Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

A da je vama lipo podilit blokove radi reklamiranja po forumu?
2019 12 21
kod mene je jeftino 🙂
2019 12 21
https://mojekrpice.hr/items/obuca/9971548/alexander-mcqueen-patike Fascinantno, nosene tenisice skuplje nego nove u trgovini. Bez ikakvog popusta ili akcije, ova cijena je od starta. Znam jer imam one klasicne i pratila sam cijenu jos i ovih i onih sparkle. https://www.mytheresa.com/en-de/alexander-mcqueen-metallic-trim-leather-sneakers-1136620.html
2019 12 23
Draga Vjestica, Ako treba jos pomoci curama slobodno mi se javite. Slazem se s Vama u potpunosti. > Vjestica777: > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok.
2019 12 25
> nefertiti111: > A da je vama lipo podilit blokove radi reklamiranja po forumu? Amen
2019 12 27
> FayTicak: > Draga Vjestica, > Ako treba jos pomoci curama slobodno mi se javite. Slazem se s Vama u potpunosti. > > Vjestica777: > > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok. Spomenuta Vjestica777 ovu je temu otvorila 2012.(u međuvremenu je korisnica i blokirana) .
2019 12 27
**Snizite li i Vi Vaše artikle za virjeme blagdana ili sam ja jedina :D?**
2019 12 27
> Petra013: > **Snizite li i Vi Vaše artikle za virjeme blagdana ili sam ja jedina :D?** Ti se reklamiraš na svakoj temi i zaradit ćeš blok
2019 12 27
> Petra013: > **Snizite li i Vi Vaše artikle za virjeme blagdana ili sam ja jedina :D?** SNizimo. U tome se ne razlikujemo. Razlikujemo se u tome što ste vi dosadna kao proljev s utrpavanjem u svaku temu, a mi nismo.
2019 12 27
Ja sam nedavno otvorila temu po sličnoj temi, rekla sam samo kako puno krpičarki stavi cijene iz dućana za rabljene stvari i sve krpičarke su odma otišle na moj profil vidile šta prodajem i počele me napadati? A kad sam otišla na njihove profile ja vidila sam i sve mi je bilo jasno. One su te koje pretjeruju s cijenama, prodaju fejk robu i prodaju je pod pravu. Naravno nije im se svidilo šta sam rekla pa onda su se branile. Ali mi je odvratno to kad stave sulude cijene za ko fol pravo krzno i ko fol prave marke. Mislim i onda se posramljuju još krpičarke s manje novaca sramotno i bezobrazno od drugih.
2019 12 28
> TEmanuela: > Ja sam nedavno otvorila temu po sličnoj temi, rekla sam samo kako puno krpičarki stavi cijene iz dućana za rabljene stvari i sve krpičarke su odma otišle na moj profil vidile šta prodajem i počele me napadati? A kad sam otišla na njihove profile ja vidila sam i sve mi je bilo jasno. One su te koje pretjeruju s cijenama, prodaju fejk robu i prodaju je pod pravu. Naravno nije im se svidilo šta sam rekla pa onda su se branile. Ali mi je odvratno to kad stave sulude cijene za ko fol pravo krzno i ko fol prave marke. Mislim i onda se posramljuju još krpičarke s manje novaca sramotno i bezobrazno od drugih. Sramite se! Popljuvale smo vas jer su vam oglasi bili lažno tagirani - dupli oglas, što je pravilima Krpica zabranjeno, Amisu jakna tagirana kao Manga i Zara, naravno, pa ste odmah obrisali temu. I sad dolazite palamuditi na drugu temu i prozivati krpičarke koje su se drznule upozoriti vas - kako jadno!
