari po 20kn :)
2019 12 09
Pogledajte i kod mene za niže cijene :)
2019 12 21