Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć-tražim osobu koja bi mi pomogla! :(

Oprostite ali tražim nekoga ko bi mi mogao naručit neke stvari putem interneta-Ebaya,možda ima netko na krpicama, ko bi mi mogao pomoći i naručit,plačam onoliko kolika je cijena na Ebayu :) Bila bi vam puno zahvalna i pišem Povratnu.. :) [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 19
Kontaktiraj Garavusu [:zaljubljen]
2013 11 19
Hvala :)
2013 11 19
np [:poljubac]
2013 11 19
Hvala budem vam se javila hehe i vi isto naručujete? :))
2013 11 19
Da hvala Tenicaaa,moram pronaći super osobu koja je poštena i najbitnije da ne uzima proviziju hvala ti puno :D
2013 11 19
Ima cura koje su se meni javile koje su povoljnije od Garavuše, malo sami pronjuškajte ili pričekajte da vam ih se još javi. Tako sam i ja napravila pa mi je cura naručila, a sebi uzela jako skromnu proviziju. Odredite artikle i svakoj koju nađete da naručuje pošaljite i onda neka vam kažu ukupno koliko morate uplatti...
2013 11 19
harpo31 hvala i tebii :D Pričekat ću da mi se još njih javi! :))
2013 11 19
Garavusa! Narucujem u nje ima dosta vremena, postena i ne uzima proviziju
2013 11 19
Hvala samo bih pitala koliko otprilike dana treba da dođe neka stvar! :) [:poljubac]
2013 11 19
BlondelnBalmain - kako kome...meni je njena ponuda bila najskuplja (pritom nisam naručivala za basnoslovne iznose)
2013 11 21
> anica12: > Oprostite ali tražim nekoga ko bi mi mogao naručit neke stvari putem interneta-Ebaya,možda ima netko na krpicama, ko bi mi mogao pomoći i naručit,plačam onoliko kolika je cijena na Ebayu :) > Bila bi vam puno zahvalna i pišem Povratnu.. :) [:poljubac] [:poljubac] Evo i ja vam mogu naručiti što želite
2016 03 03