2019 12 29
Olakotna okolnost je što ste ipak ispravili svoje greške ;)
2019 12 29
> gitadevi: Broj jedan, NISAM NIKOG IMENOVALA, i kad sam ovo napisala nisam mislila na vas uopće. Drugo objasnila sam već zašto je tag bio onakav kakav je, ALI ja sam svaki put imenovala točnu marku i navela ju 2 puta. NISAM NIKOG POKUŠALA PREVARITI!!! Treće izbrisala sam temu jer tema je bilo čisti napad na mene i nitko nije ni razgovarao o temi koju sam načela koja također nije nikoga napadala, samo sam iznela mišljenje da ne treba naplaćivati rabljene stvari ko da su sad izašle iz tvornice. Četvrto, hvala vam šta ste me nekako našli i ponovo me napadate. Naravno ja sam ta koja je kuja jelda. Naravno. I nisam znala pravila tagova ako vas baš zanima! Da jesam bi drugačije postupila. Hvala vam šta ste me ispravili no mogli ste to na finiji način. Ja sam samo rapravljala već otvorenu temu samo da se zna. Istina je da se neke krpičarke u inboxu posramljuju ja sam bila posramljena par puta jer sam pitala dal će ići u budućnosti cijena niže. Istina je da se cijene nekada nabijaju ko lude. I to je sve šta sam rekla. Samo vam govorim da se nisam obraćala vama s ovom porukom i moje isprike ako sam vas uvrijedila. Nije mi bila namjera. Jadna sam i glupa i kuja ili kako god hoćete me nazovite. Ja sam samo htjela pričati s curama da vidim njihova mišljenja o cijenama na krpicama to je sve.
2019 12 29
> gitadevi: > Olakotna okolnost je što ste ipak ispravili svoje greške ;) Pa baš i ne, sada je jedan oglas, ali sa cijenom od 1 kn.
2019 12 29
> TEmanuela: > > gitadevi: > Broj jedan, NISAM NIKOG IMENOVALA, i kad sam ovo napisala nisam mislila na vas uopće. Drugo objasnila sam već zašto je tag bio onakav kakav je, ALI ja sam svaki put imenovala točnu marku i navela ju 2 puta. NISAM NIKOG POKUŠALA PREVARITI!!! > Treće izbrisala sam temu jer tema je bilo čisti napad na mene i nitko nije ni razgovarao o temi koju sam načela koja također nije nikoga napadala, samo sam iznela mišljenje da ne treba naplaćivati rabljene stvari ko da su sad izašle iz tvornice. Četvrto, hvala vam šta ste me nekako našli i ponovo me napadate. Naravno ja sam ta koja je kuja jelda. Naravno. I nisam znala pravila tagova ako vas baš zanima! Da jesam bi drugačije postupila. Hvala vam šta ste me ispravili no mogli ste to na finiji način. Ja sam samo rapravljala već otvorenu temu samo da se zna. Istina je da se neke krpičarke u inboxu posramljuju .... Onog trena kad otvorite temu na Forumu, ona postaje javna i ima svoj život. Ne možete upravljati njome na način da kažete - ovdje se govori samo o onome što ja želim, a to su grijesi drugih korisnica, ali, ako druge korisnice bace pogled na moj profil i otkriju da i sama imam grijehe, o tome se ne može govoriti , jer nema veze s mojom temom. Ni vas nitko nije uvrijedio, druge korisnice su na vašoj temi, na kojoj prozivate one koje krpice prodaju po previsokim cijenama, vas prozvale zbog lažnog tagiranja. Izbrisati temu , a onda na drugoj temi pričati o njoj i tvrditi da korisnice koje su vas opomenule zbog vaših grešaka prodaju fejk robu po pretjeranim cijenama je i te kako bezobrazno i uvredljivo. Bez obzira što nikoga niste imenovali - zapravo, zbog toga je još jadnije. Na vašoj temi osim mene javila se vedranapv, IvanaHercegovac i....stvarno ne znam je l' bilo još koga. Bacila sam pogled na njihove profile - sve je po pe esu. Skulirajte se. Nemojte mi sad glumiti žrtvu urote. Mogli ste na svojoj temi reći - nisam znala da ne igram po pravilima, evo, ispraviti ću.....
2019 12 29