Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

slažem se, neke cure fakat pretjeruju i po meni je najbolje da ih se ignorira makar nam njihove stvari bile prekrasne jer nitko nije lud da daje cijelu plaću za to ili da stavlja sa strane dok ne skupi..uostalom da imam para za tako nešto onda bi otišla u dućan i kupila novo novcato a ne da idem na moje krpice u potrazi za rabljenom i jeftinom robom pa da naiđem na olfo chanelicu i to još kao novu i oriđiđi jel [:pospan] [:znoji] ma joj te fore mogu mami doma prodavat [:hihot] meni je to iskreno i smiješno i jadno. nikad neće prodat takve skupe stvarčice ovdje i baš mi je drago zbog toga [:smije] [:hihot]
2012 12 14
Slazem se. Vecina nas ovdje trazi jeftinije rabljeno zato sta nemamo za skupe stvari i dolazimo u nadi da cemo nac nesto sto si možemo priuštit a onda nas takve ubiju u pojam. [:smije]
2012 12 14
Ma to je namanji problem... Neka svi prodaju po cijeni kakvu žele prodati, ali je ružno pljuvati i napadati nekoa samo jer je izrazio svoje mišljenje...
2012 12 14
A da ne zaboravimo OPTUŽIVANJE da sam izvrijeđala nekoga, a nisam takva osoba niti sam to učinila... [:frustriran]
2012 12 14
exotic znam kako je to i za moju prijateljicu su se cure odazvale i isto poslale poklon paketiće.. stvarno ima i divnih osoba ovdje kojima sam zahvalna do neba!!! BarbaraEmer ne znam dali je uopće dopušteno da se nekoga vrijeđa u privatnim porukama (ne znam jesu to i vama napravile ali jednoj curi jesu) kome se obratit uopće za to? Da ružno je pljuvati po nekom zbog njegovog mišljenja a još više je ružno pljuvat po nekome tko nema lipe u novčaniku dok se ti hvališ svojom chanel torbom [:znoji]
2012 12 14
ma ja sam totalno razočarana s ponašanjem pojedinaca,da te tak netko izvrjeđa,tko uopće ne pozna tvoju situaciju [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2012 12 14
tejkapejka i jučer sam rekla, nemojte se uopće na to obazirati, stvarno su vas jučer napale poput "vrana" vidjela sam sve, niti malo kulturno zato i jesam pokrenula ovu temu osobno ja ponovno jer mene se na takvo što izživcirat ne može! [:poljubac] Vi ste izrazili svoje mišljenje, na što imate pravo, nikog niste niti prozvali niti vrijeđali a one su pokazale kakve su...
2012 12 14
takve se uvijek prepoznaju i svugdje misle da se cjeli svijet vrti oko njih [:vrti] [:vrti]
2012 12 14
mislim da su moje krpice postale primarno mjesto zarade a ne kupnje rabljenog i povoljnog i taj materijalizam me toliko nasmijava a istovremeno ljuti hahaha al nekako mislim da ću to sve izignorirat...evo pratim već par dana neke konkretne stvari koje me zanimaju koje su i malo skuplje za moj ukus i uvijek se pojavi cura sa sličnom čak i boljom stvarčicom i onda se s njom dogovaram jer je povoljnija, tak da možda malo treba imati strpljenja pa ćemo naći to što tražimo čak i na ovom portalu koji je prenatrpan previsokim cijenama... [:hihot] [:smijesi]
2012 12 14
hvala elenaalma na razumjevanju [:zaljubljen]
2012 12 14
[:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] curke evo nas opet [:smije] [:smije] [:smije] .....hmmmmm mozda mi se nakon ovoga komentara opet NETKO javi privat porukom da me malo pere hehehehehehehehe....nije nas problem ko stavlja kakve cijene, al nas je problem sto nas se vrijeda i naziva psihicki bolesnim osobama, kokoskama itd. jer samo raspavljamo o cijenama i o teskim vremenima u kojem zivimo......dakle dal je sramota raspavljati????????????? Dal je to vrijedanje????????????????????? Pa zar vise nemamo slobodu govora?????????????? Neka mi netko to objasni jer ocito sam onda budala.........i jos nesto P.S. neka mi se jos netko javi privat por. da mi cita bukvicu i da slusam da nisam normalna, taj ce grdo pozaliti sto je uopce procitao moje ime......i pozz svim curama koje je slazu sa ovom temom [:smijesi]
2012 12 14
[:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 14
pozdrav i tebi [:smije]
2012 12 14
hahaha, ajme koje pacenice te sto napadaju [:smije] pa svatko ima pravo na svoje misljenje, ko da to kaj ste komentirale da je torba preskupa bude otjeralo potencijalne kupce... svasta [:smije] ja isto prodajem svoju maturalnu haljinu malo skuplje(2000kn), ali samo zato sto sam je u salonu vjencanica platila 2500 i nosila u toj jednoj prilici. makar, dala bih je ja i jeftinije, samo da mi ne skuplja prasinu, ako se nadje kupac, super, ak ne, nikom nis. ne bi nju tolko pogadjali ti napadi na torbu da tu nesto nije mutno... ali to je samo moje misljenje [:jezik]
2012 12 14
ovo je demokratska država gdje svatko može reči što ga volja [:jezik]
2012 12 14
1 2 3 4 5 6 ... 148